Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

A jakby ktoś chciał , to w pierwszym kwartale 2019 roku będę sprzedawał A45 w full wersji z ok 12kkm przebiegu :) ( przebieg nie rośnie bo nie jeżdżę )

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, carfit napisał:

A jakby ktoś chciał , to w pierwszym kwartale 2019 roku będę sprzedawał A45 w full wersji z ok 12kkm przebiegu :) ( przebieg nie rośnie bo nie jeżdżę )

 

A cóż tak? Znudziło się?
Jakie plany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież A45 Carfit kupił bodaj w tym roku i to od innego forumowicza (nie było wzmianki o leasingu) więc może nie chodzi o to co napisałeś ;) 

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Paweł_P napisał:

 

A cóż tak? Znudziło się?
Jakie plany?

Cóż , auto fantastyczne , tylko chyba trochę przegiąłem z ilością aut i ich rzeczywsistą potrzebą :(

Po za tym zamawiam coś tak , głupiego , irracjonalnego , i bez sensu , że nie chce sie chwalić :)

Edytowane przez carfit
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MDsuperstar napisał:

Bardzo fajne zestawienie :thumbup:

też mnie ten temat bawi

Mnie również to bawi. Według mnie to jest trochę tak jak z push'upem u kobiety. Z daleka robi robotę, a jak weźmiesz na dokładne oględziny to człowiek rozczarowany i zawiedziony :D

  • Super! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba historycznie rekordowy skok rozmiarowy między generacjami, nowa 3-ka urosła o 8.5 cm (długość). Obecnie 4.71 m ... wreszcie jest to pełnowymiarowy samochód segmentu D. Fajnie wygląda, na pewno będzie się prowadzić lepiej niż Audi :P ... i ma normalny wydech ... chyba ;) 

 

 

 

18 godzin temu, carfit napisał:

Po za tym zamawiam coś tak , głupiego , irracjonalnego , i bez sensu , że nie chce sie chwalić :)

 

Czyli wiemy, że na pewno nie Skoda :biglol:

 

Edytowane przez subleo
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, subleo napisał:

Czyli wiemy, że na pewno nie Skoda :biglol:

Raczej nie , ale też na "S" :)

 

P.S. A45 sprzedana !!!:o w sobotę definitywnie się rozstaję :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adi napisał:

?

No dobra ...... a teraz proszę o salwę śmiechu ;)

Biore dokładnie to , ( jeśli będzie można jeszcze zamówić , czekam na odpowiedź od Mercedesa )

https://www.smart.com/pl/pl/index/smart-special-models/smart-eq-fortwo-cabrio-edition-nightsky.html

 

 

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, carfit napisał:

No dobra ...... a teraz proszę o salwę śmiechu ;)

Biore dokładnie to , ( jeśli będzie można jeszcze zamówić , czekam na odpowiedź od Mercedesa )

https://www.smart.com/pl/pl/index/smart-special-models/smart-eq-fortwo-cabrio-edition-nightsky.html

 

 

"Pakiet schowków.

  • Zamykany na klucz schowek w desce rozdzielczej
  • Siatka na konsoli środkowej przy nogach pasażera obok kierowcy
  • Pas do mocowania przedmiotów na fotelu pasażera z przodu"

Niesamowite.... :)

Padłem Carfit. Lekarz zalecił Ci ruch i kupiłeś rower? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tsunetomo napisał:

Padłem Carfit. Lekarz zalecił Ci ruch i kupiłeś rower? 

Aż sam w to nie wierzę do końca , ale ja naprawdę zakochałem się w Smarcie , fenomenalny wóz na miasto ! Mam trochę aut pod domem i firmą , a jeżdzę na co dzień Smartem, to coś jak miłość do Subaru :)

Edytowane przez carfit
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, carfit napisał:

Aż sam w to nie wierzę do końca , ale ja naprawdę zakochałem się w Smarcie , fenomenalny wóz na miasto ! Mam trochę aut pod domem i firmą , a jeżdzę na co dzień Smartem, to coś jak miłość do Subaru :)

Głupie pytanie... ile masz lat? Tak pytam... czy mi tez to grozi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, carfit napisał:

Aż sam w to nie wierzę do końca , ale ja naprawdę zakochałem się w Smarcie , fenomenalny wóz na miasto ! Mam trochę aut pod domem i firmą , a jeżdzę na co dzień Smartem, to coś jak miłość do Subaru :)

tez mam :D tylko ze 450-tke i tez cabrio,i w dodatku na full wypasie :D model "Passion" full wypas oznacza kolorowa tapicerka,klima, dodatkowe zegary jak obrotomierz i zegarek i schowek pod siedzeniem :D swietne autko !

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry plan ... teraz dla niepoznaki taki Smarcik, niby dla siebie .... ale podsunie się żonce kilkukrotnie, żonka pojeździ, zakocha się, bo małe, zwinne, ciche, takie po prostu kobiece ...

 

16c709-002.jpg

 

... a później ... no wiesz Kochanie ja oddam Ci swojego Smarta, skoro tak nalegasz, wiesz dla Ciebie wszystko, nieba bym Ci przychylił ... a sobie kupię trochę większego, głośniejszego ... Tobie na pewno się nie spodoba ;) 

 

2014_porsche_911_targa_overseas_01a-0114

 

 

 

 

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym może być , bo o dziwo jak pokazałem żonce zdjęcia , to sie jej bardzo spodobał , gorzej z SUV-ami , żadne się jej nie za bardzo podoba :( i jest prawie wojna domowa w domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, subleo napisał:

Fajnie wygląda, na pewno będzie się prowadzić lepiej niż Audi :P ... i ma normalny wydech ... chyba ;) 

 

 

W końcu ! trochę im to zajęło żeby mieć dobrze wyglądający wydech a nie jakieś cienkie rurki ale jak widać i tak za późno bo teraz już jest inna moda :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, turdziGT napisał:

W końcu ! trochę im to zajęło żeby mieć dobrze wyglądający wydech a nie jakieś cienkie rurki ale jak widać i tak za późno bo teraz już jest inna moda :P 

Chcesz powiedzieć że znowu BMW ma dzwięk z rurki a nie głośnika ? świat się konczy :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...