Skocz do zawartości

ISLAMIZACJA Europy i Polski.Temat do dyskusji.


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

Markus, Urabus. Jak da rady, to zabiorę skrzynkę Stiegla, albo Zipfera na Plejady ;)

 

PS: zmiana narracji to znak, że jak przeciwnik nie ma już sensownych argumentów, to kolejnym krokiem jest wyśmiewanie przeciwnika.

 

Chrześcijaństwo to chyba najbardziej tolerancyjna religia na świecie. Chrześcijan można opluwać, prześladować, wyszydzać i mordować. Nic nikomu nie zrobią, bo jak się odezwą to zaraz są antysemitami, albo islamofobami, albo jeszcze innymi x-fobami i jeszcze wypomina im się brak tolerancji.

 

Jeszcze będzie nam tęskno to rodzimych nieszkodliwych moherów, kiedy nastaną turbany i burki.

_____

iPhone + Tapatalk

Edytowane przez Christoph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tym była i będzie to się lekko zapędziłeś

 

Zobaczysz, będzie dobrze. Więcej wiary.

 

 

 

A prawo świeckie może przydać Ci się po to być nie musiał szariatu respektować

 

Może Tobie tak. 

Ja będę Katolikiem zawsze i jeśli trzeba będzie oddam życie za swoją wiarę. Napewno się nie sprzedam.

 

 

 

Prawo kościelne poszło z dymem stosów i niech tak pozostanie. 

 

Chciałbyś, ale jeszcze nie teraz. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Od kiedy plemnik jest ORGANIZMEM?   
 

 

czy ja użyłem takiego określenia ? 

 

 

 

podobno plemnikowi też się to samo należy i chyba nawet ejakulacja na skutek której nasienie nie zostanie pozostawione w pochwie kobiety jest grzechem
 

 

uwierz mi to nie moja wykładnia 

 

"Każda komórka człowieka może zostać teoretycznie przekształcona w embrion. Istnieje więc podstawowy problem w uznaniu pojedynczej zygoty za człowieka obdarzonego pełnią praw - ocenił prof. Piotr Stępień"

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13706126,Genetyk__Trudno_uznac_zygote_za_czlowieka_z_pelnia.html

 

 

 

Albo jeszcze lepiej - uznać za grzeszną kobietę, u której nie wszystkie owulacje kończą się ciążą. 
 

 

niestety, są rejony świata w których do dzisiaj kobietę uważa się za "nieczystą", brutalnie kalecząc niewinne dziewczyny w imię "wiary" jak obrzezanie kobiet (clitoris) przy którym żydowskie obrzezanie chłopców to "zadraśnięcie" 

 

patriarchalizm niestety królował a być może wciąż króluje i często sprowadza kobietę do roli "kogoś pośledniejszego"

 

"Kodeks Prawa Kanonicznego z 1917 r., zawiera kanony oparte na zabobonie nieczystości rytualnej: Kobieta może tylko w braku godniejszej osoby udzielić chrztu; Kobietom nie wolno rozdawać Komunii Świętej; Dziewczynkom ani kobietom nie wolno jest służyć do Mszy; Jedynie mężczyźni mogą otrzymać święcenia kapłańskie. Kobiety powinny mieć zakryte głowy w Kościele; Bielizna ołtarzowa musi być uprana przez mężczyzn zanim jej dotkną kobiety; Kobietom nie wolno jest głosić kazania w kościele; Kobietom nie wolno jest czytać Pisma Świętego w kościele.Nowy Kodeks Prawa kanonicznego z 1983 r., wprowadzony podczas pontyfikatu Jana Pawła II, poprawia status kobiet: mogą czytać Pismo święte podczas mszy; mogą służyć do mszy; mogą nauczać; mogą śpiewać w kościele zarówno w chórze oraz jako solistki; mogą chrzcić; mogą rozdawać komunię. Podsumowując wieki uprzedzeń w stosunku do kobiet, zwrot Wojtyły był epokowy i dlatego mówi się, że zrobił tak wiele dla nich. Niestety w dalszym ciągu zakaz ordynacji kobiet opiera się na antycznym przeświadczeniu o ich nieczystości rytualnej. Kobieta nie może być kapłanem, nie może odprawiać mszy, gdyż ma miesiączkę… „Niewiasty ze względu na "okres i klimakterium" nie są w stanie głosić kazań, czy też spowiadać" - wyjaśniał jakiś duszpasterz akademicki na spotkaniu ze studentami w Sopocie w 2004 r."

