Skocz do zawartości

>>>PLEJADY 2015<<< HURRRAAAAA!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Strona 43
 
Plejady już niedługo...
 
Zapisy już dziś...


Lista list:
1. lista wcześniakow
2. lista napojow (deklaracja dostarczenia)
3. Lista uczestnikow na trasach
4. lista naklejkowa

Lista wcześniaków
1. dzioba
2. dziobnik
3. czlapus, Kasia
4. Ivan
5. szywoj011
6. sebekian, Klaudia & Konrad
7. Subary & Arleta
8. prawdopodobnie Saszyński
9.
10. Beavis & Dr Ink, Olusia & Kamila & Ada
11. Ricardo & Edyta
12. marhof
13. Lemiech
14.
15. Primi
16. GÓRAL z Łodzi + MYSZA
17. Apacz i białogłowy
18. Bęben i Kasia
19. moniss
20. kosmit i KlaudiaK
21. Aga
22. BartZ
23. Barteq i Bunieq
24. FilipBB
25. Urabus Family Team
26. Andremil
27. zamieszanie
  
Lista napojów (deklaracja dostarczenia)
1. Róziowe
2. Rumpunch
3. Kolano Pszczółki
4. Piwo bezalkoholowe  :(

Lista uczestników na trasach
szosowa
101 IzoTom
107 Dziobnik/?
118 Primi
123 kj5d/jackpot70
126 Barteq i Bunieq
127 zarzyk/Jurek
131 KERAM/MDsuperstar
136 Urabus Family Team
137 Andremil
144 zoui+chojny
146 BartZ + Aga
149 gryka

terenowa
202 m4ver
206 Dzioba/?
211 kosmit i KlaudiaK
213 bakum/Ania
214 Palladinum/Artur
216 IzkaToma
222 zamieszanie

tur-szos
303 Kooba
313 PRIMAR
314 Zelazny x3

324 pchelek
331 graczu + Moniq
338 subaru_viper
339 Fortis
piotruś / Gosia
 
tur-ter
407 Tiger i Ania
420 Olusia, Kamila i Ada
433 Filip/Grzeniu/Maks
437 Ranczo

438 Marcin i Kuba
4xx zk/Mamimu/Zofia/Staś Kubiak
 
Co ja pacze???  ;)
600 pumex1 + świerszczu
 
 

LISTA NAKLEJKOWA

Wersja 1 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze CZARNE z flagami na błotniki
1. Bęben/Kasia
2. dzioba/Kfiatek - DZIOBNIK/ Ewa 155
3. Palladinum / Artur

Wersja 2 - BIAŁE nicki z flagami na szybę plus mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki
1. 2x Machoń/Kaya 
2. 2× zk/Mamimu/Zofia/Staś Kubiak
3. zarzyk/Jurek

Wersja 3 - BIAŁE nicki z flagami na szybę BEZ mniejszych na błotniki
1. pchelek/basia
2. pumex1/świerszczu
3. PRIMAR/Krystyna
4. Marcin/Kuba
5. graczu / MoniQ

6. Fortis/Monia/Oli [da rade z 3 tagami    ;)?] x2

7. Subary / Arleta / Alek

 

Wersja biały Kosmit - tylko mniejsze BIAŁE z flagami na błotniki

Wersja czarny Kosmit - tylko mniejsze CZARNE z flagami na błotniki
1. kosmit / KlaudiaK

 

Edytowane przez Aga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zk, bez problemu powinieneś przejechać tur-ter'a na standardowych oponach . Na terenowej wiele samochodów także jedzie na szosowych.

W tym roku tak spontanicznie sie przepisalem na tur-ter i dzis chyba na zbyt ostre przejazdy na youtube trafilem takze z tego co tam widzialem to wskazane by bylo no chyba ze lalus jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam kompletnie. tego narzekania na ceny.

 

Bryki po 100 - 200 tys.

Rajdy, spoty, wyscigi.

 

Tuningi, turbiny, zawieszenia, ekstra wyposazenie.

Alcantry na siedzeniach.

Spozycie paliwa od 12 - 20 litrow. Olej, serwis.

 

Jakies 30 tys rocznie bez przesady.

 

Do tego 5000 na fajki jedna paczka dziennie].

 

Gorzalka tak ze 2 tys.

 

A tu sie certola o debilne koszty pokojow. Ze drogo. Przecietny hotel w Polsce - jedynka to 250-300 zet OD OSOBY. Hotel ***. Arlamow jest w najwyzszym standardzie. To elita hoteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam kompletnie. tego narzekania na ceny.

 

Bryki po 100 - 200 tys.

Rajdy, spoty, wyscigi.

 

Tuningi, turbiny, zawieszenia, ekstra wyposazenie.

Alcantry na siedzeniach.

Spozycie paliwa od 12 - 20 litrow. Olej, serwis.

 

Jakies 30 tys rocznie bez przesady.

 

Do tego 5000 na fajki jedna paczka dziennie].

 

Gorzalka tak ze 2 tys.

 

A tu sie certola o debilne koszty pokojow. Ze drogo. Przecietny hotel w Polsce - jedynka to 250-300 zet OD OSOBY. Hotel ***. Arlamow jest w najwyzszym standardzie. To elita hoteli.

