Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

Generalnie z aparatu korzystam w automacie, choć przy gorszym świetle lubie się pobawić suwakami. Teraz mam LG G6 i jestem z niego zadowolony (choć ma pewne lagi), ale trzeba ruszyć do przodu. LG jeszcze 2-4 lata temu można było powiedzieć, że robią robotę + szybko spadające ceny po premierze. Niestety/stety, czasy się zmieniają i czas zmienić markę. P30 Pro mimo upływu czasu jeszcze się nie zestarzał, wygląda świeżo i cena jest już bardziej do przełknięcia (myślę o 8GB Ram). 

Przesiadłem się z G6 na P30. Zastanawiałem się nad Pro ale jest większy i ma zagięty ekran (czego nie trawię). Dla mnie wielkość G6 czy P30 jest optymalna. Czego brakuje: IP68 (jest w pro) i szerszego kąta (węższy niż w G6) Obie wersje mają jedną przypadłość: wystający obiektyw. Ale to chyba ma większość telefonów.

 

Z "wadami" da się żyć. Zdjęcia są zdecydowanie lepsze niż w G6. W trybie nocnym nawet nie ma co porównywać. Oczywiście automatyka ma jakieś swoje dziwne zagrania ale ogólnie jest przewidywalna. Bateria wyciąga praktycznie dwa razy dłużej niż w LG. Mam P30 od połowy maja i nie żałuję zakupu. Trochę strach co to będzie po pomysłach Donalda ale dla mnie może nie być aktualizacji aby usługi bankowe działały. Resztę da się ogarnąć.

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, .Misza. napisał:

Trochę strach co to będzie po pomysłach Donalda ale dla mnie może nie być aktualizacji aby usługi bankowe działały. Resztę da się ogarnąć.

 

Z tego co słuchałem, to z racji, że P30 i P30 Pro są ostatnimi sprzed restrykcji to mają mieć pełne wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Z tego co słuchałem, to z racji, że P30 i P30 Pro są ostatnimi sprzed restrykcji to mają mieć pełne wsparcie.

Dokładnie tak. Seria 30 jest bezpieczna. 40stki nie mają już wsparcia, przede wszystkim sklepu Google co dla mnie je kompletnie dyskwalifikuje. Moim następnym telefonem będzie OnePlus albo Google Pixel.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Infra napisał:

. Moim następnym telefonem będzie OnePlus albo Google Pixel.

Z tego co oglądałem to OP7 Pro też całkiem nie głupi sprzęt. Póki co dla mnie granicą jest telefon do 2K tak więc trzeba włączyć tryb polowania na okazję:D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Z tego co oglądałem to OP7 Pro też całkiem nie głupi sprzęt. Póki co dla mnie granicą jest telefon do 2K tak więc trzeba włączyć tryb polowania na okazję:D

To mogę Ci moje P30 sprzedać, ma oryginalną obudowę Huawei, która dodaje funkcję ładowania indukcyjnego i ma wbudowany magnes do trzymaczek. Genialna sprawa, 350 zeta dałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam p30 pro. Pisałem o tym kilka str wcześniej.

Kumpel się zastanawiał nad p30pro vs s10 i wybrał huawei.

 

Ogólnie urządzenie jak na zeszłoroczny flagowiec- kosmos! zdjęcia petarda, wyjazdy wakacyjne uwiecznione i względem żony mate 10 pro- przeskok niesamowity.

 

W niedzielę o 10 odłączony od ładowarki, a w poniedziałek o 23 miał jeszcze ponad 20%, przy średnim używaniu.

