Skocz do zawartości

Subaru Aeroblades


Umbert

Rekomendowane odpowiedzi

Radzę szczegółowo sprawdzić, czy pasuja rocznikowo.

Accord po liftingu wprowadził te pióra, lecz do modelu z przed liftingu nie pasują. Ot, musisz sobie kupic dodatkowo nowe ramiona.....

A że pakują najczęściej w opakowanie typu blister, to ze zwrotem może byc kłopot :twisted::twisted::twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

FUKS, a to niepasowanie tylko na samym zaczepie polega? Bo jeżeli tak, to bez problemu można kupić pióra, które mają odpowiednią przelotkę na tradycyjne mocowanie.

akurat byłem na przeglądzie i próbowalem założyć oryginały z liftingowanego do mojego.

Stąd ta uwaga.

Rok temu chciałem je kupić w dużej hurtowni. Wg. katalogu długości i marek powinno pasować. Nie pasowały, pióra przyjęli z powrotem. A co jeżdżenia było przez cale miasto, to moje :evil::evil::evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUKS, a to niepasowanie tylko na samym zaczepie polega? Bo jeżeli tak, to bez problemu można kupić pióra, które mają odpowiednią przelotkę na tradycyjne mocowanie.

 

Tak własnie jest, pióra Valeo X-TRM maja mocowanie pod starego typu ramiona ( z takim haczykiem ) zamiast standartowych piór. Jeżeli ktoś miał założone fabrycznie wycieraczki płaskie to owszem różnią sie mocowaniem, ale również sa bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamówiłem sobie, u pana Andrzeja K. kosztuje to 144 zł brutto. Jak założę, zdam relację... Chociaż - znając swoje szczęście do tego typu inwestycji - nie będzie padać przez parę miesięcy. Tak jak z zimówkami, jak założyłem w końcu listopada, to zimy nie było do lutego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie, u pana Andrzeja K. kosztuje to 144 zł brutto. Jak założę, zdam relację... Chociaż - znając swoje szczęście do tego typu inwestycji - nie będzie padać przez parę miesięcy. Tak jak z zimówkami, jak założyłem w końcu listopada, to zimy nie było do lutego :mrgreen:

 

O to, to raczej możesz być spokojny. Najwyżej kopsniesz się tam, gdzie pada :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit ma rację - używałem Valeo przez 3 miesiące (dają radę w deszczu do prędkości mocno nieprzepisowych) i najważniejsze nie klapią przy zmianie kierunku - ale mi ukradli w centrum W-wy

 

Dokładnie tak jak mi. A żeby było śmieszniej to akurat padał. Trochę się inni kierowcy dziwili jak jechałem z jednym drutem postawionym na sztorc, druga krótka bo musiałem tę z tyłu przełożyć (skroili z mondeo w GT-eku jeszcze są)

 

A tak bajdełej - tyle pisaniny o wycieraczkach????? Tym bardziej, że taki temat już był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszony opiniami na forum kupiłem przy okazji przeglądu aeroblades do Forestera. Są super, bez porównania do montowanych fabrycznie (szczególnie na solno-śniegową breję). I cena też zaskoczyła mnie pozytywnie - 140 PLN w ASO - jak nie w subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za stówę do subaru można dostać najwyżej paragon kasowy, a na nim jedną pozycję - "nic"

Noooo, niezupełnie. Udało mi się kupić żaróweczkę pomarańczową do kierunków za 40 zł :cool:

:wink:

 

ile :shock: :shock: :shock: 40zł ja pie............. 6,5 zł u mnie z 50 % marżą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za stówę do subaru można dostać najwyżej paragon kasowy, a na nim jedną pozycję - "nic"

Noooo, niezupełnie. Udało mi się kupić żaróweczkę pomarańczową do kierunków za 40 zł :cool:

:wink:

 

ile :shock: :shock: :shock: 40zł ja pie............. 6,5 zł u mnie z 50 % marżą :mrgreen:

