Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

te paski to teraz wartości nie mają, kiedyś było fajnie. fotka w esterach, spam w technicznym, wulgaryzm i urlop był.

Ale jak już miałem 2 paski i coś przeskrobałem to inni pisali PW żebym poprawił zanim mody wpadną. A teraz to nie wiadomo :roll:

 

Tak więc ten pasek mnie nie rusza, bo nie wiem co on warty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc ten pasek mnie nie rusza, bo nie wiem co on warty.

 

 

adaś, zmieniło sie na lepsze, gdyż do przyznania jest aż 10 pasiaków ale w przypadku recydywy liczymy podwójnie :wink:

 

najwazniejsze pytanie, po co chesz sprawdzać ile on jest warty? :cool:

 

 

jak masz pytania wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypucowałem rower przed dzsiejszą przejażdżką a tu nagle :roll: :roll:

 

http://picasaweb.google.com/Bartollo79/ ... 3600436658

 

Od 11:20 kiedy zamieściłeś swój wpis już trzeci? czwarty raz pada, a w międzyczasie topniało, padał deszcz była burza z piorunami, świeciło słońce, padał deszcz, świeciło słońce, sypał śnieg, stopniał, burza bez piorunów...... Qrka jaka kołomyja!!!

 

Pozdrawiam

 

P.s.

Musze się napić :evil: . Jestem meteopatą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...była burza z piorunami...

 

qrka własnie jakieś 15 minut temu byłem na zewnątrz na papierosku i pi.. tzn walnął piorun jakieś 500 m odemnie :shock: :shock:

 

też już mam tego dość :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja robiąc w styczniu rezerwację wyjazdu w Alpy na koniec marca się martwiłem, że efekt cieplarniany i se najwyżej po błocie pojeżdżę, albo tyłkiem po trawie...

 

Masakra :twisted: .

 

jaki efekt cieplarniany? w Pyrlandii śnieżna apokalipsa nastała, wszystko białe :shock:

 

:edit: oczywiście gratuluje i zazdraszczam marcowego wypadu w Alpy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi. We Wroclawiu sypnelo, ale albo ktos zapomnial wylaczyc ogrzewania podlowego, albo jakas czarna dziura..tj. plaszczyzna 1cm nad ziemia zawisla, bo nic z tego bialego na ziemie nie trafilo.

 

Swoja droga pierwszy raz widze lament z powodu bialego na forum Subaru.. :roll: Co to sie wyrabia :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale napadało! Można fajnie się poślizgać, ale pewnie do jutra nic nie zostanie. Trochę już rzygać się chce od tego śniegu. Ja chce wiosnę! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie zrobione 5 minut temu u mnie w Żyrardowie (50 km od Wawy), sniegu jest z 10-15 cm

snc00100e.jpg

 

i drugie zdjęcie (na ktorym niewiele widac) przedstawiajace Żuka, ktory wpadl w poślizg i uderzyl w krawężnik i urwal kolo :mrgreen:

snc00101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny napisał/a:

 

jaki efekt cieplarniany? w Pyrlandii śnieżna apokalipsa nastała, wszystko białe :shock:

masakra jakaś normalnie, ludzie jeżdżą 40km/h. Wszystko białe, a temp -2 :shock:

 

U nas śnieg padał za dnia (przy +2) ale w locie topniał - potem około 17 walnęło -3 i warunki możecie sobie wyobrazić :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...