Skocz do zawartości

Pozdrowienia dla Adama Kornackiego!


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

"(...)firma xxxx robi bardzo dobre leki, bo na nich dobrze zarabiam"

 

W kraju, w którym:

- fabryki są po to, żeby klasa robotnicza miała gdzie pracować.... pardon, być zatrudniona;

- kierownicze stanowiska w urzędach publicznych są po to, żeby było gdzie przechować pechowych polityków, którzy nie weszli do Sejmu;

- powiaty powołano po to, aby zagospodarować nadmiar polityków, dla których zabrakło w/w miejsc w administracji;

- mandaty są po to, żeby policjantom i innym kontrolerom nie trzeba płacić zbyt dużych pensji... przecież mogą dorobić na lewo...;

- państwowa służba zdrowia jest po to, żeby profesorowie i ordynatorzy mieli dostęp do darmowego sprzętu i łóżek dla swoich prywatnych pacjentów;

- etc. etc.

 

...nie widzę żadnego powodu, dla którego leki nie miałyby służyć przede wszystkim aptekarzom.

I z tego punktu widzenia - rzeczywiście - DOBRY jest ten lek, na którym się DOBRZE zarabia.

 

Zdecydowanie kolega jest chyba nie z tej epoki (geologicznej), co trzeba, skoro go takie rzeczy bulwersują...

 

PS. A znajoma, o której ja mówiłem, jest nauczycielką. Zagadka.... po co są szkoły....? :cool: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoły są po to, aby płaciły ZUS :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Na resztę trzeba dorobić..........

Chyba społeczne i prywatne - bo państwowe to idą z tych samych pieniedzy co Zus tylko z innego rozdzielnika. Więc chyba szkoły nie po to są. Ja zawsze myślałem,że po to by uczyć dzieci i młodzież (nie myślałem tak będąc dzieckiem i młodzieżą a i czasem też z uznaniem tej opini za prawdziwą miewam kłopoty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze myślałem,że po to by uczyć dzieci i młodzież

 

Błąd. Szkoły są głównie po to, żeby Związek Nauczycielstwa Polskiego miał bazę członkowską, a SLD elektorat... :mrgreen:

 

Przynajmniej do niedawna. Jest duża szansa, że niedługo nastąpi tu pewna modyfikacja :roll: Niekoniecznie na lepsze.

 

A bez dzieci w szkołach byłoby dużo lepiej. Prawie tak, jak na uczelniach bez studentów... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza członkowska :mrgreen: - jako młodzież tak właśnie uważałem, że jest - ale na szczescie nie wszyscy nauczyciele byli członkami* - wielu to byli normalni pożądni ludzie.

 

* nie chodzi mi tu o jakieś świństwa czy wulgarne wyzwiska ale o członkostwo w partiach politycznych dawnego systemu - niestety te rzeczy zwykle idą w parze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bez dzieci w szkołach byłoby dużo lepiej. Prawie tak, jak na uczelniach bez studentów...

 

Od przedszkola marzyłem, żeby wejść głupi i wyjść głupi ale z papierem :mrgreen:

:mrgreen: Życie było by takie piękne zostałbym wykładowcą na studiach :cool: Może brodę bym zapuścił... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczescie nie wszyscy nauczyciele byli członkami* - wielu to byli normalni pożądni ludzie.

 

Oczywiście. Sam znałem/znam wielu porządnych nauczycieli - ale prawda jest taka, że oni w szkole są/byli tylko balastem, co się pałęta pod nogami "aktywu środowiskowego" i swoimi staromodnymi przesądami blokuje wdrażanie jedynie słusznej na danym etapie polityki oświatowej.

Aktywowi zresztą wszystko jedno, co wdraża - byle z przytupem.

