Skocz do zawartości

Czy wg Was STI robi się (jest) samochodem kolekcjonerskim?


herrkam

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe. W Japonii, oryginalne RHD. Przekładki na bank nie.

 

Akurat tutaj mam inne zdanie, nikt nie będzie zainteresowany kiedyś zakupem takiego auta. U nas jest ruch prawostronny i trzeba się dostosować. Przekładka nie znaczy mody , wszystko zostaje oryginalne, nawet fotele przeróbka stelaży, szyba czy lampy. 

Wszystkie części były z imprezy 2006 Sti, także nie jest robiona na gratach XT,magiel Sti,nawet przewody klimy czy pompa wspomagania w raz z przewodami, wszystko Sti.

Jedynym elementem jest deska rozdzielcza , ale solidnie przerobiona pod mega radio o oflokowana, ale tutaj nic nie można było innego zrobić, ale przełączniki nawiewy , zegary wszystko Sti :)

post-12972-0-00454700-1451897703_thumb.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko do Lanosa jesli w idealnym stanie ,to im starsze tym droższe .

Czu z 10 lat temu ktos by pomyślał,ze bardzo dobry stan WRX/STI w pierwszej budzie może kosztowac tyle co hawk sti ? ;)

 

Chociaż są już niektóre limitowane egzemplarze ,które osiagają przez sprzedających sumy sześciocyfrowe i to nie musi być 22B ;)

Moim skromnym zdaniem STI w budzie GC/GF ,czy GD tj.np Bug to juz jak najbardziej perełki ;)

Nie wiem na ile perełką (tudzież inwestycja ) jest np.Blob

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego wybrałem forka Sti :P  chyba biały kruk nie sądzicie?

U nas na pewno. Jak zrobisz przekładkę tak jak mówiłeś, to będzie bardzo fajne auto. Załóż wątek o nim, jak robisz przekładke itd  ;)

 

ulalala trochę to potrwa , moje auto jest robione hobbistycznie, teraz jest u Dominika od elektryki już miesiąc   i że tak powiem koniec jet daleko.Zeby nie było nie tylko przekładka, konserwacja pełna auta, wydech i mapa na nasze paliwo ,Ale jak mówią musi być wiosna :) póki co dostałem dzięki uprzejmości Jacka co auto sprowadził od ministerstwa odstępstwo od VIN , a MTS sie pod tym podpisał to wystarczyło  :yahoo:

Ale poszedłem chłopakami na rękę ma być gotowy na Plejady :) no i dwa śluby u kolegów bo już zamówili , a są Vagowcami  :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boją się może że jak zajadą VW pod kościół to skradną całe show pannie młodej ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

hehe Bartek sam fakt Vagowcy wiedzą że to rodzynek . To mi wystarczy :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Darek to tak jakby bardziej limitowana wersja :D

Limitowana nie limitowana ale ten pakiet stylistyczny to dla mnie powinien solidnie ciagnąć cenę w dół a nie w gore.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się cieszę że wkońcu dołączyłem do grona "Subarowiczów" zawsze chciałem Impreze i wkońcu mam mojego blob-ika :) i to kupiłem w pełni oryginał z pakietem Prodrive za naprawdę dobre pieniądze w UK bo jak teraz patrzałem po ile stoją po pół roku od kupna to musiałbym wyłożyć min. 2000 funtów więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek 1986 mnie uprzedził ;)

 

Ja nie smieję się z ceny, będzie klient to zapłaci...ja tyle bym nie dał po prostu...

Ja bym za to 40tysi nie dal a ktos za to polozyl ponad stowe??? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...