Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

"Szanowny Panie,
 
Dziękuję za kontakt. W nawiązaniu do Pana wiadomości pragnę poinformować iż premiera modelu Audi TT RS planowana jest na drugi kwartał roku 2017. Natomiast jeśli chodzi o model Audi RS3 przedsprzedaż tego modelu ( zarówno w wersji nadwozia Sportback jak i Limousine ) rozpocznie się w pierwszym tygodniu kwietnia 2017 roku - wtedy pojawi się możliwość konfigurowania tego modelu na stronie internetowej www.audi.pl oraz możliwość składania zamówień. Sama produkcja tego modelu zacznie się od sierpnia bieżącego roku. 
 
Zachęcam do obserwowania strony internetowej www.audi.pl, gdzie wszystkie informację są na bieżąco publikowane.
 
Jeszcze raz dziękuję za kontakt i zainteresowanie marką Audi. "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Misiek napisał:
"Szanowny Panie,
 
Dziękuję za kontakt. W nawiązaniu do Pana wiadomości pragnę poinformować iż premiera modelu Audi TT RS planowana jest na drugi kwartał roku 2017. Natomiast jeśli chodzi o model Audi RS3 przedsprzedaż tego modelu ( zarówno w wersji nadwozia Sportback jak i Limousine ) rozpocznie się w pierwszym tygodniu kwietnia 2017 roku - wtedy pojawi się możliwość konfigurowania tego modelu na stronie internetowej www.audi.pl oraz możliwość składania zamówień. Sama produkcja tego modelu zacznie się od sierpnia bieżącego roku. 
 
Zachęcam do obserwowania strony internetowej www.audi.pl, gdzie wszystkie informację są na bieżąco publikowane.
 
Jeszcze raz dziękuję za kontakt i zainteresowanie marką Audi. "

 

Czyli słabo :( , zobaczymy co mi odpowie dealer AUDI 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, carfit napisał:

 

Zapytałem przed chwilą jednego z właścicieli ASO AUDI , bylego naszego forumowicza zresztą :) , i podobno już można zamawiać , ceny i potwierdzenie tego ma mi podać jutro :) 

 

Nieźle to wygląda ! dawaj znać jak wrażenia !!!! Jak na brak ręcznego "normalnego" wygląda to mega ! i chyba kierownik wie o co chodzi :) 

 

 

Jak sie dobrze przerzuca mase w samochodzie to zadnego recznego nie potrzeba ;)

 

Ogolnie to jest tak ustawiony ze najnizszy bieg to 2 glownie jedzie sie 3 i 4 wiec mozna sobie szybko i szeroko chodzic bokami od krawedzi do krawedzi.

Na koniec jest proba zrecznosciowa na bardzo ciasnym i kretym torze i tam bez recznego jak sie nie potrafi przerzucac masy w samochodzie to bez recznego w zasadzie lepeij jechac na okraglo z wlaczonym ESP. Ja jezdzilem ze wszystkim na komfort.Tylko silnik i dyfer na dynamic.To jedyne ustawienie ktore sie sprawdza w takich warunkach.Oponny to okolcowane szwedzkie Lappi.

Dwa razy wygralem w tym roku bylem 3 i musialem uznac wyzszosc norweskich wyjadaczy z Audi Club Norway.Mysle ze zadna rysa na hororze z tego powodu nie powstala :) 

 

Co do samego auta to przepasc w borownaniu do S4 B8. Auto duzo lzejsze ,  zreczniejsze I lepsze w prowadzeniu.Motor bajka I dzie jak smok.Ci co placza na utrata Stronic na korzyc tiptronic ZF moga otrzec lzy.Ta skrzynia jest rownie szybka jak Stronic a o wiele trwalsz wiec to zaden downgrade.Auto ma wrescie 6 tloczkow wiec hamuje jak trzeba. Ogolnie jak na sportowe rodzinne kombi to w takich warunkach radzi sobie wysmienice. Odnosie osiagow to dupohamownia mowi ze jest szybsze niz Focus RS co dziwne bo wazy wiecej wiec albo pojemnosc robi swoje i dol silnika 3.0 albo RS nie ma tych 350KM.

