Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ośki z osiedle patrzą z zazdrością

Wyższy poziom samozadowolenia gdy poproszą o wyciągnięcie z zaspy ;)

I te miny że "toto" dało radę... :huh::)

Wczoraj oska siedzi do polowy w rowie, podjezdzam pytam czy ciagamy, a mlody do mnie jakies 19 lat, nie nie trzeba i dalej piluje silnik.

Poczekalem 5 minut, mlody przychodzi (: przepana wyciagniemy? No to linka i heeeja.

Mlody sie pyta gdzie toto taki samochod mozna kupic, hyundai czy co (:::::: dopiero jak na zadku zobaczyl napis tooo zaswiecily mu sie oczka i tysiac pytan do (:

Pogadalismy i mlody juz zbiera do swinki kesz na Subaryne (: hehe

U mnie sypalo w dzien az milo, taki puch na serpentynach na K. Dolny ze az nie chce sie do domu zjezdzac (::

ZYYYCZE OPADOW PO ŁYDKI!!!! (::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie nawet biało. Muszę przyznać, porą letnią byłem jakoś przekonany, że mam całkiem daleko do pracy. Trochę śniegu na drogach sprawiło, że chciałoby się aby ta trasa była dłuższa :)

 

Inna sprawa, że ze względu na czas, ruch też znikomy. W "normalnym" tygodniu pracującym pewnie jechałbym z godzinę <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu z niedzieli na poniedziałek coś przyprószyło więc rano indywidualne sprawdzanie dróg i placów a wieczorem spot naszego klubu Nippon Fanatics (klup japonszczyźniany) i grupowe Subarowe (na 10 przybyłych aut 8 to Subaru :P :P ) treningi na białym :yahoo:

Nawet policja która przypadkowo się napatoczyła spojrzała przychylnym okiem i bez żadnych problemów zwolnili nam plac :huh: :huh: :)

post-7758-0-44638400-1419939043_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ośki z osiedle patrzą z zazdrością

Wyższy poziom samozadowolenia gdy poproszą o wyciągnięcie z zaspy ;)

I te miny że "toto" dało radę... :huh::)

Wczoraj oska siedzi do polowy w rowie, podjezdzam pytam czy ciagamy, a mlody do mnie jakies 19 lat, nie nie trzeba i dalej piluje silnik.

Poczekalem 5 minut, mlody przychodzi (: przepana wyciagniemy? No to linka i heeeja.

Mlody sie pyta gdzie toto taki samochod mozna kupic, hyundai czy co (:::::: dopiero jak na zadku zobaczyl napis tooo zaswiecily mu sie oczka i tysiac pytan do (:

Pogadalismy i mlody juz zbiera do swinki kesz na Subaryne (: hehe

U mnie sypalo w dzien az milo, taki puch na serpentynach na K. Dolny ze az nie chce sie do domu zjezdzac (::

ZYYYCZE OPADOW PO ŁYDKI!!!! (::

Właśnie za to kocham nasze Subarynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...