Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Kraków, dnia 23 stycznia 2007

 

Zima zaskoczyła krakowskich drogowców!

 

Niespodziewane, silne opady śniegu spowodowały chaos na krakowskich ulicach. Do godziny 20 policja miała zgłoszonych 31 stłuczek i dwa wypadki - "to są i tak małe liczby, patrząc na ogrom śniegu zalegający na drogach." - mówi rzecznik policji, Marek Przesada. Ruch w całym mieście był bardzo powolny, ale na szczęście wielu krakusów okazało się na tyle rozsądnych, żeby nie wyjeżdżać bez poważnych powodów. Na pozostałych czekało dużo ślizgania i bardzo niskie tempo.

"Musiałem wyjechać z domu" - tłumaczy Adam Szczęśliwy, posiadacz sportowego Subaru. "Widziałem jakie warunki panują na zewnątrz, ale mój samochód domagał się przejażdżki. To bardzo poważna i delikatna kwestia; takich zachcianek nie można ignorować".

Pomimo braku przygotowania, dzielni drogowcy sprawnie, bo już po sześciu godzinach, pojawili się na ulicach, niosąc odsiecz kierowcom. "Totalnie mnie to zszokowało! Siedziałem se na dyżurze przed telewizorem i popijałem wódke z kolegami, aż nagle kierownik się otrząsnął i, zataczając się, krzykną na nas, żebyśmy się do roboty zabrali. Co innego, gdyby media trąbiły bez przerwy od dwóch tygodni o tym, że dziś ma nadejść śnieg, ale tu nic! Meterolo....metreo....meteorolicy milczeli, to skąd mieliśmy wiedzieć!" - tłumaczy się Bożydar Grzejkapeć.

Pomimo ciężkich warunków na drodze, doceniamy ich wysiłek i życzymy powodzenia w dalszej walce z szalejącą burzą śnieżną.

 

 

Dwudziennik Krakowski

 

Pewnie się zastanawiają, gdzie błąd popełnili... W końcu pogody z sufitu nie da się odczytać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarmaj, ja Cie prosze, staram sie jak moge ale droga do tego jak smigaja inni jest baaaardzo daleka, udaje mi sie czasem dobrze pojechac co mnie cieszy a z tego co mi L opowiadal to mozna sie od Ciebie wiele nauczyc, wiec gdybys mial kiedys czas chetnie podpatrze co i jak :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkarpacie też w końcu zasypane :grin: Biało, aż miło. Zacząłem od Focusa. Odpowiednią ilość paliwa wypaliłem. Później przyszła kolej na 300c. Zostałem skillowany przez malucha i zrezygnowałem z dalszych wojaży. Amerykańskim krowom z oponami 225 mówimy stanowcze nie(chyba, że ktoś ogarnia :wink: ) :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powinno padać za 5 minut..... :razz:

Jak to za 5 min? U Ciebie chyba coś koło 1-2 zacznie padać :D

 

 

taaaa, obiecanki cacanki a na dworze ani grama sniegu i po co sie budziłem godzine wczesniej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...