Skocz do zawartości

ISR – Inteligentny System Ratunkowy w samochodach Subaru


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, KPR napisał(a):

Potwierdzam,  dlatego przeszedłem do konkurencji:)

mi sie nie opłacało, kontynuacja Warty z pakietem na wypasie i wartościa Forka 99500 (skok wartości względem poprzedniego roku) wyszło 4094

konkurencja była ponad 5000 a nawet i 22 000 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, _akir_ napisał(a):

mi sie nie opłacało, kontynuacja Warty z pakietem na wypasie i wartościa Forka 99500 (skok wartości względem poprzedniego roku) wyszło 4094

konkurencja była ponad 5000 a nawet i 22 000 :facepalm:

Ceny poszybowały strasznie. Koszmar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2023 o 17:19, Szürkebarát napisał(a):

Prawdę powiedziawszy tracę wiarę w ISR czy pomoże w biedzie bo przy mojej szkodzie parkingowej nie zareagował zupełnie a uderzenie nie było błahe. Ale zareagował gdy w stojącym na placu Szarym Mnichu rozładował się akumulator :biglol: .

U nas po upływie ponad 3 lat zareagowali tylko raz. Podczas jednego z przeglądów w ASO (po 2 latach) auto im zniknęło z radaru i zadzwonili. Podczas innych wizyt w ASO, czy serwisie oponiarskim zupełna cisza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 26.04.2023 o 17:15, radix99 napisał(a):

U nas po upływie ponad 3 lat zareagowali tylko raz. Podczas jednego z przeglądów w ASO (po 2 latach) auto im zniknęło z radaru i zadzwonili. Podczas innych wizyt w ASO, czy serwisie oponiarskim zupełna cisza. 

jeśli samochód na podnośniku jest unoszony równomiernie to nie bedą dzwonić, wystarczy że go podniosą pod kątem (np jedno koło w góre) to będą dzwonić

przerabiałem wiele razy jak sam zmieniałem koła w garażu :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2023 o 16:21, mechanik napisał(a):

Ubezpieczenia podrożały bardzo ostatnio (w sumie jak wszystko). 

 

A ja mam wrażenie, że to jedna z niewielu rzeczy, które w ogóle nie zdrożały 

Za przedłużenie pełnego pakietu na auto w PZU płaciłem niedawno tyle co rok temu, teraz za nieruchomość też tak samo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał(a):

 

A ja mam wrażenie, że to jedna z niewielu rzeczy, które w ogóle nie zdrożały 

Za przedłużenie pełnego pakietu na auto w PZU płaciłem niedawno tyle co rok temu, teraz za nieruchomość też tak samo 

Ja tyle szczęścia u ubezpieczyciela nie miałem choć za ISR zapłaciłem tyle samo co rok temu.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szürkebarát napisał(a):

Ja tyle szczęścia u ubezpieczyciela nie miałem choć za ISR zapłaciłem tyle samo co rok temu.

 

Ja już z tego ustrojstwa zrezygnowałem. Przy okazji kolejnego serwisu popytam, czy mogą go odłączyć od zasilania

Polisę kupowałem przez salon, może oni mają jakieś lepsze oferty jako dealerzy   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty ubezpieczenia są podobne ale zerknijcie na wartość szacunkową auta...... Jest z reguły dużo poniżej ceny obecnej ceny rynkowej. W moim przypadku Uniqa wyceniła XT MY18 na 75k brutto :( bo tak im z tabelki wychodzi ....

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adam12 napisał(a):

Koszty ubezpieczenia są podobne ale zerknijcie na wartość szacunkową auta...... Jest z reguły dużo poniżej ceny obecnej ceny rynkowej. W moim przypadku Uniqa wyceniła XT MY18 na 75k brutto :( bo tak im z tabelki wychodzi ....

 

u mnie wrecz przeciwnie

wartość rok do roku wzrasta (sprawdz tylko czy dobrą wersje Ci podali) u mnie Warta miała wpisaną zamiast Platinium wersje Comfort i wtedy rzeczywiscie wartość była duzo poniżej, jak poprawili to jest cacy malina :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Adam12 napisał(a):

Jak moze wzrastać wartość starzejącego się samochodu skoro punktem wyjścia jest faktura zakupu nowego :) chyba za masz prywatnie :)

A wiesz że nowe auta też podrożały ? :) niektóre nawet o 50k rok do roku

dodatkowo wysoka inflacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jak co roku Keratronik sobie o mnie przypomniał i... dostałem FV:upside-down-face_1f643-small:I jak w poprzednich latach na tę samą kwotę:D Z jednej strony to dobre z drugiej zaś za co ta opłata... Do następnego roku muszę to gruntownie przemyśleć czy warto...

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...