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zadnie. Mam znaleźć nową słuchawkę dla żonki. Aktualnie

używa Galaxy s7 i ogólnie nie jest źle, ale nakładka Samsunga nie za

bardzo daje radę. Szukam czegoś z dobrym aparatem tak do 1500 pln,

raczej nie Samsung. Ktoś może coś polecić tak żeby ze 2 lata pośmigało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działają google i poczta gmail na p30 czy p30pro. Gdzieś mi się obilo o uszy ze nie będzie dla nich aktualizacji/wsparcia. W moim przypadku poczta gmail musi działać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MKK napisał:

Jak działają google i poczta gmail na p30 czy p30pro. Gdzieś mi się obilo o uszy ze nie będzie dla nich aktualizacji/wsparcia. W moim przypadku poczta gmail musi działać 

nieprawda, działają i będą działać ze wsparciem. brak wsparcia jest WYŁĄCZNIE w nastepnych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MKK napisał:

Jak działają google i poczta gmail na p30 czy p30pro. Gdzieś mi się obilo o uszy ze nie będzie dla nich aktualizacji/wsparcia. W moim przypadku poczta gmail musi działać 

 

Wszystko działa- ba za chwilę ma mieć emui 11.

 

Jak ktoś kupi z emui 9 i będzie aktualizował wzwyż po kolei- to niech najpierw ogarnie sobie nagrywanie rozmów, którego włączanie będzie się pojawiało w menu rozmów- bez ratowania się apkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

@Infra trochę poszperałem i takie coś znalazłem.

 

https://spidersweb.pl/2020/08/huawei-aktualizacje-koniec.html

 

Tak więc Ci, którzy mają P30 lub P30 Pro też po tyłkach dostaną.

news o niczym, całkowicie w stylu spider's web. poczekam na jakąś wiarygodną informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Infra napisał:

news o niczym, całkowicie w stylu spider's web. poczekam na jakąś wiarygodną informację.

 

zwłaszcza, że artykuł ma ponad m-c, a kilka dni temu poszła oficjalna informacja o tym, że będzie EMUI 11.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2020 o 14:01, Infra napisał:

nieprawda, działają i będą działać ze wsparciem. brak wsparcia jest WYŁĄCZNIE w nastepnych modelach.

Mój ojciec ma stare P9 z czasów gdzie jeszcze Huawei za nic nie był oskarżany. Z aplikacji z dnia na dzień zniknął Sklep i jeśli chcesz cokolwiek zaktualizować czy zainstalować to pozostaje jedynie instalacja ręczna poprzez widok plików. 
Edyta: A Pixela bardzo polecam, mam 2XL i jestem bardzo zadowolony, ogólnie nie wymienię dopóki nie zacznie się psuć. 

Edytowane przez Orear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Orear napisał:

Mój ojciec ma stare P9 z czasów gdzie jeszcze Huawei za nic nie był oskarżany. Z aplikacji z dnia na dzień zniknął Sklep i jeśli chcesz cokolwiek zaktualizować czy zainstalować to pozostaje jedynie instalacja ręczna poprzez widok plików. 

Zatem coś na rzeczy jest. Jeśli miałbym wybierać między telefonem a usługami to biorę usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orear napisał:

Mój ojciec ma stare P9 z czasów gdzie jeszcze Huawei za nic nie był oskarżany. Z aplikacji z dnia na dzień zniknął Sklep i jeśli chcesz cokolwiek zaktualizować czy zainstalować to pozostaje jedynie instalacja ręczna poprzez widok plików. 
..

 

mam p8 lite już ponad 5 lat- mimo posiadania p 30 prosiak, lite dalej służy jako podpórka pod chyboczące się meble i sklep ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Dymian napisał:

 

mam p8 lite już ponad 5 lat- mimo posiadania p 30 prosiak, lite dalej służy jako podpórka pod chyboczące się meble i sklep ma.

Kiedy ostatnio była jakaś aktualizacja dla p8 lite?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Zatem coś na rzeczy jest. Jeśli miałbym wybierać między telefonem a usługami to biorę usługi.

Nie wiem od czego to zależy bo właśnie spotkałem się też z opiniami, że inni mają jakieś inne telefony Huawei i wszystko im działa. Niemniej jednak ostatnio bardzo się zdziwiłem jak mi ojciec powiedział, że chciał sobie coś tam zainstalować i nie może znaleźć sklepu. Oczywiście, zawsze można go tam jakoś ręcznie wsadzić czy zrootować telefon i w ten sposób to obejść ale chyba prościej będzie wymienić telefon jak już stanie się całkiem bezużyteczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...