 

Życie było by takie piękne zostałbym wykładowcą na studiach

Czego Ci szczerze życzę... Fajna jazda :mrgreen: - aż żałuję, że dopiero niedawno na to wpadłem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zas co do Flippa i jego podwórka - ja po napisaniu, a przed "wyślij" zaznaczam tekst i daję klika w "kopiuj".

panowie... przewaznie firefox wystarczy - jak sie okaze ze sesja sie juz skonczyla to wystarczy cofnac do formularza z tekstem posta, i juz ;-)

W każdej przeglądarce wystarczy się cofnąć (teoretycznie), ale:

1. niby dlaczego mam się cofać by wykonac tak banalną czynność jak wysłanie posta

2. Forum na tym serwerze potrafi robić takie fikołki, że przeglądarka wylatuje w powietrze (rzadko, ale się zdarza) i wtedy nie ma szans na "cofnięcie się".

ERGO:

- to Forum wylogowuje regularnie i zawsze o północy

- nie ma to żadnego obiektywnego uzasadnienia, bo inne fora tego nie robią

Czy to jest właściwość skryptu, serwera czy ustawień - nie mam pojęcia. Co więcej - nie obchodzi mnie to - to jest sprawa administratora, by Forum działało normalnie - tak jak inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie ma to żadnego obiektywnego uzasadnienia, bo inne fora tego nie robią

no, jakies tam ma - konretnie chodzi o to ze sesja nie moze trwac w nieskonczonosc, bo ktos by mogl Ci ja przechwycic, zwyczajnie wysylajac posta w Twoim imieniu

 

ale faktem jest ze nie potrafie wychwycic ile trwa sesja na tym forum, bo czasem mnie wylogowuje po kilku minutach, a czasem po godzinie nadal jestem zalogowany :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem test prosiaka , oczywiście testowała znawczyni samochodów Martyna :)

 

Korny powiedz koleżance, ze hamować pisze się samo H a nie CH jak napisali w opisie auta ( zajawka w czasie programu), powiedz żeby się nie łamała ja też się często mylę :)

 

pozdrowienia

 

biedny AK, ma szkodliwe warunki pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście testowała znawczyni samochodów Martyna

 

I niech zmieni specjalistę od makijażu bo wyglądała jak by jej ktoś zrobił jesień średniowiecza z ... :mrgreen:

 

Czego Ci szczerze życzę... Fajna jazda

 

TO już wole wyjechać za wschodnią granice i samochody kraść :shock: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Forum wylogowuje regularnie i zawsze o północy
kopia zapasowa?
nie ma to żadnego obiektywnego uzasadnienia, bo inne fora tego nie robią
Zapraszam o 2 w nocy na mm -

 

aha - admin tego nie widzi bo jego forum wpuszcza na forum a wywala zwykłych użytkowników

Jeżeli o 24 jest robiona "kopia bezpieczeństwa", to swiadczy to tylko o olewczym stosunku administratora do pracy.

24 jest najprostsza - północ - "koniec doby", ale jest bezmyślna!

Aktywność Forumowiczów jest (z grubsza - bez analizy logów), między 05 a 03 następnego dnia. Będąc administratorem, ustawiłbym backup na 04 - wtedy (niemal) nikt nie pisze...

 

Mogę się domyślać, że Forum jest na ostatnim miejscu na liście priorytetów Dyrekcji, ale nie zmienia to faktu, że badziewne funkcjonowanie tegoż, mnie lekko... denerwuje.

 

PS. Czy muszę dodawać, że w trakcie pisania tego posta mnie wylogowało...? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz - IMHO masz coś nie tak albo z adresem forum (ma to znaczenie o dziwo ) albo z cookies u siebie w kompie.

no to ja tez mam, w takim razie

 

naprawde ten serwer sesji nie trzyma, albo jeden z serwerow, jesli tam jakis load balancer jest... w kazdym razie to jest wkurzajace, ale to nie jedyne forum, czy nawet nie jedyna strona ktora tak ma, i nie jest to kwestia jakosci mojego lacza (przynajmniej nie do konca), bo jesli ustawie sobie w mambo czy innym phpBB timeout sesji na pare godzin to jestem zalogowany caly czas. No, chyba ze przegladarke zamkne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole wyjechać za wschodnią granice i samochody kraść

 

Kraść Czajki na Uralu i szmuglować do Niemiec? Jest to jakaś koncepcja na byznes... :cool: :roll:

 

Ale możesz też się zatrudnić jako kerownik produkcji w TeFałEnie, w razie czego, służę protekcją... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...