Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Sam rozważam sprzedaż CLIO GT i kupno A45 , to chyba teraz najlepsza opcja na rynku ! mimo że wygląd troche nie po mojej mysli ale w tej cenie nic lepszego sie nie kupi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, carfit napisał:

Sam rozważam sprzedaż CLIO GT i kupno A45 , to chyba teraz najlepsza opcja na rynku ! mimo że wygląd troche nie po mojej mysli ale w tej cenie nic lepszego sie nie kupi 

 Ja też nie mogę się przekonać:-) ale cena czyni cuda i pewnie go kupię. Oczywiście chciałem golasa, jednak na pstrokate , fluorescencyjne wersje ( karbonowa popielniczka ) są dobre promocje:-) 

Narazie córki nie chcą słyszeć o sprzedaży Sti. Jest po prostu płacz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7/21/2017 o 14:54, Sikor44 napisał:

Nada się na jeżdżenie for fun po śniegu na torze?

 

Wygląda w sumie ... po prostu ładnie. Trochę nudno, ale fura ogólnie wydaje się ciekawa - osiągi są, nawet nieźle brzmi jak na 2.0

 

A kolega wozi może od czasu do czasu przyczepkę z motocyklem tą furą :) ?

 

Będzie potrzebne fajne daily na przyszły sezon, tylko aby się nie zanudzić za kierownicą. Benzyna ok 300+ KM, automat, nie za duże, raczej AWD, fajnie jakby dało się wyposażyć w hak (ale to mozna ostatecznie olać, prawde mówiąc nie wiem czy auta tego segmentu dają taka możliwość).

Z podobnych fajnych jest M240i xDrive, ale to juz duzo drożej (chociaz silnik zajebisty) i w tej sytuacji chyba lepiej dopłacić odrobinkę i mieć dobrze doposażone CLA 45.

 

Jakieś inne pomysły? Jest jeszcze Giulia Veloce 2.0T 280 KM, ale jakos mnie nie przekonuje. Jak 2.0 to chyba tylko S3 lub CLA

Leon Cupra ST 4x4.Taniej 300 km i AWD w automacie nie dostaniesz.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, turdziGT napisał:

Leon Cupra ST 4x4.Taniej 300 km i AWD w automacie nie dostaniesz.

i tu jest problem , Leon Cupra AWD DSG zaczyna sie w Polsce od 158 tys. a konczy na 210 tys. w finalnej wersji , A45 381KM za 210 tys. masz po rabatach prawie full

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-a-45-amg-4-matic-381-km-okazja-2017-w-wa-po-lifcie-ID6y816b.html#115620cbf6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, carfit napisał:

i tu jest problem , Leon Cupra AWD DSG zaczyna sie w Polsce od 158 tys. a konczy na 210 tys. w finalnej wersji , A45 381KM za 210 tys. masz po rabatach prawie full

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-a-45-amg-4-matic-381-km-okazja-2017-w-wa-po-lifcie-ID6y816b.html#115620cbf6

 

210 za Leona to przesadziłeś. Rabat tez otrzymasz zapewne. Ale Merc w tej cenie to zaiste świetna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tsunetomo napisał:

210 za Leona to przesadziłeś. Rabat tez otrzymasz zapewne. Ale Merc w tej cenie to zaiste świetna oferta.

no własnie nie przesadziłem , tylko skonfigurowałem , owszem bez rabatu , ale A45 z full wyposażeniem mozesz kupić o ok 22-24% taniej od ceny wyjściowej .

Seata niestety nie widziałem w takich promocjach .

I dochodzi inna inszość , cena odkupu seata vs mercedes , to niestety dwa światy , seat idzie za bezcen jak alfa romeo , mercedes to mercedes , i inna wartość odkupu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, carfit napisał:

Widzę, że w Mercedesie nadal nikt nie wpadł, jak wkomponować ekran w kokpit i dalej produkują samochody z doklejonym tabletem :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, carfit napisał:

no własnie nie przesadziłem , tylko skonfigurowałem , owszem bez rabatu , ale A45 z full wyposażeniem mozesz kupić o ok 22-24% taniej od ceny wyjściowej .

Seata niestety nie widziałem w takich promocjach .

I dochodzi inna inszość , cena odkupu seata vs mercedes , to niestety dwa światy , seat idzie za bezcen jak alfa romeo , mercedes to mercedes , i inna wartość odkupu . 

No to fakt. A co sadzisz do s60 Polestar? Co prawda r4 pod maska, ale autko wydaje się bardzo ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cupra jest AWD tylko w kombi jak się okazało.

Słyszałem, że MB daje niezłe rabaty, ale nie że ponad 20%. Gdzie to tak można wyrwać? CLA 45 ze wszystkimi dodatkami "performance" (poza zdjęciem blokady 250 kph) i kilkoma dobrami opcjami wychodzi w kalkulatorze 260k.

Szkoda, że w BMW nie dają takich (no chyba, że dają tylko gdzie?)

Edytowane przez Sikor44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2017 o 21:20, carfit napisał:

Sam rozważam sprzedaż CLIO GT i kupno A45 , to chyba teraz najlepsza opcja na rynku ! mimo że wygląd troche nie po mojej mysli ale w tej cenie nic lepszego sie nie kupi 

o, to to! @carfitmądrze prawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, carfit napisał:

i tu jest problem , Leon Cupra AWD DSG zaczyna sie w Polsce od 158 tys. a konczy na 210 tys. w finalnej wersji , A45 381KM za 210 tys. masz po rabatach prawie full

https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-klasa-a-45-amg-4-matic-381-km-okazja-2017-w-wa-po-lifcie-ID6y816b.html#115620cbf6

 

Ja się odniosłem do cen katalogowych a nie "po rabatach" 

Na seata też są dobre promocje zapewne.Moj ojciec wyjął u dealera Leona ST wartego 120K za trochę ponad 100 więc myślę że przy Cuprze też się coś utarguje.Wiadomo nie ma 380km ale jeżeli szukasz rodzimego auta z wigorem AWD i 600l bagażnika to ciężko ponoć ta ofertę.