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,7099/q,Kara.miesiaczki

 

niestety dla potencjału reprodukcyjnego ważniejsza jest samica jak marny samiec  ;) 

 

100 samic i 1 samiec to nie to samo co 100 samców i 1 samica 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat jest o islamizacji Europy a nie o lewackich  czy prawicowych plemnikach wierzących lub też nie. Ale kontynuujcie teistyczno-ateistyczne rozważania kontynuujcie, miła lektura do kawusi  :)

Edytowane przez andre82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja będę Katolikiem zawsze i jeśli trzeba będzie oddam życie za swoją wiarę. Napewno się nie sprzedam.
 Życie oddawaj za co chcesz. Broń się jak trzeba, ale nie rozpętuj wojny.Zbyt łatwo sięga się po środki ostateczne, nie korzystając w pełni z tych co są dostępne (choć nie takie medialne).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę Katolikiem zawsze i jeśli trzeba będzie oddam życie za swoją wiarę. Napewno się nie sprzedam.

Na prawdę sądzisz że bóg stworzył ludzi po to żeby się napieprzali za różne interpretacje wiary w niego i tak siedzi sobie i z upodobaniem temu się przygląda? Czy taki bóg wart jest czczenia go? Ja nawet gdyby mi się twarzą w twarz objawił powiedziałbym mu by mnie cmoknął w pompkę. Z drugiej strony: dlaczego skoro szatan jest przeciwny bogu, to jak się zgrzeszy to człowieka potem w piekle za to karze? W sumie w piekle powinny być za to nagrody: krzynka zipferka od Austriaków się w lodóweczce chłodzić, striptizerki i te pe :P Edytowane przez eurojanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałeś, że szatanowi może sprawiać satysfakcję wymierzanie kary tym, którzy do niego trafią. Przecież, to Bóg jest sędzią i decyduje, kto zasłużył na nagrodę, a kto na karę, a nie szatan. :facepalm:

 

 

Ale widzę, że ateizm ateizmem, ale takie słodkie piekiełko kusi. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nieważne czy Wszechświat wybuchł z niczego czy stworzył go Bóg, to i tak mamy tu NIEWĄTPLIWIE do czynienia ze zjawiskiem nadprzyrodzonym, którego nauka nie potrafi wyjaśnić.

 

I właśnie znalazłeś się w czarnej D. Równie nadprzyrodzonym zjawiskiem jest bowiem grawitacja, bo nikt nie potrafi wytłumaczyć dlaczego działa. A że działa, wszyscy wiemy. Zresztą jakieś 100 lat temu latający obiekt cięższy od powietrza również był zjawiskiem nadprzyrodzonym. Już nawet nie chcę myśleć, co 1000 lat temu było nadprzyrodzone.

 

I co teraz się niewątpliwie dzieje ? Ilość wątpliwych nadprzyrodzoności maleje ? Czy może nie ma zjawisk nadprzyrodzonych, tylko są jeszcze niewątpliwie niepoznane ?

Niestety, kolejny raz muszę wkleić definicję słowa "nadprzyrodzony" Mam nadzieję, że to będzie ostatni raz, że wszyscy zrozumieją, co znaczy to słowo:

 

nadprzyrodzony

przypisywany działaniu sił innych niż prawa natury; cudowny; nadzwyczajny

 
 
Czy grawitacja jest zjawiskiem NATURALNYM czy nadprzyrodzonym? Odpowiedzi długo szukać nie potrzeba:
 

Grawitacja (ciążenie powszechne) – jedno z czterecoddziaływań podstawowych, będące zjawiskiem naturalnym polegającym na tym, że wszystkie obiekty posiadające masę oddziałują na siebie wzajemnie przyciągając się.

