Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

mrowa, potwierdzam :mrgreen: Jeżdżę trochę po Polsce, uważam, że jest piękna, ale nigdzie indziej mieszkać bym nie chciał ;) Wpadnij kiedyś, to się zespotujemy :)

 

Kiedyś bywałem 2 razy w roku, ale teraz... nie ma czasu :( choć planujemy z Żoną wycieczkę jużod dawna na weekend do Krakowa.

 

a w Kraku Panie to ja się urodziłem :mrgreen: (choć nigdy świadomie nie mieszkałem ;p )

 

To gdzie Cie tam w Polskę wywiało....?? :wink: Trzeba było zostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wrócić trochę do tematu wątku :twisted:

 

to zaświadczam, że w tym roku to drogowcy zaskoczyli zimę :idea::twisted:

 

jadąc do pracy mijałem w korku dwie pługosolarki :mrgreen:

 

a gdzie konkretnie ? , bo właśnie jeździłem po Warszawie solarkami dzisiaj :mrgreen:

 

hehe cud nad Wisłą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A solarkami ,a ja czytam z solarkami,i już myślałem,że taki lansik z solarkmi na pokładzie :mrgreen:

 

w zeszłym roku w lutym widziałem odśnieżarkę na A4 która wysypywała morze soli na autostradkę,w sumie spoko,nie :?: no ale było ok.+5,sucho i słonecznie,a sała ta sól po przejechaniu jednego czy dwóch aut lądowała w rowie (tak jakby dmuchnąć w jakis proszek),na CB mięcha leciało co niemiara,że gość tak marnuje sól,po wyczerpaniu zapsu zjechał z A4,jechałem tamtędy tydzien później,już pogoda była inna,troche na minusie,padał śnieg a solarki ni widu ni słychu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...