Chce nie wiem jak co by się uratowało z CLA shooting brake to dalej ma np maleńki bagażnik i mega ciasne wnętrze w porównaniu z Seatem.Ale co kto lubi oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sikor44 napisał:

Słyszałem, że MB daje niezłe rabaty, ale nie że ponad 20%. Gdzie to tak można wyrwać?

 

Taki rabat, tak jak Carfit napisał, dostaniesz jak kupisz full opcje.

Jak nie weźmiesz wszystkich dodatków to nie będzie rabatu.

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda to niezle rabaty są w PL.Ja dostałem 12% u siebie w salonie jak poprosiłem o ofertę na RS5 a mam super relacje i kupiłem u nich już 4 auta.Standardem jest 6% dla lepszych klientow 8-10% a 12% jak mi powiedział mój markedszef to już oddanie auta klientowi prawie bez marży więc nie wiem jak to możliwe jak ktoś może dać 20% no chyba że w PL mają inna marżę.Nic tylko brać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda to niezle rabaty są w PL.Ja dostałem 12% u siebie w salonie jak poprosiłem o ofertę na RS5 a mam super relacje i kupiłem u nich już 4 auta.Standardem jest 6% dla lepszych klientow 8-10% a 12% jak mi powiedział mój markedszef to już oddanie auta klientowi prawie bez marży więc nie wiem jak to możliwe jak ktoś może dać 20% no chyba że w PL mają inna marżę.Nic tylko brać

Na swojego dostałem 22 albo 23 % bez jakiś mega układów :) ale oczywiście kupowałem auto już wyprodukowane i stojące na salonie , jakbym zamawiał do produkcji jest z pewnością mniej ! :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabaty rzędu 20-25% są możliwe w kilku markach:) W kwietniu kupiłem dla żony Volvo V60CC T5, rok 2017, własna konfiguracja do produkcji, dostałem rabat 24% i leasing na super warunkach. Z tego co wiem w BMW również można powalczyć o ok. 20%. Na Subaru niestety jest ściana na kilku %:wacko:, chciałem kupić Levorga, w konsekwencji jest Volvo na full w cenie nieznacznie przewyższającej Levorga. Serce ciągnęło do Subaru, rozum wybrał Volvo...  i już wiem, że to był dobry wybór:rolleyes: 

Edytowane przez vexus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, carfit napisał:


Na swojego dostałem 22 albo 23 % bez jakiś mega układów :) ale oczywiście kupowałem auto już wyprodukowane i stojące na salonie , jakbym zamawiał do produkcji jest z pewnością mniej ! :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No tak na gotowe auto stojace w salonie jest zawsze lepszy deal ale mimo wszystko umnie tak duzy rabat nieosiagalny.Jedyne czym moge utargowac wiecej to moje auto moga wstawic na miesiac na salon jako ekspozycje ale dla mnie to raczej nie warte tych paru zlotych zebi mi ktos cioral od razu nowa skore i wnetrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25 Jul 2017 o 15:35, vexus napisał:

Rabaty rzędu 20-25% są możliwe w kilku markach:) W kwietniu kupiłem dla żony Volvo V60CC T5, rok 2017, własna konfiguracja do produkcji, dostałem rabat 24% i leasing na super warunkach. Z tego co wiem w BMW również można powalczyć o ok. 20%. Na Subaru niestety jest ściana na kilku %:wacko:, chciałem kupić Levorga, w konsekwencji jest Volvo na full w cenie nieznacznie przewyższającej Levorga. Serce ciągnęło do Subaru, rozum wybrał Volvo...  i już wiem, że to był dobry wybór:rolleyes: 

A ja po roku przygody z Volvo v60cc d4 nie kupiłbym tego auta ponownie. Pomijam wymianę wadliwej przekładni kierownicy w 1 tygodniu, paliwożernosc silnika, hałas przy większych prędkościach, zabytkowa wręcz skrzynie biegów (w trybie sport da się przeżyć), ale to, ze plastiki, ktore robią za osłonę nadkoli odklejają się i wciska pod nie brud, liście i inne śmieci to juz nawet Chińczykom nie przystoi... Mam nadzieje, ze po roku będziesz bardziej zadowolony. Volvo do marki premium jest daaaaleko. A z tymi dychwicznymi silniczkami 2.0 co teraz montują to pozostaje im dawanie rabatów po 30% i konkurencja o klienta z VAG, Ford i Peugeot. Niestety, ale do niemieckiej trójki podejścia nie mają. Z Subaru mogą konkurować, choć IMHO jakoś wykonania w OBK jest porównywalna, a napęd i skrzynia biegów zdecydowanie na plus w Subim.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tsunetomo napisał:

A z tymi dychwicznymi silniczkami 2.0 co teraz montują to pozostaje im dawanie rabatów po 30% i konkurencja o klienta z VAG, Ford i Peugeot. Niestety, ale do niemieckiej trójki podejścia nie mają. Z Subaru mogą konkurować, choć IMHO jakoś wykonania w OBK jest porównywalna, a napęd i skrzynia biegów zdecydowanie na plus w Subim

 

Po wizycie w Volvo miałem takie same odczucia a auto mimo dobrych cyferek nie jechało zupełnie, skrzynia chyba pamięta wojnę w Wietnamie, jak stare amerykańskie hydrauliki normalnie  :(

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...