To Ty donatorem jesteś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszony opiniami na forum kupiłem przy okazji przeglądu aeroblades do Forestera. Są super, bez porównania do montowanych fabrycznie (szczególnie na solno-śniegową breję). I cena też zaskoczyła mnie pozytywnie - 140 PLN w ASO - jak nie w subaru :mrgreen:

 

Widać ze co ASO to inna cena , we Wrocku 169,58 PLN:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówka stopu tył - 30 zł we Wrocławiu

 

A wracając do tematu - czy te wyciraczki zakładaliście na ramiona starego typu? Mam ochotę sprawić sobie takie coś, ale jak przyjrzałem się dokładniej, to na ramieniu przed kierowcą jest spjler, dość mocna przysunięty do szyby. Czy po założeniu takiej ekstra wycieraczki nie będzie on szorował po szybie - zwłaszcza przy większych prędkościach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszony opiniami na forum kupiłem przy okazji przeglądu aeroblades do Forestera. Są super, bez porównania do montowanych fabrycznie (szczególnie na solno-śniegową breję). I cena też zaskoczyła mnie pozytywnie - 140 PLN w ASO - jak nie w subaru :mrgreen:

 

Widać ze co ASO to inna cena , we Wrocku 169,58 PLN:)

Pytałem dzisiaj w ASO Emil Frey w Krakowie powiedzieli mi 170 zł za SZTUKĘ :shock:

Osso chodzi z tymi cenami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A wracając do tematu - czy te wyciraczki zakładaliście na ramiona starego typu? Mam ochotę sprawić sobie takie coś, ale jak przyjrzałem się dokładniej, to na ramieniu przed kierowcą jest spjler, dość mocna przysunięty do szyby. Czy po założeniu takiej ekstra wycieraczki nie będzie on szorował po szybie - zwłaszcza przy większych prędkościach ?

 

 

Ja zamontowałem je do Forestera MY 07, ale w specyfikacji podają że pasują do modeli od 2003 i nowszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszony opiniami na forum kupiłem przy okazji przeglądu aeroblades do Forestera. Są super, bez porównania do montowanych fabrycznie (szczególnie na solno-śniegową breję). I cena też zaskoczyła mnie pozytywnie - 140 PLN w ASO - jak nie w subaru :mrgreen:

 

Widać ze co ASO to inna cena , we Wrocku 169,58 PLN:)

Pytałem dzisiaj w ASO Emil Frey w Krakowie powiedzieli mi 170 zł za SZTUKĘ :shock:

Osso chodzi z tymi cenami :roll:

 

 

No nie wiem - dziwne, może mają tam jakiś innym model (inkrustowany złotem ).

Ja kupiłem dokładnie takie jak na zdjęciu na początku wątku model SEBOSA800.

 

Myślę, że na częściach są duże różnice w marży w poszczególnych ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem - dziwne, może mają tam jakiś innym model (inkrustowany złotem ).

Ja kupiłem dokładnie takie jak na zdjęciu na początku wątku model SEBOSA800.

 

Myślę, że na częściach są duże różnice w marży w poszczególnych ASO

Różnice o ponad 100 % :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO Emil Frey to samo centrum, nirwana, eldorado, czy jak jeszcze chciałbys to nazywać :mrgreen:

Wycieraczki stamtąd to są takie, że same ścierają, nawet jak są w pudełku. Jak masz takie coś, to wieszasz je na ścianie, zapalasz kadzidełko, a potem do samochodu zakładasz kupione w supermarkecie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO Emil Frey to samo centrum, nirwana, eldorado, czy jak jeszcze chciałbys to nazywać :mrgreen:

Wycieraczki stamtąd to są takie, że same ścierają, nawet jak są w pudełku. Jak masz takie coś, to wieszasz je na ścianie, zapalasz kadzidełko, a potem do samochodu zakładasz kupione w supermarkecie :razz:

Przekonałeś mnie. Jadę zamówić wycieraczki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...