Ogolnie przy tym co prezentuje to ciezko przelkonac upgrade do RS4.Tak RS4 bedzie szybsze I bardziej bojowo wyglada ale za sporo wiecej.Ciezki orzech do zgryzienia na razie w kazdym razie dzien mega.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z ciekawości przejazd z instruktorem RS4 B8 w tym samym miejscu tyle że  2015.Jezeli mam być szczery to w 4 osoby na długim końcu S4 B9 idzie lepiej i robi większe wrażenie no może poza dźwiękiem. Porównuje tu przejazdy z instruktorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2017 o 21:09, Misiek napisał:
"Szanowny Panie,
 
Dziękuję za kontakt. W nawiązaniu do Pana wiadomości pragnę poinformować iż premiera modelu Audi TT RS planowana jest na drugi kwartał roku 2017. Natomiast jeśli chodzi o model Audi RS3 przedsprzedaż tego modelu ( zarówno w wersji nadwozia Sportback jak i Limousine ) rozpocznie się w pierwszym tygodniu kwietnia 2017 roku - wtedy pojawi się możliwość konfigurowania tego modelu na stronie internetowej www.audi.pl oraz możliwość składania zamówień. Sama produkcja tego modelu zacznie się od sierpnia bieżącego roku. 
 
Zachęcam do obserwowania strony internetowej www.audi.pl, gdzie wszystkie informację są na bieżąco publikowane.
 
Jeszcze raz dziękuję za kontakt i zainteresowanie marką Audi. "

Niestety , nie można zamawiać , i to co Ci AUDI odpisało jest prawdą , w 15 tygodniu roku będą cenniki i konfiguracje , odbiór auta w okolicach pażdziernika :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeście się rozpisali :)

 

odniosę się do kilku spraw. Po pierwsze awaryjność. Z mojego doświadczenia i obserwacji rodzinnej floty mogę śmiało powiedzieć że jedynym NAPRAWDĘ BEZAWARYJNYM autem był Lexus ISF. Nie do zabicia. Przez 3 lata nie przepaliła się choćby żarówka. Olej filtry itd regularnie na przeglądach i do przodu. Reszta czyli Audi RS5 2013r. (awaria skrzyni), Range Rover Vogue 2012 r. (zawieszenie pneumatyczne, chłodnica oleju, itp), Volvo  XC60 2016r. (komputer pokładowy, wskaźnik poziomu paliwa), AUDI A8 (nie pamietam, ale tez coś było, auto juz sprzedane). Merca S klasa mamy dopiero 4 miesiące więc jest spokój ale niedługo na pewno coś klęknie ;) - to wszystko są bardzo fajne auta ale każdemu z nich dolegają jakieś drobiazgi ............ i wcale mnie to nie dziwi i nie denerwuje.

 

Świadomy wybór np Kaśki RR tzw duży range, mimo jakiś tam kłopotów w życiu nie zamieniłbym na Q7, GL, X5 itd. Dla mnie RR ma swój klimat, oryginalność, stąd gotowość do wybaczania ;) Kolejny jak $$$ pozwoli też będzie RR i pewnie też klęknie :)

 

 

@carfit @alex co do wakacji, to marzy mi się wypad na upalanie ze szkoleniem po skandynawskich jeziorkach . Nie mielibyście ochoty na taki weekend ? 

 

Czy ktoś może polecić jakąś skandynawską szkółkę z własnymi rajdówkami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@carfit @alex co do wakacji, to marzy mi się wypad na upalanie ze szkoleniem po skandynawskich jeziorkach . Nie mielibyście ochoty na taki weekend ? 
 
Czy ktoś może polecić jakąś skandynawską szkółkę z własnymi rajdówkami? 


Mnie korci wyjazd tutaj:
http://www.lapland-ice-driving.com
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, matros1 napisał:

 


Mnie korci wyjazd tutaj:
http://www.lapland-ice-driving.com

 

wygląda bardzo dobrze , jestem bardzo chętny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, beben napisał:

 

 

Świadomy wybór np Kaśki RR tzw duży range, mimo jakiś tam kłopotów w życiu nie zamieniłbym na Q7, GL, X5 itd. Dla mnie RR ma swój klimat, oryginalność, stąd gotowość do wybaczania ;) Kolejny jak $$$ pozwoli też będzie RR i pewnie też klęknie :)

 

 

 

 

Tu tu sie zgodzę przy RR każde X5 czy co tam jeszcze innego moze poza nowym XC90 wyglada po prostu wulgarnie a to co juz jest piękne zrobili jeszcze lepsze -> Velar 

 

image.jpg

41 minut temu, carfit napisał:

wygląda bardzo dobrze , jestem bardzo chętny :) 

Ciekawe jaki maja cennik pachnie paroma klockami EUR.

jak byś cie sie pytali dajcie znać jakie koszta.

