Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Spigen Neo Hybrid.

Ma jedną wadę. Praktycznie niemożliwy jest dostęp do czujnika (pulsometru). Zbyt małe okienko, ale być może poprawili tą wadę po uwagach użytkowników. Inna sprawa, że nie korzystam z tego gadżetu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Note 4 zamówiony zobaczymy czy warto było

 

Topotolk

Nie będziesz żałował. Kupiłem go w dniu premiery za chore pieniędzy i nie żałuję ani złotówki.
Ja mam Note Edge i też nie żałuję ani jednego grosza wydanego na ten telefon.

 

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swift Key ma dla mnie jedna zaletę której żadna inna klawiatura nie miała - automatycznie rozpoznaje język w którym piszę i nie trzeba co minutę grzebać w opcjach żeby przełączyć między polskim i angielskim

 

https://www.youtube.com/watch?v=Z2LR0TdoEUA

 

nie mogłem się powstrzymać :lol:

 

 

 

Stop making a village! ;D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja zamawiam Elephone P7000 :D

WOw, co to za marka? jakie specyfikacje i cena?

 

 

Chiński wynalazek z praktycznie zerowym wsparciem producenta i wysyłką do chin kiedy padnie na gwarancji o równie wątpliwej szansie wyegzekwowania.

 

No ale tani. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo  :D

Potrzebny porządny, nowoczesny smartphone z ekranem ~4,5" (nowe wszystko wielkie  :(), LTE, GPS, dobry aparat, najchętniej Android ale nie koniecznie. Proszę o propozycje  :)

iphone 5s? galaxy s5 mini? xperia z3 compact? coś innego?

Z góry dziękuję.

Edytowane przez Michał KR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szanowni Państwo :D Potrzebny porządny, nowoczesny smartphone z ekranem ~4,5" (nowe wszystko wielkie :(), LTE, GPS, dobry aparat, najchętniej Android ale nie koniecznie. Proszę o propozycje :) iphone 5s? galaxy s5 mini? xperia z3 compact? coś innego? Z góry dziękuję.

w chwili obecnej uzywam htc one 7 zamiast z3 compact i szczerze lepiej mi z nim niz z z3...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo  :D

Potrzebny porządny, nowoczesny smartphone z ekranem ~4,5" (nowe wszystko wielkie  :(), LTE, GPS, dobry aparat, najchętniej Android ale nie koniecznie. Proszę o propozycje  :)

iphone 5s? galaxy s5 mini? xperia z3 compact? coś innego?

Z góry dziękuję.

 

BlackBerry Passport

http://www.gsmarena.com/blackberry_passport-6457.php

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

iphone 5s? galaxy s5 mini? xperia z3 compact? coś innego?

5s podobno jest calkiem ok chociaz appla nie lubie,

s5 mini mialem i milo wspominam, chociaz pekl mi wyswietlacz po tym jak sie telefon troche w schowku poobijal na kielcach

z3c mam i to mega delikatna zabawka, bardziej do damskiej torebki niz kieszeni, trzeba tez przywyknac do bocznego guzika

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szanowni Państwo  :D

Potrzebny porządny, nowoczesny smartphone z ekranem ~4,5" (nowe wszystko wielkie  :(), LTE, GPS, dobry aparat, najchętniej Android ale nie koniecznie. Proszę o propozycje  :)

iphone 5s? galaxy s5 mini? xperia z3 compact? coś innego?

Z góry dziękuję.

 

BlackBerry Passport

http://www.gsmarena.com/blackberry_passport-6457.php

 

chodzi mi o sprawną i łatwą obsługę jedną ręką a passport jak na moje możliwości jest ciut za szeroki ale może coś innego BlackBerry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iphone 5s miałem i nie polecam. Jak dla mnie ma za mały ekran i bateria. Teraz używam Samsunga A5, a jeśli szukasz czegoś mniejszego to jest wersja A3 oraz bardziej wypasiona Alpha.

Edytowane przez przemekka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu intensywnych dniach z lumią 640 DS (i po kilku latach - chyba 5 - z N8) spieszę donieść, że osiągam zadowolenie. Póki co brak mi tak naprawdę tylko transmittera FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Fala,a dlaczego wybrałeś akurat 640-tkę, a nie np. 920/925/930/1020 lub inną? Czym się kierowałeś? Pytam, bo też stoję przed perspektywą znalezienia następcy N8 :)

odpisuję z N8 bo Lumia się ładuje :)

1. Dwukartowość

2. Windows lekki - póki co 1GB RAM styka

3. Zamknięty system (coś jak różnica pomiędzy kodeksem napoleońskim a precedensowym prawem anglo-saskim ;)

4. Ceną?

Wobec N8 to jest awans o generacje w sensie szybkości działania.

