Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Mglisto znaczy się... Śniegu nie ma...

 

Magiczne słowo "szadź" - przy dużej wilgotności powietrza, mimo braku opadów śniegu na drodze jest śliska warstwa, zarówno białego, jak i czarnego. A jakie cuda wychodzą na wszystkich gałęziach i gałązkach mrozem z mgły malowane...

 

Parę boków już zapiąłem, ale nadal czekam na prawdziwy śnieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę i myśle(hahaha) i mam yyy głupi pomysł ;p tak jak indianie czy ktoś tam tańczyli taniec żeby wywołać deszcz:D to może my zatańczymy żeby wywołać śnieg :P

 

 

Tak wiem bardzo glupie ;p

 

Jeżeli jest to okazja do napicia... to czemu nie? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy w Warszawie snieg
wychodzą z metra w centrum a tu biało przy P&R Wilanowska i u mnie na wsi aż tak nie było

:shock: żeby nie było, o 6.20 skrobałem szyby ale żeby, biały puch

Potem na trasie Praga-Wilanów nic mnie mile nie zaskoczyło, poza lekkimi przymrozkami na wiaduktach :twisted:

 

Ja się wynoszę do waszej Warszawy.

 

To pewnie szron był, a nie śnieg. 25km od Pałacu Kultury nie było grama śniegu ale trawniki oszronione.

 

ale prawie jak śnieg - tylko że to szadź była :mrgreen:

 

-- Wt lis 29, 2011 7:49 am --

 

A u mnie jeszcze lepiej +14 :roll: :mrgreen:

 

:lol::lol::lol::lol:

 

zamiast zimówek, kupił bym krótkie spodenki zimne piwo i do parku :D

 

-- Wt lis 29, 2011 7:50 am --

 

ja się pytam Gdzie jest śnieg :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się pytam Gdzie jest śnieg

Wygląda mi na to, że w tym roku Rząd zapomniał złożyć odpowiednich zamówień na śnieg w terminie. :wink: Albo po prostu oszczędza, na czym się da :mrgreen:

no bez przesady bez takich cięć budżetowych :roll:

 

-- Wt lis 29, 2011 8:00 am --

 

ja dalej śmigam na letnich i zastanawiam się nad sensem kupna zimówek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę na kanale Discovery oglądałem program o Słońcu. Uczone niewiasty i równie uczeni panowie wyrażali obawę, że obserwowana w ostatnich latach niezwykle niska aktywność Słońca może oznaczać początek kolejnej "małej epoki lodowcowej", jakie nawiedzały Ziemię także w czasach historycznych, a ostatnia w XVII - XVIII wieku. Zimy były długie, mroźne i śnieżne, a nasi przodkowe jeździli z Gdańska do Królewca saniami po morzu.

 

Więc czekajmy cierpliwie, a SIP i FHI niech szykują adekwatne hasła reklamowe (np. Na lodowce tylko Subarowce!), nagrywają filmy reklamowe z zaspami i Subarakami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezwykle niska aktywność Słońca może oznaczać początek kolejnej "małej epoki lodowcowej", jakie nawiedzały Ziemię także w czasach historycznych, a ostatnia w XVII - XVIII wieku. Zimy były długie, mroźne i śnieżne, a nasi przodkowe jeździli z Gdańska do Królewca saniami po morzu.

Teraz jestem skłonny poczekać chwilkę dłużej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalej śmigam na letnich

 

jeżdże dokłądnie tak samo. Zimówki czekają na pierwsze opady. Bez sensu dla mnie zmieniać jak w dzień temp. dochodzi do 10 stopni. Po za tym nie chce mi się kręcić lewarkiem i przekładać koła.

 

Zimo napier#$%@* !!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...