Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wg mnie poza wnetrznosciami liczy się też system i updaty do niego

 

Wysłane z mojego HTC One dual sim przy użyciu Tapatalka

Na update samsunga (flagowce) narzekać nie można. Zawsze były dodatkowo Note zawsze trzymają cenę. W przypadku Huawei dwie aktualizacje były. Najnowsza do 6.0

 

Wysłane z mojego Honor 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej Beki

jak kupowałem HTC One Dual Sim byłem pewny, że na krótko i nie założyłem folii na ekran i mam drobne ryski :( , teraz jednak stwierdzam, że to super tel spełniający moje oczekiwania i pytnko, czy jak nakleję flexiglas to ryski się ukryją czy tylko przy miękkich naklejkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch tygodni użytkuje meizu pro 5 i w tych pieniądzach wszystkie flagowce mogą się schować. 50h bez ładowania i 6h sot to regularne wyniki ,a jakbym wyłączał Wi-Fi na noc to trzymał by pewnie że trzy dni. Świetny ekran i super szybki. Głównym powodem zakupu była sekcja audio i to pierwszy telefon, który napędza mi 300 ohm sennheisery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam pytanie ze słuchawek klasycznych. Ojciec mój miał Nokię E51, potem E52, która w zasadzie zaczyna się rozpadać. W salonie w ramach przedłużenia abonamentu wcisnęli mi Nokię 255.Na pierwszy rzut oka wydawała się OK - większe klawisze i wyświetlacz, przy migracji danych wyszło jednak szybko jak badziewny i ograniczony jest to produkt względem E52. Moje pytanie, co teraz? Kupić na Alledrogo E52 (podobno ciągle są to nowe aparaty) czy szukać czegoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie słuzbowe, do dzwonienia E52 i do neta S5. Jako telefon użytkowy, bez bajerów to E52 jest super, bateria 1 tydzień trzyma, stabilny system, chodz nie user-friendly. Jak sie ojciec przyzwyczaił i mu pasuje, to nie zmieniałbym na coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aparat? to bym chyba szukał raczej wśród starszych nokii z tym aparatem 41 mpix, 808 pureview czy jakoś tak...

doradzanie Windows Phona to jak doradzanie kupowania samochodów marki Saab. Różnica tylko taka że Saab już nie żyje a WP za chwilę

 

Co do M9 - bez znaczenia tak czy inaczej aparat rozczarowujący jak na flagowca oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa Samsunga S6 Active i mógłby się wypowiedzieć o jego trwałości i stabilności. Obecnie od 2 lat używam S4 active, ciężko go zniszczyć. Jestem ciekaw czy kolejna generacja jest tak dobra czy może nawet lepsza.Bo kiedyś trzeba będzie telefon zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

czy jest jakis telefon warty uwagi w standardowej ofercie operatorow ?

w moim z3c pekl wyswietlacz (w kieszeni), za wymiane spiewaja ponad 500 i srednio mi sie usmiecha pakwoac kase w telefon ktory okazal sie totalnym pudlem.

za chwile konczy sie abonament w play`u i chyba po 10 latach przerwy rozwaze jakis telefon przy okazji przedluzenia abonamentu,

pytanie tylko, czy jest cos ciekawego za rozsadne pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakis telefon warty uwagi w standardowej ofercie operatorow ?

w moim z3c pekl wyswietlacz (w kieszeni), za wymiane spiewaja ponad 500 i srednio mi sie usmiecha pakwoac kase w telefon ktory okazal sie totalnym pudlem.

za chwile konczy sie abonament w play`u i chyba po 10 latach przerwy rozwaze jakis telefon przy okazji przedluzenia abonamentu,

pytanie tylko, czy jest cos ciekawego za rozsadne pieniadze

Skąd takie niezadowolenie? Z mojej Z3 jestem bardzo zadowolony, żona miała przez trzy lata Z, teraz Z5. Złego słowa nie powiem. Dodatkowo mój ostatnio spadł mi z umywalki na posadzkę wyświetlaczem w dół i tylko w rogu porysowala się folia (nie jest oklejony szkłem hartowanym).Dodam że to nie jest jedyny upadek który telefon przeszedł bez szwanku.

Polecałbym Z5 ale rozumiem że Sony nie bierzesz pod uwagę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem ostatnio żonie htc one m9 prime camera i ona jest bardzo zadowolona. Koszt 1zl abonament 90 przez rok a potem rok 50 zł. Jakoś tak

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Do drona weź sobie np note 4

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy jest jakis telefon warty uwagi w standardowej ofercie operatorow ?

w moim z3c pekl wyswietlacz (w kieszeni), za wymiane spiewaja ponad 500 i srednio mi sie usmiecha pakwoac kase w telefon ktory okazal sie totalnym pudlem.

za chwile konczy sie abonament w play`u i chyba po 10 latach przerwy rozwaze jakis telefon przy okazji przedluzenia abonamentu,

pytanie tylko, czy jest cos ciekawego za rozsadne pieniadze

Skąd takie niezadowolenie? Z mojej Z3 jestem bardzo zadowolony, żona miała przez trzy lata Z, teraz Z5. Złego słowa nie powiem. Dodatkowo mój ostatnio spadł mi z umywalki na posadzkę wyświetlaczem w dół i tylko w rogu porysowala się folia (nie jest oklejony szkłem hartowanym).Dodam że to nie jest jedyny upadek który telefon przeszedł bez szwanku.

Polecałbym Z5 ale rozumiem że Sony nie bierzesz pod uwagę..

 

nie jest taki zly, bateria trzyma bardzo przyzwoicie plus tryby oszczednosci energii, przyzwyczailem sie nawet do tego bocznego guzika, ale ten telefon jest za delikatny, wczesniej popekala mi tylna obudowa ktora tez jest szklana, pare dni temu wyswietlacz na pol od trzymania telefonu w kieszeni i czestego wstawania i siadania przez pare godzin. Tak jak wczesniej pisalem jak dyskutowalismy o Z3`ce, to telefon do damskiej torebki, a robienie tylnego panelu ze szkla strzal w kolano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem ostatnio żonie htc one m9 prime camera i ona jest bardzo zadowolona. Koszt 1zl abonament 90 przez rok a potem rok 50 zł. Jakoś tak

 

12x90 + 12x50 = 1080+600 = 1680 PLN

 

Cena u chińczyka ~240 USD, w hurcie pewnie znacznie taniej ;) Nie lepiej tel + abonament za 20 PLN? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...