Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, GREGG napisał:

 

Domyślam się, że chodzi o normalną folię ochronną, bo w galaxy S10 taką mam od nowości (pierwszy raz w samsungu tak mi się trafiło) i o dziwo nawet się dobrze trzyma. Przedtem musiałem zawsze sam naklejać   

 

Dokladnie o to chodzi, pytanie czy to zrywałeś czy jeszcze masz? 

Bo moja się już porysowała i mnie wkurza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

8 minut temu, bikeman1 napisał:

Dokladnie o to chodzi, pytanie czy to zrywałeś czy jeszcze masz? 

 

Mam jeszcze, bo dobrze się trzyma i ogólnie dobrze działa (tel mam od kilku miesięcy). Ale jak wymienisz na jakąś dobrą akcesoryjną nie będzie problemu. Poprzednio w S8 miałem coś od 3mk i było OK. Można też iść do punktu i okleić jak ktoś ma słabe nerwy (często jakiś złośliwy paproszek zostaje ;))    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, GREGG napisał:

 

Mam jeszcze, bo dobrze się trzyma i ogólnie dobrze działa (tel mam od kilku miesięcy). Ale jak wymienisz na jakąś dobrą akcesoryjną nie będzie problemu. Poprzednio w S8 miałem coś od 3mk i było OK. Można też iść do punktu i okleić jak ktoś ma słabe nerwy (często jakiś złośliwy paproszek zostaje ;))    

Nie będę kleił dodatkowej folii, bo nie jestem zwolennikiem. 

 

Także jeśli zerwę to nie będę nic kleił, tylko zostanawiam się czy to już ten moment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, bikeman1 napisał:

Nie będę kleił dodatkowej folii, bo nie jestem zwolennikiem. 

 

Także jeśli zerwę to nie będę nic kleił, tylko zostanawiam się czy to już ten moment :)

Sprawdź jakie to jest szkło. Ja w Pixelu mam Gorilla Glass jakiejś tam generacji i od roku użytkowania bez żadnej folii pojawiły się ledwo widoczne rysy. A kilka razy mi niestety upadł. Przy dobrym szkle żadne folie nie są potrzebne. O ile oczywiście nie trzymasz telefonu gdzie popadnie, na przykład w skrzynce z narzędziami. ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Orear napisał:

Sprawdź jakie to jest szkło. Ja w Pixelu mam Gorilla Glass jakiejś tam generacji i od roku użytkowania bez żadnej folii pojawiły się ledwo widoczne rysy. A kilka razy mi niestety upadł. Przy dobrym szkle żadne folie nie są potrzebne. O ile oczywiście nie trzymasz telefonu gdzie popadnie, na przykład w skrzynce z narzędziami. ;p 

 

O telefon dbam, bo kupuje flagowca co 4-5 lat więc musi ten okres przetrwać. Telefon ma w torbie swoje dedykowane miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, stefanekmac napisał:

Motorolka g8 power, mam zamiar kupić wnukowi. Nigdy nie miałem Moto. Czy warto ?

G8 Power jest OK, choć nie ma NFC oraz Wi-Fi nie obsługuje częstotliwości 5GHz. Myślałem o tej słuchawce dla córki i w końcu kupiłem Nokię 5.3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem, gdzie o tym pisać, a problem mam potężny.

Galaxy s9+. Ekran zgasł i nie chce się zapalić ponownie. Nie było żadnych upadków. Podejrzewam Black Screen of Death. Najgorsze jest to, że te wszystkie resety, o których piszą internety nie pomagają - w sensie przytrzymać dane przyciski 10 sekund. Telefon reaguje na te czynności, wyłącza się, włącza. Dostaje powiadomienia, czy to diodą, czy wibracjami. Ale ekran nie chce wstać... Jakieś rady? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JobForACowboy napisał:
Godzinę temu, Danko napisał:
Widzi, ale musialbym potwierdzic dostęp z poziomu telefonu.. obecnie komputer widzi pusty telefon..