We współczesnej fizyce grawitację opisuje ogólna teoria względności. Oddziaływanie grawitacyjne jest w niej skutkiem zakrzywienia czasoprzestrzeni przez różne formy materii. W ramach fizyki klasycznej grawitacja jest opisana prawem powszechnego ciążenia sformułowanym przez Newtona.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grawitacja

 

"Zresztą jakieś 100 lat temu latający obiekt cięższy od powietrza również był zjawiskiem nadprzyrodzonym." Czy wtedy nie było ptaków na niebie? Jeżeli chodzi o mego ptaka, to często lata zarówno tanimi liniami, jak i liniami międzykontynentalnymi, chociaż swój ciężar ma. Jest to jednak nadal przyrodzenie a nie nadprzyrodzenie.

 

Kto jest w czarnej D, cokolwiek to miało znaczyć? Obawiam się, że ty. Tak się składa, że istnieje teoria objaśniająca czym jest grawitacja, nawet częściowo potwierdzona doświadczeniami w CERN. Jak dobrze pamiętam, kolesie od bozonów dostali  za to Nagrodę Nobla.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grawiton

 

Czym się różni zjawisko Wielkiego Wybuchu od Twoich przykładów? Tym, gdy nagle coś wybucha i się pojawia z niczego, jest wbrew konkretnemu prawu przyrody, a mianowicie Prawu zachowania masy:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_zachowania_masy  

oraz empirycznej zasadzie fizyki, czyli Zasadzie zachowania energii:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zasada_zachowania_energii

 

Edytowane przez ten_Typ_tak_ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No spoko, ale szatan z bogiem to się chyba słabo dogadują, więc i w tej kwestii powinni chyba mieć inne zdania?

Tym bardziej że jak się nie lubią to jak człek jednemu palec w oko zapoda to ten drugi powinien się cieszyć a nie go karać zaraz.

No chyba że idą rączka w rączkę - taki cichy układzik pod stołem  :biglol:

Jako ciekawostkę podam że szatan w jednej z mitologii był bratem Jezusa, tylko już nie pomnę w której u mormonów zdaje się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Grawitacja (ciążenie powszechne) – jedno z czterech oddziaływań podstawowych, będące zjawiskiem naturalnym polegającym na tym, że wszystkie obiekty posiadające masę oddziałują na siebie wzajemnie przyciągając się. We współczesnej fizyce grawitację opisuje ogólna teoria względności. Oddziaływanie grawitacyjne jest w niej skutkiem zakrzywienia czasoprzestrzeni przez różne formy materii. W ramach fizyki klasycznej grawitacja jest opisana prawem powszechnego ciążenia sformułowanym przez Newtona. http://pl.wikipedia....wiki/Grawitacja

 

dlaczego nie zacytowałeś wszystkiego ?

 

 

Nie oznacza to, że nie podejmuje się ciągle prób opisania grawitacji w zgodzie z zasadami mechaniki kwantowej. Postęp w tej dziedzinie jest znaczący i obejmuje sformułowanie wielu teorii: od takich, które analizują kwantowanie w przestrzeniach zakrzywionych, poprzez teorie pola posługujące się algebrą grassmanowską aż do teorii superstrun, nie będącej teorią pola. Wszystkie te teorie dają jakiś wgląd w możliwą naturę kwantowej grawitacji. Jednak brak jest spójnej teorii pozwalającej w dodatku na przewidywanie wyników doświadczeń, która unifikowałaby Ogólną Teorię Względności i mechanikę kwantową.

 

Czyli nie wiemy, ale to naturalne ? A Big bang nienaturalne, bo nie wiemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niestety, są rejony świata w których do dzisiaj kobietę uważa się za "nieczystą", brutalnie kalecząc niewinne dziewczyny w imię "wiary" jak obrzezanie kobiet (clitoris) przy którym żydowskie obrzezanie chłopców to "zadraśnięcie"   

 

Oczywiście "PRZYPADKOWO" zapomniałeś dodać, że tu nie chodzi o chrześcijan, ale o muzułmanów? Jestem za zakazem wszelkich barbarzyńskich zabiegów rytualnych dokonywanych na dzieciach na terytorium Unii Europejskiej. "Zadraśnięć" również. Gdy ktoś skończy 18 lat, to nie dbam o to co zrobi ze swoim fiutem. Jak chce, to może sobie nawet wyrwać wacka z korzeniami. 

 

A czy Ty też uważasz, że rytualne kaleczenie niewinnych dzieci powinno być zakazane?