Ciekawe jaki maja program ale skoro najtańsze Audi ice Experience w Szwecji czy Finlandii za 2.5 dnia kosztuje 3,5K eur to w takich autach nie liczył bym na niżej niz 5K eur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, beben napisał:

Świadomy wybór np Kaśki RR tzw duży range, mimo jakiś tam kłopotów w życiu nie zamieniłbym na Q7, GL, X5 itd. Dla mnie RR ma swój klimat, oryginalność, stąd gotowość do wybaczania ;) Kolejny jak $$$ pozwoli też będzie RR i pewnie też klęknie :)

Mam podobne zdanie , tym bardziej że chce kupić nowe auto , więc jest gwarancja a moja Kaśka robi przebiegi max. 10k. rocznie :). Ten RR Velar genialny ! już czytałem o nim , ale troche po za budżetem chyba :( 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki maja cennik pachnie paroma klockami EUR.
jak byś cie sie pytali dajcie znać jakie koszta.
Ciekawe jaki maja program ale skoro najtańsze Audi ice Experience w Szwecji czy Finlandii za 2.5 dnia kosztuje 3,5K eur to w takich autach nie liczył bym na niżej niz 5K eur.


http://www.lapland-ice-driving.com/tariff-season-2017/

Tanio niestety nie jest, ale raz się żyje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, carfit napisał:

Mam podobne zdanie , tym bardziej że chce kupić nowe auto , więc jest gwarancja a moja Kaśka robi przebiegi max. 10k. rocznie :). Ten RR Velar genialny ! już czytałem o nim , ale troche po za budżetem chyba :( 

XC60 teraz wchodzi i powiem ci ze fajne te nowe volvo.Maja swoj styl i charakter.

V90 jest wręcz genialne w środku i z wyglądu A6 czy piątka wyglada po prostu pospolicie.

image.jpg

image.jpg

3 godziny temu, matros1 napisał:

 


http://www.lapland-ice-driving.com/tariff-season-2017/

Tanio niestety nie jest, ale raz się żyje ;)

 

To prawda aczkolwiek ferrari  to bym chyba wolał przetestować na normalnym torze.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, carfit napisał:

wygląda bardzo dobrze , jestem bardzo chętny :) 

 

no to pomyślimy :) tylko szczerze mówiąc po zamarzniętym jeziorze to pojeździłbym rajdówką a nie ferrari czy maserati . W lappland nie widzę takiej opcji.

 

Macie inne szkoły do polecenia ? Kiedyś chyba był na forum taki temat o szkołach jazdy. Zaraz poszukam

 

 

znalazłem coś takiego

 

http://www.rallyschool.se/rallyschool.se/Program.html

Dwudniowy program wygląda obiecująco. Carfit, oni mają RALLY BAR. Rozumiem że mogę wpisać cię na listę :) ?

Edytowane przez beben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
no to pomyślimy  tylko szczerze mówiąc po zamarzniętym jeziorze to pojeździłbym rajdówką a nie ferrari czy maserati . W lappland nie widzę takiej opcji.
 
Macie inne szkoły do polecenia ? Kiedyś chyba był na forum taki temat o szkołach jazdy. Zaraz poszukam
 
 
znalazłem coś takiego
 
http://www.rallyschool.se/rallyschool.se/Program.html
Dwudniowy program wygląda obiecująco. Carfit, oni mają RALLY BAR. Rozumiem że mogę wpisać cię na listę  ?

Ceny niestety zabijają. :(
Dwudniowe szkolenie z przelotem oraz kieszonkowym 20 000 pln. Masakra :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Paasonena? Killka lat temu niejaki Wojtek D. (posiadacz kilku Lambo, Evo 9 N, STI, Ferrari 599, Continentala GT, M3 i wielu innych fur) z Bielska-Białej śmigał w jego szkole swoim Evo 9, bodaj 4-5 tysięcy Euro go to kosztowało.

 

http://www.drivex.fi

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit na pytanie odpowiedział. Ale kontynuując, co sądzicie o s60 polestar? W poprzedniej wersji był 3,0, teraz 2.0 lecz osiągi i prowadzenie zacne ponoć. Ja miałem okazje użytkować przez tydzień s60 t5 R-line z napędem jedynie na przód, i przyznam ze wrażenia jak najbardziej na plus. Trochę ciasnawo z tylu, ale ja zazwyczaj jeżdzę z przodu ;) 

no, ale cena polestar sporo wyższa niż STI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze obecne modele z hybrydowe technologia to mogą byc interesujące auta.V90 ma byc gotowe w przyszłym roku.

S60 to bardzo małe auto do tego juz stara.Oglonie S60 polestar ma dobre opinie ale obecnie w tej klasie sa lepsze samochody.Mysle tu o C43 AMG ,Audi S4 czyjuz troche podstarzalym 340i 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...