Weź nie denerwuj ludzi takimi tekstami bo nie wszyscy maja auta po set tysięcy ale są w naszym gronie rownież użytkownicy starszych subarakow i trochę mniej zamozni a takie teksty mogą ich denerwować, poza tym nie jesteś od liczenia moich finansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nawet wśród osób udzielających się regularnie na forum, te które biorą czynny udział w rajdach/wyścigach oraz bawiących się w konkretny tuning są w mniejszości. Nie każde subaru ma turbo i nie każde pali 15L, tak samo jak stopień naszego fanatyzmu do marki się różnie prezentuje na skali :) Nie trzeba wydawać 100tyś zł żeby mieć Subaru i żeby odczuwać chęć na uczestnictwo w zlocie... Do tego są osoby jadące na spota np. w 4 osoby i w tym wypadku rzeczywiście Arłamów jest trochę niefortunny - tak, to jest jeden z najlepszych hoteli w Polscie, tylko że na tej imprezie nie za bardzo jest czas żeby z tych atrakcji hotelowych korzystać, bo z trasy czasem wraca się po 19:00 i nim się człowiek ogarnie to trzeba iść na imprezę a później spać. 

Nie ma jednocześnie przymusu korzystania z Arłamowa - w promieniu 10km od hotelu jest baza noclegowa za ułamek tej kwoty, trzeba tylko poszkać na własną rękę. Są to z reguły małe kwatery i prowadzone przez dość 'specyficznych' ludzi, większość uzgodnień brana jest na słowo honoru. W Bieszczady jeżdżę od 7 lat i nigdy nie zostałem oszukany, ale rozumiem, że przy takiej skali imprezy i odpowiedzialności jaką bierze za to SIP takie miejsca noclegowe nie mogły zostać oficjalnie zaproponowane. W większości tych kwater i tak będą załogi Plejadowe, więc nikt nie powinien się czuć wyobcowany. Busa do Arłamowa też da się z gospodarzem załatwić.

Jak zobaczyłem te roczne podsumowania za fajki i alkohol to się ucieszyłem, że nie palę i tak mało piję :)

Edytowane przez marhof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, żebyśmy tu nie popadli w różnicowanie użytkowników Subaru - "ten lepszy, ten gorszy".  Oczywiście pamiętać należy, że jest to impreza sympatyków Subaru -ale z drugiej strony Subaru Import Polska chce też docenić nabywców nowych samochodów - którzy de facto są w dużej części sponsorami tego spotkania.  To ich pieniądze zapłacone w marży finansują wydatki marketingowe, zaplecze, pracowników w biurze zlotu, na punktach kontroli, w serwisie, itp.  To, że impreza nie została ograniczona do nabywców samochodów wyłącznie z sieci i wyłącznie nowych - to ukłon w stronę nas wszystkich. Sam nie raz spałem z dala od bazy i przy zapleczu logistycznym zapewnionym ze strony SIP - to taka rzecz jak to, że trzeba busikiem dojechać 3-8 km to naprawdę jest "mały pikuś". A w czasie internetu załatwienie noclegu w pobliżu za 20-30% ceny ze strony zgłoszeniowej - to chwila moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dzis chyba na zbyt ostre przejazdy na youtube trafilem takze z tego co tam widzialem to wskazane by bylo no chyba ze lalus jestem

wcześniej na której trasie jeździłeś?

Koła z A/T czy M/T na pewno pomogą :),

tylko zastanów sie czy poza Plejadami będziesz ich jeszcze używał, gdyż stalowe felgi + nowe opony to wydatek powyżej 2500pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

324 - tur-szos - zaklepany - czekam na mail aktywacyjny - ale zapewne organizatorzy swietuja - pozdrawiam swiatecznie


 "zmieniłem robotę, zaraz powiększy się rodzina."

 

Potomek czy nowe subaru [bo to tez rodzina] - pozdrawiam przyszlego uzytkownika tej marki

Edytowane przez pchelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kliknięciu w link aktywacyjny dostaliście maila? Kliknąłem link, wyrzuciło mnie coś/zacięło się a jak klikam jeszcze raz to pojawia się: Kod aktywacyjny niepoprawny lub aktywacja została juz dokonana.


Wiec rozumiem, że jest ok? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po kliknięciu w link aktywacyjny dostaliście maila?" I ja czekam jak kania dzdzu. Tez mialem problemy. Najpierw odrzucilo VIN. VIN przyjelo, dalo wpisac wszytko, po kliknieciu "zarejestruj" padlo - chyba z 7 razy. Wyslalem maila ze cos sie chrzani. Odpowiedzili bym zmienil komputer [inna wersja oprogramowania]. Zmienilem komputer - poszlo. Potiwerdzili mi mailem ze przyszlo i ze jest ok. Ale czekam na link aktywacyjny. By zaplacic za te salony i apartamenty.

 

Zelazny napisz do nich maila. Jutro chyba juz pracuja. mam numer za Toba. jak sie pierwszy raz rejstrowalem to byl wilny pierwszy za Waszy - chyba 315. Teraz mam 324. jak poszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...