 

 

 

Czy taki bóg wart jest czczenia go? Ja nawet gdyby mi się twarzą w twarz objawił powiedziałbym mu by mnie cmoknął w pompkę.

 

Są granice dyskusji. Jest też coś takiego jak poszanowanie cudzego światopoglądu (wiary w to nie mieszajmy). Jest granica gdzie kończy się dyskusja, a zaczyna zwyczajne pospolite chamstwo. Są granice gdzie kończy się nienawiść do Boga i katolików a zaczyna obsesja, taka choroba psychiczna. POLECAM WIZYTĘ U PSYCHIATRY. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie weź napisz w końcu wprost, że nie nawidzisz katolików i tyle może co ? Śmiejesz sie z naszej wiary i próbujesz ją cały czas ośmieszać. Tyle, że jak na razie to ośmieszasz samego siebie, szczególnie z tymi tekstami o szatanie.

Zawsze śmieszy mnie, że 90% ateistów nagle potrzebuje Boga gdy świat im się w jednej chwili zawali. Czy to śmiertelna choroba najbliższej osoby, czy też jakiś wypadek. I wtedy najbardziej zatwardziali lecą szybko na kolanach do kościoła i błagają o pomoc. Z Tobą pewnie kiedyś, też tak będzie, chociaż Ci tego nie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech co sie czlek z tego nienawidzenia naopędzac w zyciu musi uff :) To moze powtórze: nie krytykuję ludzi, lecz idee. Podśmiechujki urządzam sobie a juści. Nie uważam sensu istnienia w życiu jakichś obszarów chronionych przed krytyką, czy prześmiewkami czy to naukowych, czy światopoglądowych. Ale nie każcie mi na każdej stronie tematu to powtarzać, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eurojanek jesteś ateistą. Według ciebie Boga nie ma. oki, super ale skoro go nie ma to co tak się spinasz? Skoro nie wierzysz w Boga ,jak możesz krytykować coś czego nie znasz,  o czym nie masz bladego pojęcia? A z tym cmokaniem w pompkę to już zszedłeś do poziomu dresa  w zdezelowanym bmw. Chłopie trzym poziom rozmowy choćby z szacunku do innych użytkowników The Forum.

Edytowane przez andre82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dlaczego nie zacytowałeś wszystkiego ?

 

Nie zacytowałem wszystkiego w trosce o Ciebie. Nie chciałem, by Twój komputer pod czaszką się zapętlił i zawiesił :biglol: *

(* to był oczywiście żart, mam nadzieję, że się nie obrazisz)

 

Teraz do rzeczy:

 

Artykuł z Wikipedii nie jest AKTUALNY, Nie uwzględnia doświadczalnego potwierdzenia bozonów Higgsa i tym samym isynienia fal grawitacyjnych. To miało miejsce całkiem niedawno, bo 4 lipca 2012 r. naukowcy z CERN wstępnie  potwierdzili istnienie bozonów. To zmieniło współczesną fizykę. Ot i cała tajemnica. Podlinkuję artykulik moim zdaniem zawierający błędy merytoryczne wynikające ze zbyt daleko posuniętych uproszczeń, ale za to zrozumiały dla każdego:

 

http://www.polskieradio.pl/9/396/Artykul/1096161,Fale-grawitacyjne-dla-laikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eurojanek jesteś ateistą. Według ciebie Boga nie ma. oki, super ale skoro go nie ma to co tak się spinasz? Jak możesz krytykować coś czego nie znasz,  o czym nie masz bladego pojęcia? 

 

 

W sumie katolikiem wierzącym, praktykującym, biblię czytającym, sakramenty przyjmującym się kiedyś było więc jeśli pozwolisz to trochę się znam, pojęcie blade mam. A dlaczego się spinasz: gdyby Ci ktoś obcą ideologią na co dzień ze wszech stron twarz wycierał, do konstytucji ją wciskał, wywieszał hasła propagandowe wszędzie gdzie się da, pod domem chodził i grał na trąbce  i zmuszał Cię do poddawania się jej, zabraniał Ci Twoich praw/poglądów/swobody wypowiedzi, dyskryminował i tak dalej też byś może miał co nieco przeciwko. No chyba że to tylko ja taki spinający się jestem :) W sumie może będziesz miał okazję doświadczyć jak do Polski przyjdą bracia "młodsi w wierze" czego Ci nie życzę.

