Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

man111, niewiele. Masa jest takich co mają Cossies i robia 2-3 tys mil rocznie, a nawet mniej.

 

I to jest My Friend rozsądne podejście :cool: :mrgreen: Ucząc się na wyspiarzach, za 10 lat będę miał nadal Evcie STi "prawie nówkę" a małe żółte ludziki będą błagać, abym zamienił się na Evo Fefnaście :razz: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl ktos wczoraj na slizgawce? Jakas imola miala miejsce albo cos?

 

byl - najpierw na parkingu SGGW a potem niektorzy pojechali na Imole - a jakbys wreszcie sie opamietal to jutro sie umawiamy pod sadyba best mall o godz 9.30 i lecimy do legionowa sie poslizgac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl - najpierw na parkingu SGGW a potem niektorzy pojechali na Imole - a jakbys wreszcie sie opamietal to jutro sie umawiamy pod sadyba best mall o godz 9.30 i lecimy do legionowa sie poslizgac :mrgreen:

 

Jutro rano to ja sie bede modlil o zdolnosc do odroznienia pionu od poziomu, wiec chyba najwczesniej w niedziele, niestety :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka afera w 3Mieście. Kto odpowiada za wczorajszy paraliż dróg w 3City? Nie no ja nie mogę :!: 5cm śniegu leżało, ulice białe i już kręcą aferę w radiu.

Wracam sobie wczoraj ze śnieżnej pojeżdżawki, 3 pasy w jednym kierunku, ja na skrajnym lewym. Plebs jedzie prawym i środkowym ca. 40kmh (no śnieg przecież, tragedia i takie tam..), mały ruch, dochodzi 23:00. Ja swoje 100-110kmh. I jakby nigdy nic, 20m przede mną złotówa sobie zmienia pas na mój jadąc swoje. O hamowaniu zapomnij-został klakson i długie. W ostatniej chwili odbił z powrotem na środkowy. Ja pół poboczem pół ulicą jakoś go ominąłem. Ufff. Jezuuu..czy oni lusterek nie mają, albo czy tak ciężko zrozumieć, że nie wszyscy muszą jechać 40kmh :?:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stażytności moze tak ale w dzisiejszych czasach takie okreslenie jest na granicy obrazy :roll: , co nie zmienia faktu ze wiekszosc społeczenstwa dziwnie sie na mnie patrzy jak samochód nie za bardzo chce po lini jechac i jakos tak szybko znika. Mieszkam w 40 tys miasteczku tylko czekam jak ktos z obywateli złozy donos i niebiescy przyjda i mnie zakują :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stażytności moze tak ale w dzisiejszych czasach takie okreslenie jest na granicy obrazy

Widzę, że co region to inne znaczenie tego słowa, ale u mnie ono zawsze występowało zamiennie ze słowem 'społeczeństwo' i odnosiło się do ogółu. Może traktuje ono bardziej przedmiotowo, ale bez przesady. I proszę odnośmy się do formy pierwotnej, bo znaczenia potoczne czy, jak w tym przypadku, pejoratywne czasami mogą rozśmieszyć do łez.

 

Ale Off się zrobił. EOT

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...