Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, B-52 napisał:

Bo ja wiem? A coś innego nie działa? 

Dla mnie Android i UX mają się do siebie jak pięść do nosa choć jest lepiej niż było. Ios to teraz taki wzór a Windowsa niestety nie ma. Nie wspominając już o Symbianie (RIP) ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako telefon to polecę w takim razie e52 a jako aparat note8. Do grania to nic nie polecę bo nie gram. Do navi to nada się każdy smartfon. A do czego ludzie ich jeszcze używają to ciężko zgadnąć. Za "ładność" punkty dla esek 8 i iphone'a :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radekk napisał:

Jak sam piszesz coś co w nazwie ma TDI, nie może być dobre:P:biglol:

 

 

 

 

W moim przypadku wówczas chodziło o Samsungi, nie kojarzę czy również inne marki. Jednak czytając opinie, zakładanie grup i ilość osób opisujących negatywnie ten serwis coś chyba było na rzeczy.

 

Do pierwszego się zgadzam :biglol::biglol:

 

A co do CTDI i opinii - zawsze najwięcej mówią niezadowoleni - nie znam serwisu gwarancyjnego z większością dobrych opinii.

Kto zadowolony się cieszy, kto nie ten się odzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ios jest nudny ale DZIAŁA !!

poki ktos nei stwierdzi ze trzeba zmusic klienta do zakupu nowego modelu i wypuszcza soft ktory tak spowalnia telefon/tablet, ze krew zalewa

Jako telefon to polecę w takim razie e52

niemiec plakal jak sprzedawal, wykopalem ten telefon dzisiaj z szuflady i lezka sie w oku kreci, choc zastanawiam sie jak mlodlem uzytkowac takie malenstwo

1c096e9e2d74ccb51acb3cb3f21058d7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ayo napisał:

poki ktos nei stwierdzi ze trzeba zmusic klienta do zakupu nowego modelu i wypuszcza soft ktory tak spowalnia telefon/tablet, ze krew zalewa

 

tak mi sie przypomniało - stare, ale coraz bardziej aktualne :D

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ayo napisał:

poki ktos nei stwierdzi ze trzeba zmusic klienta do zakupu nowego modelu i wypuszcza soft ktory tak spowalnia telefon/tablet, ze krew zalewa

 

No właśnie tak to chyba działa. Miałem wszystkie modele od 4 do 7 (włącznie z "eskami") i każdy z nich, KAŻDY, z upływem czasu działał coraz gorzej. Dlatego mam już tego dosyć i nawet tej ósemki, ani iksa nie jestem ciekaw. Zresztą niewiele się tam z modelu na model zmienia, ogólnie nuda i kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ayo napisał:

przez moje lapy przeszly chyba wszystkie generacje ipadow i do uzytku nadaje sie tylko jeden na ktorym nie robie aktualizacji

 

Apple się oficjalnie przyznał, że spowalnia swoje urządzenia aktualizacjami.

 

Natomiast jeżeli chodzi o urządzenia z Androidem to oficjalnie wiadomo, że Lenovo (Motorola) i HTC czegoś takiego na pewno się nie dopuszcza (jak ktoś jest zainteresowany to mogę podrzucić artykuł).

Wydaje mi się jednak, że żaden z producentów Androida ze względu na otwartość systemu nie spowalnia telefonów (to jednak moje przypuszczenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LosioDriver napisał:

Natomiast jeżeli chodzi o urządzenia z Androidem to oficjalnie wiadomo, że Lenovo (Motorola)

uzytkuje aktualnie lenovo moto g5+ i mimo, ze mialo to byc urzadzenie tymczasowe  sprawuje sie calkiem spoko, niestety procz baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LosioDriver napisał:

 

Do pierwszego się zgadzam :biglol::biglol:

 

A co do CTDI i opinii - zawsze najwięcej mówią niezadowoleni - nie znam serwisu gwarancyjnego z większością dobrych opinii.

Kto zadowolony się cieszy, kto nie ten się odzywa.

Jak najbardziej się zgadzam i uważam że opinie jak się pojawiają to raczej negatywne, jednak po przyjrzeniu się innym serwisom nie występuje (występowało, bo nie wiem jak obecnie) to w takim stopniu jak w ich. Wiec albo akurat ludzie uwzięli się na ten serwis, albo coś jest na rzeczy.

