Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, chojny napisał:

Nie śmiej się…. jak mi wyprodukowali i dostarczyli w ustalone 6 miesięcy, w cenie z zamówienia i bez obciętego wyposażenie to przy odbiorze sprzedawca radził zagrać szybko w totka. :mrgreen:

:blink:

że tak spytam, to który raz już wygrałeś?:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, radekk napisał:

nie do końca, na placu stoją, ale to są już kupione które się zepsuły w czasie odbioru z salonu:P

Tak BTW odnosnie tego filmiku ze skrzynia to tam siedzi niemicki ZF tak ze jak cos to niemcy dali ciala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dirkdiggler napisał:

Są samochody od ręki.

Jak ktoś ma ciśnienie na nowe auto, tu i teraz, to coś znajdzie godzac się na pewne kompromisy. 

Robiłem research przez kilka ostatnich tygodni.

 

Wybor jest wprawdzie dosć skromny ale:

- alfy do wyboru, stelvio, giulia

- mondeo dostepne od reki, nawet tdci

- arteony od ręki

- forestery, xv, outbacki od reki

- peugeot 508 od ręki

- mazda ma jakies 6ki od reki

 

 

 

To są nowe samochody? Czy używki poleasingowe lub demo albo samochody zastępcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dirkdiggler napisał:

Są samochody od ręki.

Jak ktoś ma ciśnienie na nowe auto, tu i teraz, to coś znajdzie godzac się na pewne kompromisy. 

Robiłem research przez kilka ostatnich tygodni.

 

Wybor jest wprawdzie dosć skromny ale:

- alfy do wyboru, stelvio, giulia

- mondeo dostepne od reki, nawet tdci

- arteony od ręki

- forestery, xv, outbacki od reki

- peugeot 508 od ręki

- mazda ma jakies 6ki od reki

 

 

 

To są nowe samochody? Czy używki poleasingowe lub demo albo samochody zastępcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dirkdiggler napisał:

Są samochody od ręki.

Jak ktoś ma ciśnienie na nowe auto, tu i teraz, to coś znajdzie godzac się na pewne kompromisy. 

Robiłem research przez kilka ostatnich tygodni.

 

Wybor jest wprawdzie dosć skromny ale:

- alfy do wyboru, stelvio, giulia

- mondeo dostepne od reki, nawet tdci

- arteony od ręki

- forestery, xv, outbacki od reki

- peugeot 508 od ręki

- mazda ma jakies 6ki od reki

 

 

 

To są nowe samochody? Czy używki poleasingowe lub demo albo samochody zastępcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ostatnio zamawiał Giulie Veloce. Po dwóch miesiącach auto się dostało do produkcji i po kolejnym nieco ponad miesiącu już było do odbioru. Żadnych restrykcji na wyposażeniu. Wielka szkoda, że włosi nie wzięli pod uwagę, że kierowca może mieć >190cm :)  

W salonach BMW kompletna loteria, niektórzy dostają auto po 3 miesiącach, inni czekają ponad rok aczkolwiek jednak większość osób jest w tej drugiej grupie ;) 

Ceny świeżych używek kompletnie odleciały i w wielu przypadkach 2 latki z 50k na blacie kosztują podobne pieniądze co nowe auta.

Dziwny się zrobił ten rynek aut. Bardzo dziwny.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KotMorderca napisał:

Znajomy ostatnio zamawiał Giulie Veloce. Po dwóch miesiącach auto się dostało do produkcji i po kolejnym nieco ponad miesiącu już było do odbioru. Żadnych restrykcji na wyposażeniu. Wielka szkoda, że włosi nie wzięli pod uwagę, że kierowca może mieć >190cm :)  

Takie czasy Panie. Np. Japończycy w GR Yarku ponoć nie wzięli pod uwagę, że kierowca może mieć >160cm :)

Focus RS też miał podobny problem.

Ale Giulia fakt, też jest ciasnawa. Przy moim 185 jest jeszcze idealnie dopasowana. Ale dla >190 to chyba rzeczywiście może być nie za wygodnie (lusterko zasłania widok, środkowy słupek mocno z przodu).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bosman napisał:

Ale Giulia fakt, też jest ciasnawa. Przy moim 185 jest jeszcze idealnie dopasowana. Ale dla >190 to chyba rzeczywiście może być nie za wygodnie (lusterko zasłania widok, środkowy słupek mocno z przodu).

Mam 192 i w Julce głowa mi ciasno przylegała do sufitu z maksymalnie opuszczonym fotelem. W BMW 4 z 1cm prześwitu miałem, także bez szans żeby normalnie jeździć.

Do Yarisa nawet się nie przymierzam bo dobrze wiem czym to się skończy :biglol:

Byłem przekonany, że małe przestrzenie wnętrza to domena kilkunastoletnich Japończyków, ale po spacerze po salonach przekonałem się, że to zwyczajny standard obecnych samochodów.

 

Ale w Aygo się mieszczę bez problemu dla odmiany :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2022 o 13:50, jaszyn napisał:

 

 

 

  moja Alfa ma się dobrze, nie chce zapeszać ale do tej pory bezproblemowo 2 lata i przebieg 30 000km, oleju nie bierze nic nie stuka nic nie puka ;) nie słyszałem też o jakis wiekszych prolemach na forach Q i wsród znajomych , a za to  znam włascieli Niemców i czy niezawodnych Japończyków konkretnie Toyota, Honda i BMW, którzy przy takich przebiegach już problemy mieli i to lawetowe ;)  A jak quadrifoglio jeździ to każdy kto miał do czynienia z Q może potwierdzić także emocje gwarantowane 

Mam nadzieję, że to nie Ty...

Chyba nie oklejales auta? :o

https://www.lublin112.pl/na-trasie-krasnik-lublin-pojazd-osobowy-uderzyl-w-bariery-energochlonne-sa-utrudnienia-w-ruchu-zdjecia/

Edytowane przez Dottoree
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dottoree napisał:

To nie ja na szczęście !!!, ja nie oklejałem ale to może być ta ze zdjęcia. To naszego  sąsiada,  widuje go na Wojciechowskiej przy Stokrotce dość czesto, raz nawet z nim rozmawiałem. Na zdjeciu moja czerwona  i jego z tyłu. Tylko ta jego w macie a ten jakoś sie błyszczy? 

 

fullsizeoutput_2958.jpeg

Edytowane przez jaszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

No to jedziemy dalej z żółtymi... bobrami :biglol:

Ja ostatnio widuję te zielone - istna plaga. No chyba, że ciągle trafiam na tego samego ;) 
 

33BABCBA-4A93-4D57-B4C3-A0BF1A01E8B3.webp

33BF770E-18EF-4B02-9744-25D6436AE83F.jpeg

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, jaszyn napisał:

To nie ja na szczęście !!!, ja nie oklejałem ale to może być ta ze zdjęcia. To naszego  sąsiada,  widuje go na Wojciechowskiej przy Stokrotce dość czesto, raz nawet z nim rozmawiałem. Na zdjeciu moja czerwona  i jego z tyłu. Tylko ta jego w macie a ten jakoś sie błyszczy? 

 

fullsizeoutput_2958.jpeg

Chyba niestety wygląda na tę ze zdjęcia... :unsure:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem to jeszcze raz: ten gril na zdjęciach mi się nie podobał, na żywo srebrny na jakimś 420d też nie za bardzo siedzi, ale jak już wjadą wszystkie aero detale na M4 to taki czarny gril na żywo wygląda bdb :) 

Fajny bandyta się robi z takiego M4 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...