Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Ciezko powiedziec czy lepiej ze poszlo na szybe czy jak by poszlo na lakier. Szyba do wymiany i chyba lepiej niz lkierowac element w aucie ktore ma 3 tygodnie ale mimo wszystko k....... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, turdziGT napisał:

Mogę tylko powiedzieć k........:mellow:

 

20180316_063258.jpg

Heh Norwegia.. Mi w służbowce pękła po 10.000km, serwis wymienił, przejechałem 50km, dosłownie tyle, wyprzedzal mnie bus i pac kamień w szybę, na drugi dzień pająk na pół szyby... auto mam 3 miesiące i 28.000km i trzecia szyba już :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamien z przeciwnego pasa na dwupasmowce. W Fiescie juz ma 3 szybe.Mam ubezpiecznie na to wiec mi to wymienia bezkoszowo ale w..... ze juz wnowym auce bedzie nowa szyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo żałuje że u siebie nie zrobiłem folii na szybę , po 24 tys. mam tak wypiaskowaną szybę że głowa boli :( . Jak sie lata z dużymi prędkościami , niestety ale temat nieunikniony , dlatego czekam aż mi jakiś kamyczek rozwali szybę , wstawiam nową i od razu folia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chojny napisał:

Nowe M5 z napędem na 4 koła ale... z opcją palenia laczka. :twisted:

 

 

 

M3  tez ma byc ponoc AWD tak jak nowe C63.

Jak jezdz zrobibia kombi ( mysle tu o M3 ) to bedzie mozna o tym pomyslec  ;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, carfit napisał:

Ja bardzo żałuje że u siebie nie zrobiłem folii na szybę , po 24 tys. mam tak wypiaskowaną szybę że głowa boli :( . Jak sie lata z dużymi prędkościami , niestety ale temat nieunikniony , dlatego czekam aż mi jakiś kamyczek rozwali szybę , wstawiam nową i od razu folia .

Jechalm 70 na godzine .Kamien poszedle z przeciwnego pasa.Nic sje na to nie da zrobic ale faktycznie moze folia by pomogla ?Przynajmniej ta ktora mam na masce i blotnikach chroni przed tym ale nie wiem czy wolno na szybe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, turdziGT napisał:

Jechalm 70 na godzine .Kamien poszedle z przeciwnego pasa.Nic sje na to nie da zrobic ale faktycznie moze folia by pomogla ?Przynajmniej ta ktora mam na masce i blotnikach chroni przed tym ale nie wiem czy wolno na szybe ?

 

ja mam folie na szybie w Forku, i juz po pierwszej zimie jest strasznie porysowana...

z innej strony kilka drobnych kamykow po naklejeniu folii zaliczylem i na szczescie nic sie nie stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2018 o 16:01, matros1 napisał:

To ja jeszcze przyspamuję rodzinnym dupowozem. Takie stołki powinni dawać do 80-90% samochodów. Pozostałe 10-20% powinno dostać prawdziwe kubły.

 

8e8c024229aec85c3ef8eb7ef5413639.jpg&key=7c9db2040fff26b6e881a4a6a208b698f70d620e015c91ea672a3e8fa9045120

 

65a815fd6b2a1f9bd1dca7e4d89373ed.jpg&key=36d6345e7acc534894ad9ee40b9326d0c9da36edb88448b0a4a964bb65e0b597

 

Nie rozumiem dlaczego wysuwane podparcie ud nie jest w standardzie w każdym samochodzie.

 

Fotele wyglądają na mega wygodne.

Coraz bardziej mi się te nowe Volva zaczynają podobać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktoś jest na Insta to fastolsen wrzucił fajny filmik z drona z Mikaela i RS4 w roli głównej 

 

 

Poza tym jeszcze jedna znana osoba że środowiska była na tym samym evencie

mianowicie prezenterka WRC Molly Pettit

 

 

 

 

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem ten film o VOLVO XC40 , i mam mieszane uczucia , co mi sie bardzo rzuciło na minus , to fatalne , nudne , szare , paskudne zegary , chyba że można je jakoś dostosować , już te tablety z mercedesa są ładniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin jedz zobacz na żywo. Byłem oglądałem i jak dla mnie bardzo fajne. Co do zegarów nie powiem bo tego nie sprawdzałem, siedziałem tylko w modelu stojącym w salonie. Ale ogólnie wizualnie bardzo mi się podoba. Choć podtrzymuje że jest drogie w porównaniu do XC60/V60. Ale jeśli ktoś na pewno wie ze nie będzie potrzebował wykorzystać jako czegoś dla większej liczby osób to jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem ten film o VOLVO XC40 , i mam mieszane uczucia , co mi sie bardzo rzuciło na minus , to fatalne , nudne , szare , paskudne zegary , chyba że można je jakoś dostosować , już te tablety z mercedesa są ładniejsze