 

A skoro osobiście przerabiałem z 5 urządzeń i praktycznie wszystkie wracały tam ponownie i to po kilka razy i efekt był taki że wkońcu odpuszczałem bo nie chciało już się z nimi dyskutować i tak samo znam kilka przypadków co również maja podobne doświadczenia, a żadnego co byłby zadowolony, to uważam że jak najbardziej mogę wyrazić opinie że nie są zbyt dobrym serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, radekk napisał:

Jak najbardziej się zgadzam i uważam że opinie jak się pojawiają to raczej negatywne, jednak po przyjrzeniu się innym serwisom nie występuje (występowało, bo nie wiem jak obecnie) to w takim stopniu jak w ich. Wiec albo akurat ludzie uwzięli się na ten serwis, albo coś jest na rzeczy.

 

A skoro osobiście przerabiałem z 5 urządzeń i praktycznie wszystkie wracały tam ponownie i to po kilka razy i efekt był taki że wkońcu odpuszczałem bo nie chciało już się z nimi dyskutować i tak samo znam kilka przypadków co również maja podobne doświadczenia, a żadnego co byłby zadowolony, to uważam że jak najbardziej mogę wyrazić opinie że nie są zbyt dobrym serwisem.

 

Problem z CTDI jest taki, że obsługuje on masę marek i obsługują chyba największą ilość klientów w Polsce - stąd może ten stopień ilości opinii.

 

Jeżeli z CTDI wraca coś nie naprawione w stopniu zadowalającym najlepiej zgłosić to do producenta urządzenia i zażądać kontroli jakościowej producenckiej, a nie jak jest normalnie serwisanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Grzesiek :) napisał:

Też uważam, że LG niedocenione. G4 mam od ponad dwóch lat i złego słowa nie mogę powiedzieć - serwis też bardzo dobry :) żona G6 też chwali :)

Z tym serwisem to się nieźle uśmiałem :D gdyby nie on to dalej bym używał g4 pewnie, ale na szczęście z braku zamiennego kupiłem iPhone'a 4S. Minęły prawie 3 miesiące, wziąłem 5S od Hogiego(bo LG dalej nie zostało naprawione, trzeci albo czwarty raz było w serwisie), z 3 tygodnie później LG wróciło z informacją, że uszkodzenie mechaniczne(co jest ciekawe, bo przy poprzednich naprawach telefon był w 100% sprawny - zgaduję, że dostali prośbę od sklepu, bo to było 2 zgłoszenie z rękojmi i musieliby oddać kasę), postraszyłem ich sądem w mailu, kazali wysłać jeszcze raz, ZNOWU nie naprawili telefonu(6 raz wysyłka do serwisu), tym razem napisałem trochę ostrzej, wymienili na G4. Poużywałem chwilę, dwa tygodnie później się zepsuło. Wysłałem, wróciło szybciutko, ale... pojechało do serwisu z uszkodzeniem ekranu(ponoć standard) i wróciło z popsutym aparatem. Myślałem, że mnie coś trafi(android + kolejny raz wysłanie do serwisu), więc naskrobałem znowu jakiegoś straszaka, wymienili na nowy. Przyszedł, zrobiłem zdjęcia, sprzedałem. Nigdy więcej androida i mocno odradzam kupno LG właśnie z powodu serwisu. Na szczęście pozbyłem się obu problemów :) zmieniając telefon na iPhone'a. 4S, 5S, teraz SE i jak się ogarnę finansowo to zapoluję na X.

Edytowane przez siewcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Na szczęście pozbyłem się obu problemów  zmieniając telefon na iPhone'a. 4S, 5S, teraz SE i jak się ogarnę finansowo to zapoluję na X.

Taaaaaa
iPX jest super wszystko działa na odwrót niż w starych iP. Do tego kosztuje chorą kasę i w zabieram oferuje w sumie nic.

Przez 15 lat miałem wszystkie istniejące systemy i jak na razie mimo kilku wad Android wygrywa (szczególnie aktualny Note8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ayo napisał:

tego to juz zupelnei nei rozumiem, jak mozna wywalic tyle kasy w bloto

wywalenie kasy w błoto to kupno note 8, telefon za ponad 4 tysiące, który musi mieć 6 GB RAM, żeby szybko działać :D a i tak dostanie pewnie 2 aktualizacje systemu i na tym się skończy, bo wyjdzie nowszy model i samsung oleje stary. 5S 4 lata po premierze dalej ma aktualizacje... żaden telefon z androidem nie ma tak długiego wsparcia, bo producenci szybko zlewają starsze modele.

Edytowane przez siewcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...