Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Hiszpanu oddawaj śnieg!!! To my tu po czarnym jeździmy a Ty se hasasz po białym  :huh:

 

Niestety ale sam musze jechać 60km w jedną strone żeby coś pośmigać, pod domem też mam szaro i buro :D

 

Zelazny z tego co wiem przez lato są tam czasem organizowane jakieś łapanki na motocyklistów ale o jakichś akcjach zimowych na drifterów nie słyszałem, najlepiej jedź w weekend więcej można pooglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hiszpanu oddawaj śnieg!!! To my tu po czarnym jeździmy a Ty se hasasz po białym :huh:

Niestety ale sam musze jechać 60km w jedną strone żeby coś pośmigać, pod domem też mam szaro i buro :D

 

Zelazny z tego co wiem przez lato są tam czasem organizowane jakieś łapanki na motocyklistów ale o jakichś akcjach zimowych na drifterów nie słyszałem, najlepiej jedź w weekend więcej można pooglądać.

Ja wiem że są zimowe łapanki, bardzo popularne miejsce do zimowych driftów , jest ciasno , po paru przejazdach bardzo ślisko, miejscowi lubią dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hiszpanu oddawaj śnieg!!! To my tu po czarnym jeździmy a Ty se hasasz po białym :huh:

Niestety ale sam musze jechać 60km w jedną strone żeby coś pośmigać, pod domem też mam szaro i buro :D

 

Zelazny z tego co wiem przez lato są tam czasem organizowane jakieś łapanki na motocyklistów ale o jakichś akcjach zimowych na drifterów nie słyszałem, najlepiej jedź w weekend więcej można pooglądać.

Ja wiem że są zimowe łapanki, bardzo popularne miejsce do zimowych driftów , jest ciasno , po paru przejazdach bardzo ślisko, miejscowi lubią dzwonić.

 

 

Taki Salmopol to oczywista oczywistość, ale czy jeszcze gdzie indziej są takie akcje? Jest tam Juras gdzie u Was pojeździć w spokoju? Np. w Istebnej w kierunku spalonego kościółka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy jak to jest z Salmopolem, można bez przypału śmigać? I co jest jeszcze godnego polecenia w okolicy? Z Krakowa trochę mam, ale ciocie w Bielsku odwiedzić przecież warto :biglol:

 

W zimie na tzw "patelni" na salmopolu można spotkać radiowóz,tak samo na górze przy wyciągu narciarskim.Kilka razy widziałem milicjantów jak jeździli sobie góra dół.Wtedy wszyscy grzecznie jak po sznurku 40km/h.Na przegibku który mam pod domem praktycznie też zdarzyło mi się pare razy miśków w nocy spotkać.Generalnie wynika to z tego,że kiedyś to bawili się chłopcy którzy mieli olej w głowie i wiedzieli ocb,a teraz kupują małolaty seje i betki za pare groszy i jazda.W zeszłym tyg taki as rozdupcył gościowi BMW właśnie na patelni na salmopolu i zwiał.Jego potwór to fiat seicento z badlookiem.Niemniej gorąco polecam salmopol z obu stron,przegibek,żar,traskę przy zameczku tam gdzie leci rajd wisły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Salmopol w zimie omijam szerokim łukiem natomiast przez resztę roku jeżdżę tam dosyć często ;)

Na Przegibku jestem kilkadziesiąt razy w roku i jak dotąd nie spotkałem tam gliniarzy.

 

Osobiście mam inne ulubione miejscówki jak Porąbka Wielka Puszcza --> Przełęcz Kocierska --> Kocierz Moszczanicki i z powrotem :) Kubalonka też super i ogólnie cały tam dalszy odcinek Istebna --> Koniaków --> Milówka :) genialnie się też teraz jeździ starą drogą do Istebnej:od Milówki bo teraz nikt tam nie jeździ i można sobie fajny OS zrobić wzdłuż ekspresówki na Zwardoń (droga jest nadal w niezłym stanie + są nówki "techniczne" drogi między wsiami więc auta nie szkoda)  :)

Edytowane przez Paweł_P
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Salmopol w zimie omijam szerokim łukiem natomiast przez resztę roku jeżdżę tam dosyć często ;)

Na Przegibku jestem kilkadziesiąt razy w roku i jak dotąd nie spotkałem tam gliniarzy.

 

Osobiście mam inne ulubione miejscówki jak Porąbka Wielka Puszcza --> Przełęcz Kocierska --> Kocierz Moszczanicki i z powrotem :) Kubalonka też super i ogólnie cały tam dalszy odcinek Istebna --> Koniaków --> Milówka :) genialnie się też teraz jeździ starą drogą do Istebnej:od Milówki bo teraz nikt tam nie jeździ i można sobie fajny OS zrobić wzdłuż ekspresówki na Zwardoń (droga jest nadal w niezłym stanie + są nówki "techniczne" drogi między wsiami więc auta nie szkoda)  :)

 

Znamy, lubimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...