Jest do wyboru kilka opcji wyglądu zegarów, ale wszystkie są raczej minimalistyczne w wyglądzie.
Będę potem w samochodzie to zrobię Ci kilka fotek.
Generalnie VC w Volvo swoim wyglądem dupy nie urywa. Jest bardzo czytelny i ... to byłoby na tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy nowych Audi - czy rzeczywiście gwarancja jest na max 3 lata / 90.000 km bez możliwości przedłużenia? 

 

Pogladajac testy, Wasze wpisy o samym aucie w tym wątku i finansowaniu audi w innym, trochę nakręciłem się na RS3. Ale okazuje się, ze przy moich przebiegach wchodzi w gre najem tylko na 2 lata, co jest mocno nieopłacalne. Zapytałem Panią z Audi czy może się upewnić, ze gwarancja to właśnie ww 3 lata / 90.000, bo wydaje mi się to mało prawdopodobne skoro mój Peugeot - ikona ZAWODNOŚCI przy podobnie wysilonym silniku (GTI - 168.75 KM z litra / RS3 - 160 KM z litra) oferuje gwarancje 4 lata / 160.000, ale przestała mi odpisywać na maile :(

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Mam pytanie do posiadaczy nowych Audi - czy rzeczywiście gwarancja jest na max 3 lata / 90.000 km bez możliwości przedłużenia? 

 

Pogladajac testy, Wasze wpisy o samym aucie w tym wątku i finansowaniu audi w innym, trochę nakręciłem się na RS3. Ale okazuje się, ze przy moich przebiegach wchodzi w gre najem tylko na 2 lata, co jest mocno nieopłacalne. Zapytałem Panią z Audi czy może się upewnić, ze gwarancja to właśnie ww 3 lata / 90.000, bo wydaje mi się to mało prawdopodobne skoro mój Peugeot - ikona ZAWODNOŚCI przy podobnie wysilonym silniku (GTI - 168.75 KM z litra / RS3 - 160 KM z litra) oferuje gwarancje 4 lata / 160.000, ale przestała mi odpisywać na maile :(

Da sie,  ja mam pakiet 5lat/150kkm

2 godziny temu, matros1 napisał:

 


Jest do wyboru kilka opcji wyglądu zegarów, ale wszystkie są raczej minimalistyczne w wyglądzie.
Będę potem w samochodzie to zrobię Ci kilka fotek.
Generalnie VC w Volvo swoim wyglądem dupy nie urywa. Jest bardzo czytelny i ... to byłoby na tyle.

Muszę to obczaić na żywo , XC40 podoba mi sie i żonie też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie XC40... i S90. Mam wrażenie, że dział designu w Volvo się nie postarał jeżeli chodzi o projekt tyłu. Każdy ma swój gust, ale wolałbym dołożyć i kupić XC60, a zamiast s90 brałbym v90 pomimo tego, że jest długie jak tramwaj.

 

Inne modele wyglądają natomiast zacnie z każdej strony z nowym V60 jako truskawką na torcie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AllRad napisał:

Video na czasie wątku :)

 

 

 

 

 

Fajny tescik coś krupulatny i przyznam szczerze że cieszy mnie że ktoś też zwrócił uwagę na czasami głośne zawieszenie.Niestety nie jest to przyczyna ciężkiego użytkowania tak jak podał testujacy a wady fabrycznej.

Ja to już zgłosiłem pierwszego dnia po odebraniu samochodu.Jest jakiś problem z amotyzatorami zwłaszcza przedniej osi że przy gwałtownym uderzeniu stukają.Tylne zresztą też znacznie ale  mniej.

Nie jest to tak uciążliwe jak slawetne amory w STi i nie zawsze stuka ale coś tam jest nie tak.

Fabryka jest świadoma problemu i poinformowała salony i ponoć pracują nad Fixem.Ja jeździłem 3 ma i we wszystkich było to samo.

Na szczęście nie jest to jakiś wielki łomot mój sprzedawca na przykład nie wzrok na to uwagi a jedzie przecież tym samym autem na codzień ja że jestem przeczulony byłem w serwisie już na drugi dzień:) Zobaczymy ile im zejdzie z załatwianiem problemu.Chcialo by się napisać że nie było by to prawdziwe Audi jak by czegoś nie zje...... :)

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...