Jump to content

Macieq

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Macieq

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Skąd
  Wawa
 1. Macieq

  Kod P 0051

  A co, sądzisz że gniazda zaworowe mogą być inne, niż w pozostałych H6?
 2. Macieq

  Kod P 0051

  Pmlody, dzięki za linka Tak sobie myślę, że jak po kolei będę odłączał sondy, to łatwo ustalę która wyrzuca mi ten kod. Tylko trzeba gdzieś na kanał podjechać chyba. Nie wiesz jaki tam jest dostęp? Da się to zrobić bez rozbierania czegoś więcej?
 3. Macieq

  Kod P 0051

  A nie wiesz, gdzie ona (one) jest zamocowana? Dam radę sam wykręcić, czy trzeba do warsztatu na podnośnik? No tak, ale i tak nie wiem, która z 4-ch :neutral:
 4. Macieq

  Kod P 0051

  Ale rozumiem, że w takim przypadku całość idzie do wymiany?
 5. Macieq

  Kod P 0051

  Ma. Nawet cztery. :razz: No to jeszcze lepiej :neutral: W takim razie która to będzie "bank 2 sensor 1"?
 6. Macieq

  Kod P 0051

  Witam, pojawił mi się błąd (kod) P 0051. Z opisu kodów wynika, że jest to "heater control circuit low input bank 2 sen 1 Ho2S". Kasowanie go nic nie daje, pojawia się znowu natychmiast po uruchomieniu silnika. Nie wiem, czy mam rację, ale wydaje mi się, że padła sonda lambda Nie wiem też, czy auto ma dwie sondy i ew. której dotyczy ta informacja. Czy ktoś mógłby zweryfikować te dane?
 7. He, he ten regulator już znam. Niestety jest dość oporny na regulację W gaźnikowcach można było regulować skład mieszanki, zapłon i tym samym wpływać nieco na spalanie. Stąd było moje pytanie o możliwości regulacji w aucie wyposażonym w komputer - oczywiście przy pomocy jakiegoś programatora.
 8. No, to mój pali jednak więcej - poniżej 18 MPG.Czy da się jakoś wyregulować żeby autko mniej spalało?
 9. Mnie w autku z za wielkiej wody nic nie chrupie :smile: Pewnie inne gumy wkładają
 10. Mam wrażenie, że kodeks drogowy określa wyraźnie, jakie światła powinien mieć samochód osobowy. Nie ma tam nic na temat pomarańczowych świateł obrysowych. Można więc sądzić, że nie są one dozwolone.
 11. Macieq

  Zakup Outbacka

  Takie warunki użytkowania to wytrzyma każdy samochód, nawet bez chłodnicy oleju skrzyni :smile:
 12. Oczywiście, że jest i to spora. Szczególnie w części dotyczącej Polski. Jest sporo poprawek, wschodnia Polska jest znacznie bardziej dopracowana, jest sporo więcej danych np z Chorwacji. Krótko mówiąc - różnica jest znacząca.
 13. Mnie też kiedyś zapaliła się lampka ciśnienia w kołach. Sprawdziłem, dopompowałem i lampka sama zgasła po ok 20-30 km. I jak na razie jest spokój.
 14. "Macieq 3003" - to chyba jakiś inny Macieq... Więc mnie nie liczcie.
×
×
 • Create New...