Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

ja byłem w weekend w Czechach...na letnich oponach. pierwsze "przygody" były na trasie Szkarska Poręba-Harrachov ;) jakies boczki, troszkie dłuższe boczki...ogólnie fun, bo pod górę więc bezpiecznie :)

potem na czeskich wielkich czeskich pustych parkingach pod wyciągami znów dłuższe boki...pierwsze kilometry po śliskim w Subaru :) fajne jest białe :)

a tu Sub wieczorową porą:) (grafika na szybie autorstwa mojego czeskiego współlokatora:) )

male%20DSCF1357%20%5BRozdzielczo%C5%9B%C4%87%20Pulpitu%5D.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ będzie ! Na święta mamy zamówiony na południu w Beskidach. Jak starczy to może i na Śląsku będzie :mrgreen: Kryzys jest, to i ze śniegiem różnie bywa.

 

" I żeby mnie stawy nie bolały" :mrgreen:

Chciałem powiedzieć żeby dróg nie sypali :mrgreen:

http://pl.youtube.com/watch?v=P0ql6Orrg ... re=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczcie gdzie ja jade dzisiaj na weekend (impreza firmowa na Boze Narodzenie).

http://www.weatheroffice.gc.ca/city/pag ... ric_e.html :mrgreen:

Niezla prognoza, w normalnych warunkach nieco powyzej 1 godz jazdy, ciekawe ile czasu nam zajmie dzisiaj (akurat bedziemy chyba w ta burze sniezna jechac). W nocy po raz pierwszy bede musial wlaczyc 'block heater' nie mam pojecia jak sie to nazywa po polsku (temp ma spasc do -32 i pewno nizej).

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, może nie oglądaj tego :mrgreen:

Se kurna jeżdżą Subaraki i Lancery :wink:

http://pl.youtube.com/watch?v=tMaHgHcfw ... re=related

Pozazdrościć takich warunków :cry::cry::cry:

 

Kurde, jak tak dalej pójdzie że te zimy takie kijowe będą to zamiast na wakacje w lecie pojadę w zimie do Skandynawii :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby siedzieć w niszy :roll:

 

:wink: :wink:

 

pomyśl sobie, że jak śnieg będzie przez 2 dni w ciągu 10 lat - i nikt już nie będzie umiał się poruszać po takiej drodze - wtedy poznasz smak prawdziwej satysfakcji :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też rzekomo ma sypać w środę :razz:

 

Aha, pół godziny temu wróciłem z górskiej przejażdżki wykonanej w celu poszukania czegoś śliskiego i niestety się zawiodłem :sad: Jedynie jedna z dużych ulic 2-jezdniowych w Bielsku nie wiedzieć czemu była pokryta małą warstewką lodu - wjeżdżając na nią z bocznej ulicy świadomie strzeliłem takie 2 boczury że driverom dookoła pewnie kanapki z plecaków wypadły i na chwilę ruch na drodze jakoś tak zamarł (zamarzł) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A ja własnie wrociłem z Włoch, z nart.

A tam jade sobie grzecznie 30-40kmh po ubitym sniegu, mondeo diesel, z rodzina i bagazami w aucie, kreta droga pod gorke, jak nagle cos zahuczy, zadymi, a do miejscowy evo IX śmignął totalnym bokiem obok :D

Potem go znalazłem w czasie spaceru... ładne, czarne evo, fotele sparco (albo tylko pasy, nie pamietam), 6-szprychowe falgi, wielkie tarcze, jeszcze wiekszy wydech... miodzio :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-szprychowe falgi, wielkie tarcze, jeszcze wiekszy wydech... miodzio :cool:

To tak jak mój, Evo jest miodzio :twisted:

 

jak nagle cos zahuczy, zadymi, a do miejscowy evo IX śmignął totalnym bokiem

A co na to Twoja rodzina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...