Minusy opisałem w jednym z poprzednich postów ale - poza transmitterem... - mało ważne na codzień. Wreszcie dobry odtwarzacz muzyki (z karty SD - do 128GB. Kiedy tego wysłucham...). Na razie wszystko gra włącznie z baterią - 2 pełne dni naprawdę intensywnego działania. Aha - wobec fot z N8 - trochę XX wiek. Jakkolwiek to nie zabrzmi. Co do Androida - obawiałem się operacji bank/biuro maklerskie etc.

A co do BB - nie wiem co mógłby zaoferować więcej. W sensie - zadałem se pytanie - do czego mi potrzebny smartfon? Niczego mi nie brakuje a różnice w cenie mogę wydać na pieluchy i piwo :)

Swoją drogą - odkąd N8 jest z grecką kartą i tylko wifi, dwie rozmowy i kilka smsów to 2 dni na luzie :)

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do BB - nie wiem co mógłby zaoferować więcej. W sensie - zadałem se pytanie - do czego mi potrzebny smartfon? Niczego mi nie brakuje a różnice w cenie mogę wydać na pieluchy i piwo :)

Troszkę można by powymieniać,

- Stabilniejszy(mimo, że Lumia jest o niebo stabilniejsza od androszitów i iP), to jednak OS w BB był jeszcze lepszy,

- Lepsza przeglądarka,

- W porównaniu do N8 aparat w Z10 był słabszy, ale niestety 5MP aparat w Z10 jest lepszy od "super hiper" Carla Zeissa w L925, zawsze, za wyjątkiem zdjęć w ciemnych pomieszczeniach,

- pierdoły, w stylu stopera, budzika, timera, w BB jest wszystko co trzeba, zawsze pod ręką, bardzo intuicyjnie, nie trzeba doinstalowywać apek,

- BB Hub, wszystkie komunikatory, maile, sms'y itp w jednym miejscu, super posegregowane,

- Z10 był lepiej wykonany od L925, w L925 tył obudowy już mi "trzeszczy", a z narożników ramki zdarła się farba.

- lepsze połączenie z kompem(bez kabelków, po wifi), synchronizowanie i możliwość pisania sms'ów z komputera

- aplikacje z androszita można instalować na BB, więc wybór apek dużo większy niż na WP

- dużo lepszy GPS, L925 potrafi zgubić sygnał, po mocno schodkowych wykresach w endomondo widać, że GPS nie działa zbyt dobrze ;)

- legendarne bezpieczeństwo w BB ;)

- L925 ma wady fabryczne - np. gniazdko słuchawek, czasem po wyjęciu słuchawek nie wyłącza się tryb słuchawkowy i nie da się porozmawiać

 

Ale nie wiem jeszcze czy wrócę do BB, dam może szansę Lumii 940 i windowsowi 10, jeszcze intensywnie myślę nad tym co będzie następne, bo passport mi się nie podoba...a leap dużo słabszy od passporta :P;)

Edytowane przez brt
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

odpisuję z N8
chyba masz jakąś szybszą N8 niż ja, bo gdybym miał napisać tak rozbudowany post, nerwy by mnie zjadły - no może przesadzam trochę, ale pisanie zbyt wygodne nie jest. Ani szybkie :). Używam N8 tylko wertykalnie, może dlatego gdy klawiatura jest mniejsza często pojawia się literka nie ta, którą chcę dotknąć. Jeśli mam pisać to raczej smsy, posta na forum czy maila nie specjalnie, bo dłuższe pisanie jest/bywa mało wygodne (mimo swype'a)

 

Plusem N8 jest, że większość aplikacji nie inwigiluje tak jak w Lumii, ale to raczej znak czasów i tego nie uniknę. Albo np. SportsTracker - kolega na androidzie ma tylko podstawową wersję po aktualizacjach, a ja w N8 mam nadal taką jak zainstalowałem, z zestawieniami miesięcznymi itp, itd. Nie muszę tych opcji dokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w kwestii lumii (?) - jakiś czas temu robiłem podejście do nokii ale w sieci pełno było mrożących krew w żyłach informacji o tym, że telefon tip-top tylko są kłopoty z... rozmowami telefonicznymi

 

Podobno jakaś wada fabryczna była za to odpowiedzialna a firma delikatnie rzecz ujmując niespecjalnie sobie z nią radziła.

 

Dalej są takie problemy?

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie znalazłem funkcji aut odbierania rozmów na słuchawkach - a to dość przydatne na rowerze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...