Edytowane przez eurojanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszedłeś na islam czy jak że katolicy tak Ci przeszkadzają? Żyjesz w kraju chrześcijańskim i niestety nie spodziewaj się że nagle wszyscy wokół Ciebie przestaną wierzyć bo Ty straciłeś wiarę. myślę że nikt nie broni Tobie trwać przy takim a nie innym światopoglądzie ale przestań atakować tych co wierzą, bo porozumienia i tak nie będzie a jedynie konflikty.

Edytowane przez andre82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jakbyście jechali przez Austrię, to wstąpcie do mnie na piwo. 

a właśnie popijam Zilertal Marzen :)

 

 

 

Prawo świeckie jest zbędne.

i fizyka.... i chemia.... i biologia...i inne takie "gorolskie" wynalazki :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszedłeś na islam czy jak że katolicy tak Ci przeszkadzają?

 

On najwyraźniej stracił w swej obsesyjnej nienawiści do katolików kontakt z rzeczywistością. Uważa siebie za super inteligentnego, za kogoś, kto bez trudu nawróci innych na ateizm wklejając i pisząc głupie tekściki antykatolickie. Myślę, że nie widzi, że poziomem wiedzy i poziomem swego intelektu wyraźnie odstaje od innych uczestników tej dyskusji. Nie on jeden ubzdurał sobie, że jest powołany do misji nawracania innych. Ot, typowy ateistyczny talib.

 

Szkoda tylko, że swym antykatolickim SPAMEM zaśmieca wątek, który z założenia miał być o zagrożeniu Europy przez islam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten_Typ_tak_ma  teraz to trochę przesadziłeś ( lubisz ogrodnictwo?) Sam dobrze spamujesz w tym wątku a kogoś krytykujesz. Poza tym pytałem eurojanka a nie Ciebie więc nie powinieneś za niego odpowiadać  no chyba że tracisz kontakt z rzeczywistością od nienawiści w stosunku do ateistów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszedłeś na islam czy jak że katolicy tak Ci przeszkadzają? Żyjesz w kraju chrześcijańskim i niestety nie spodziewaj się że nagle wszyscy wokół Ciebie przestaną wierzyć bo Ty straciłeś wiarę. myślę że nikt nie broni Tobie trwać przy takim a nie innym światopoglądzie ale przestań atakować tych co wierzą, bo porozumienia i tak nie będzie a jedynie konflikty.

 

Konwertować kogokolwiek na cokolwiek nie jest moja ambicją ani zamiarem, za to przyedukować z lekka żeby zrozumieli choć trochę lepiej inny punkt myślenia, lub wzbogacili własny, zeszlifować trochę błędne opinie na temat ateizmu krążące w społeczeństwie i powtarzane jak mantra, czy zainspirować do zastanowienia się przynajmniej nad swoim, czy satyrą wytrącić kogoś ze standardowych torów myślenia to i owszem. Dlaczego katolicy? No w sumie sporo ich w naszym kraju to i duży nacisk wywierają na nasze społeczeństwo. Jak przyjdą "bracia młodsi w wierze" to obiecuję na nich się więcej koncentrować.

Edytowane przez eurojanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę tak Wam przeszkadza to co pisze eurojanek?

 

Może ja jestem dziwny ale ja czytam to z zainteresowaniem a już na pewno z przymrużeniem oka. Aczkolwiek motyw z pompka to już trochę po bandzie.

 

Z drugiej strony czy wierzący nie maja miłować bliźnich a nawet nieprzyjaciół ? Wobec tego po co te nerwy? Nie mowię ze macie go po stopach całować ale dajcie zez spokój z tym ciągłym mienawidzeniem katolików.

 

Hej a właśnie eurojanku czy mozesz wyjaśnić mi jedna rzecz?

Według Big Bang wszechświat miał początek x czasu temu. Naukowcy uważają ze są w stanie określić kiedy to nastąpiło. Skoro wszechświat sie rozszerza od tego czasu i jednego punktu to co znajduje sie poza granicami wszechświata ? I jak wyglada ta granica ? Czy nagle prawa fizyki przestają działać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...