Skocz do zawartości

Pozdrowienia dla Adama Kornackiego!


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie odzywam się, bo mnie tu troszkę nie było, ale postów przybywa i przybywa! Faktycznie nie miałem wyjścia i musiałem wypowiedzieć się negatywnie o centrali SIP, bo przez 4 tygodnie jeden z naszych redaktorów, który umawia wszystkie testy, próbował umówić Outbacka i odbijał się jak od ściany. A komu wreszcie ma zależeć na pokazaniu auta w programie? Tylko nam, bo Outback, to super auto i godny rywal dla Allroada? Chyba komuś jeszcze powinno zależeć, a skoro nie zależy, to mamy innych przeciwników, jak np. 300C z napędem 4matic od E-klasy.

 

Jesteśmy po nagraniu świątecznego wydania Zakupu Kontrolowanego. Chyba będzie niezły czad... :mrgreen:

 

Szczegóły wkrótce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korny - czy ten świąteczny Zakup - to z Leszkiem Kuzajem podpalającym gumę?

 

W tle widziałem nowe Porsche Turbo, BMW M6, Jaguara XJS oraz pod plandeką Ferrari 430 i Range Rover Sport - to miałeś na myśli?

 

:shock: ciekawie sie zapowiada :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywam się, bo mnie tu troszkę nie było, ale postów przybywa i przybywa! Faktycznie nie miałem wyjścia i musiałem wypowiedzieć się negatywnie o centrali SIP, bo przez 4 tygodnie jeden z naszych redaktorów, który umawia wszystkie testy, próbował umówić Outbacka i odbijał się jak od ściany. A komu wreszcie ma zależeć na pokazaniu auta w programie? Tylko nam, bo Outback, to super auto i godny rywal dla Allroada? Chyba komuś jeszcze powinno zależeć, a skoro nie zależy, to mamy innych przeciwników, jak np. 300C z napędem 4matic od E-klasy.

 

Jesteśmy po nagraniu świątecznego wydania Zakupu Kontrolowanego. Chyba będzie niezły czad... :mrgreen:

 

Szczegóły wkrótce :twisted:

 

Modzie drogi. Tą wypowiedź to należy do Pytań do Dyrekcji przenieść i moją Żenującą Obsługę Klienta otworzyć, tak szybciutko zamkniętą. Niewygodna była? :twisted::twisted::twisted::twisted:

 

Niech się tłumaczy. Jeżeli tv zlewa, to nie dziwota, że dealerzy tym bardziej.

Przyklad idzie z góry.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program cienki jak żebra bakterii :mrgreen:

 

tyle - a i pogratulować prosze iti za wycofanie się z platformy aster :cool:

 

ps;

karambol mnie rozwalał ile to sie nie nagadali o bezpieczeństwie na drogach a przed siedzibą iti cały prawy pas w stronę centrum zastawiony chamami co to parkować musza prawie u wejścia do siedziby :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program cienki jak żebra bakterii :mrgreen:

 

tyle - a i pogratulować prosze iti za wycofanie się z platformy aster :cool:

 

ps;

karambol mnie rozwalał ile to sie nie nagadali o bezpieczeństwie na drogach a przed siedzibą iti cały prawy pas w stronę centrum zastawiony chamami co to parkować musza prawie u wejścia do siedziby :mrgreen:

 

Ty sie nie dziw.

 

Najtrudniej belkę (nie Marka) we własnym oku zobaczyć. Może by tak podeslać radiowóz i panów z kamerką, jak Waltera czy Martynę kasują. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najtrudniej belkę (nie Marka) we własnym oku zobaczyć. Może by tak podeslać radiowóz i panów z kamerką, jak Waltera czy Martynę kasują. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Martyne lepiej nie bo chyba subarakiem popyla :mrgreen:

 

---kiepska reklamę subaru zrobili jak w karambolu w Warszawie kobite (debilke :evil: ) na bani 1,50 promila za tunelem capneli w subaru wrx :evil: -szpileczki , paltko i gadka ze ona tylko do domciu i ma blisko :shock:

 

samochodzik na lawecie odjechał i prawko :mrgreen:

 

ps:

pozdrawiam Pana K. zioom ze Świętosławskiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze pierwszego posta... i na początku chce napisac że ciesze się że poznam towarzystwo w którym jest Pan Adam :D:D ...pozdrawiam...;)....oglądam ciągle Tvn Tubro i nie myślałem że będę kiedyś mógł korespądować z taka osobistością;) .....Do nastepnego razu!!

 

:?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...