Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie z rana przysypało i do pracy wstawałem z bananem i myślą, że po pracy będzie czas się pokręcić. A tu dupa przeszła temperatura, wiatr i deszcz i zanim wyszedłem było po ptakach :evil:

 

 

U Ciebie tzn we Wrocławiu ? śnieg, gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z Dusznik do Bolesławca postanowiliśmy pojechać przez Czechy (jak się okazało droga troszkę krótsza, ale lepsza i mniej dziurawa ;) ) zastaliśmy dość ciekawy widok który prezentuję poniżej(przepraszam za jakość, ale miałem tylko telefon :lol: ) :

 

599f0ff2ee01d536.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z Dusznik do Bolesławca postanowiliśmy pojechać przez Czechy (jak się okazało droga troszkę krótsza, ale lepsza i mniej dziurawa ;) ) zastaliśmy dość ciekawy widok który prezentuję poniżej(przepraszam za jakość, ale miałem tylko telefon :lol: ) :

 

[ http://images35.fotosik.pl/1063/599f0ff2ee01d536.jpg ]

Czesi to mają przesrane... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Suwałkach przyszła burza (pierwszy raz w życiu widziałem burzę w grudniu :shock:) i spadł śnieg :D

 

Cieszyłem się jak dziecko :D

 

Niestety na razie mało i wszystko się topi :(

 

 

Sent from my MB525 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda długoterminowa na TVN:temperatury będą bardziej na plusie anizeli na minusie,jeśli juz to max -1,-2 za dnia,jakiejś masy sniegu tez nie ma co sie spodziewać,więc na białe szaleństwo musimy poczekać najpewniej dostycznia.

 

p.s. mówili coś o burzach na północy kraju.Sam latam z paratem za burzami a tej jesieni NIC,ani jednej burzy :!: :!: mamy noc 4/5.12.a na południowym wschodzie zapowiadja na noc +7 stopni.NA NOC!! maskra z ta pogoda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie z rana przysypało i do pracy wstawałem z bananem i myślą, że po pracy będzie czas się pokręcić. A tu dupa przeszła temperatura, wiatr i deszcz i zanim wyszedłem było po ptakach :evil:

 

 

U Ciebie tzn we Wrocławiu ? śnieg, gdzie?

 

Nie we Wrocławiu tylko w Nannestad :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...