Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda. To co zaskoczyło to z wyglądu bardzo kompaktowe robi wrażenie.Wielkosc dopiero widac obok innych samochodów.Pakiet czerń to podstawa i nadaj uwazam ze Carfitowe bardzie zadziorne i lepiej do mnie przemawia.Carfitowe ma i miało to cos co mówiło do mnie Wow , chce mieć to auto bo tak mnie sie podoba.C8 tego nie ma przynajmnie dla mnie.Po prostu fajne szybkie auto ale nie ciągnie mnie zeby go kupic.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kubanow napisał:

gdyby tak zrobili giulie w wersji kombi i wrzucili tam naped na 4 koła było by bardzo ciekawie

Oj tak , ale oczywiście w wersji Q 510 KM :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kubanow napisał:

 

no wiesz, możesz szepnąć słówko Robertowi żeby zasugerował Alfie taką opcje

Tia , szepnąć to ja mu mogę w przyszłą sobotę aby zagrał ze mną rewanża przegranego w pingponga :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Michał W. napisał:

Serce kontra rozsądek. 

 

To tak, ku pokrzepieniu serc ;)

" ... Wg badania portalu What Car (2017) .... najbardziej niezawodną marką aut spoza Japonii jest Alfa Romeo ..."

 

http://moto.pl/MotoPL/7,88389,22678607,alfa-romeo-jednym-z-liderow-niezawodnosci-lepsi-tylko-japonczycy.html 

 

To ranking marek i pewnie jakoś tam ułomny ;-). Mamy w rodzinie 2 Alfy 1 Fiata i 1 Subaru. Wszyscy moi koledzy mają niemieckie samochody, w tym 2 mocne BMW (ale nie "M"). Nie da się powiedzieć, żeby te ich wózki (bardzo fajne) były jakoś wyraźnie bezawaryjne. U nas zdecydowanie najczęściej psuł się Forester potem Fiat . W MiTo mojej Córki (ma je od 5 lat, auto 9 letnie 150kkm) raz się popsuł czujnik od klimatyzacji. Nasza Giulietta Veloce (44kkm 2,5 roku) miała wymieniony jakiś czujnik na gwarancji i poza tym nic. Forester w analogicznym czasie był już po trzech naprawach gwarancyjnych, w tym wymiana Short blocku.... (Veloce też się do setki zbiera w 6 sek. i ma 240KM, co chętnie, aczkolwiek nienamolnie wykorzystujemy ;)).

 

Nie wiem czy warto jeździć autem "zdroworozsądkowym" i widząc na drodze, to którego pragnąłem katować się myślami: "no kurde, może jednak by się nie psuło, może trzeba było zaryzykować, czy ja dobrze zrobiłem, takie śliczne, tak brzmi, .... itd."

 

 

whatcar2017.JPG

Edytowane przez piotruś
  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To tak, ku pokrzepieniu serc

" ... Wg badania portalu What Car (2017) .... najbardziej niezawodną marką aut spoza Japonii jest Alfa Romeo ..."

 

http://moto.pl/MotoPL/7,88389,22678607,alfa-romeo-jednym-z-liderow-niezawodnosci-lepsi-tylko-japonczycy.html

 

 

whatcar2017.JPG.9a404e7a195956b95ef2c74d3c618459.JPG

Hmmmm, Alfa wyżej niż Honda... :D

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, skwaro napisał:

Hmmmm, Alfa wyżej niż Honda... :D

 

Jestem na forum alfa i sledze od jakiegos czasu  no i co do qulia czy stelvio nie ma jakiegoś zatrzęsienie awarii np jak to mialo miejsce przy SBD. Raczej uchodza za udane modele przynajmnie z silnikie 280 i 510  choc zdarzaja sie pojedyncze wpadki ale wymiana silniki to kazuistyka. Chociaz pewnie tez i volumen sprzedaży inny. Ja sie umówiłem na jazdę próbna zobaczymy rabaty i cos czuje zakup alfy tylko jeszcze nie wiem jakiej

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to problemy bo chyba mam jakąś zepsutą wersje, ze nic się nie dzieje?

Problemy są z siłownikiem sprzęgła , gotującym się płynie , a potem trzeba na sile wbijać biegi . Ale jest na to już od dawna rozwiązanie dość proste .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, carfit napisał:


Problemy są z siłownikiem sprzęgła , gotującym się płynie , a potem trzeba na sile wbijać biegi . Ale jest na to już od dawna rozwiązanie dość proste .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przy normalnym użytkowaniu (czytaj bez upalania) nie ma żadnych problemów, przynajmniej na razie ;) 

Możesz uściślić jakie to rozwiązanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy normalnym użytkowaniu (czytaj bez upalania) nie ma żadnych problemów, przynajmniej na razie  
Możesz uściślić jakie to rozwiązanie ?

Zgadza się , chodzi o problem przy upalaniu lub jak jest bardzo gorąca .
Robi się ekran termoizolacyjny siłownika , oraz wymiana płynu na sportowy o podwyższonej temp. wrzenia , problem znika definitywnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, carfit napisał:


Zgadza się , chodzi o problem przy upalaniu lub jak jest bardzo gorąca .
Robi się ekran termoizolacyjny siłownika , oraz wymiana płynu na sportowy o podwyższonej temp. wrzenia , problem znika definitywnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, w jednym z ASO nawet montowali, ale im Honda zakazała :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, carfit napisał:


Problemy są z siłownikiem sprzęgła , gotującym się płynie , a potem trzeba na sile wbijać biegi . Ale jest na to już od dawna rozwiązanie dość proste .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O tym to słyszałem jak i czytałem ale dalej u ludzi występuje słynne zgrzytanko bo nie wciskają pedału sprzęgła do końca przy szybkiej zmianie biegów ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kukson napisał:

ale dalej u ludzi występuje słynne zgrzytanko bo nie wciskają pedału sprzęgła

dla takich , niech kupują DSG/CVT/PDK lub 4AT :mrgreen:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy poprosił abym z nim pojechał zobaczyć auto. Czy to normalne że w RS4 klapa w bagażniku nie ma zawiasów, nie ma teleskopu i lata po bagażniku luzem? 

 

Generalnie wyleczył się bardzo szybko i prawdopodobnie dobije targu w BMW. 

 

A mówiłem żeby mnie nie brał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, chojny napisał:

Znajomy poprosił abym z nim pojechał zobaczyć auto. Czy to normalne że w RS4 klapa w bagażniku nie ma zawiasów, nie ma teleskopu i lata po bagażniku luzem? 

 

Generalnie wyleczył się bardzo szybko i prawdopodobnie dobije targu w BMW. 

 

A mówiłem żeby mnie nie brał. 

w sensie jaka klapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...