Umiesz otworzyć telefon? Pewnie taśma, bo to dość często się zdarza w Samsungach. Warto je wypiąć i wpiąć z powrotem.

Trzeba go podgrzać z tego co wiem, najpierw spróbuję w serwisie, jeśli naprawa będzie tania. Jak go otworzę, mam obawy, że się przyczepią. Obecnie strona Media Expert ma w dodatku jakieś problemy techniczne i nie jestem w stanie sprawdzić, czy brałem rozszerzoną gwarancję.. (2 lata mineły w kwietniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, JobForACowboy napisał:
Godzinę temu, Danko napisał:
Widzi, ale musialbym potwierdzic dostęp z poziomu telefonu.. obecnie komputer widzi pusty telefon..

Umiesz otworzyć telefon? Pewnie taśma, bo to dość często się zdarza w Samsungach. Warto je wypiąć i wpiąć z powrotem.

 

Nie jest najłatwiej dostać się do złącza taśmy wyświetlacza w S9+.

 

Nie wiem jak jest w Samsungu, ale powinno dać się go podłączyć pod ekran zewnętrzny i obsługiwać myszką.

To by wyjaśniło w czym jest problem.

Edytowane przez LosioDriver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LosioDriver napisał:

 

Nie jest najłatwiej dostać się do złącza taśmy wyświetlacza w S9+.

 

Nie wiem jak jest w Samsungu, ale powinno dać się go podłączyć pod ekran zewnętrzny i obsługiwać myszką.

Prawdopodobnie musiałbym udostępnić ekran z poziomu telefonu, choć pewności nie mam. Skoro komputer wymagał potwierdzenia dostępu, TV też może tego chcieć... A obecnie co jakiś czas robię jedynie hard reset, który rzekomo rozwiązuje problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Danko napisał:

Prawdopodobnie musiałbym udostępnić ekran z poziomu telefonu, choć pewności nie mam. Skoro komputer wymagał potwierdzenia dostępu, TV też może tego chcieć... A obecnie co jakiś czas robię jedynie hard reset, który rzekomo rozwiązuje problem.

 

Do tego nie powinien pytać o zgodę. Tylko łącz kablowo używając MHL.

 

Co do złącza, to jednak jest trochę łatwiej niż mi się wydawało, ale jeżeli faktycznie jest poluzowane to hard reset nie powinien pomagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LosioDriver napisał:

 

Do tego nie powinien pytać o zgodę. Tylko łącz kablowo używając MHL.

 

Co do złącza, to jednak jest trochę łatwiej niż mi się wydawało, ale jeżeli faktycznie jest poluzowane to hard reset nie powinien pomagać.

Co poluzowane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Danko napisał:

Dodam w razie wątpliwości, że uszkodzenie mechaniczne wykluczam w 99%. O telefon dbam, nie upadł nigdzie w ciągu ostatnich dni/tygodni, by mógł ucierpieć w ten sposób.

 

Kup kabel MHL. Wygląda na to, że powinien przerzucić obraz na monitor od razu po wpięciu. Będziesz miał pewność czy to ekran nie kontaktuje czy cały telefon.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam w razie wątpliwości, że uszkodzenie mechaniczne wykluczam w 99%. O telefon dbam, nie upadł nigdzie w ciągu ostatnich dni/tygodni, by mógł ucierpieć w ten sposób.
Pójdź jutro do jakiegokolwiek serwisu gsm i ci to zrobią. Nie resetuj co chwilę, bo to nic nie da
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz reaguje na "przycisk" w ekranie na dole wibracjami. Nie reaguje natomiast na naciskanie czegokolwiek na ślepo, czy to wpisywanie pinu czy odbieranie telefonu (wczoraj próbowałem). Jutro coś pokombinuję, ale wiara w odzyskanie choć danych z telefonu ze mnie trochę wyparowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...