Skocz do zawartości

Co dalej? Czyli spełnianie marzeń samochodowych czy realizm


lukass

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oby jeździł tak dobrze jak dużo dostałem od was gratulacji.

 

 

Czy to ta wersja z tym pakietem X51?

Tak to ten.

Parę suchych liczb:
2003r
4x4
buda jak widać bez dachu :P
65 tyś km.
6MT
motor 3.6
fabrycznie założony kit X 51 - inne głowice, wałki, oprogramowanie - wynik 345KM zamiast seryjnego 320
Oryginalny fabryczny wydech sportowy - jest przycisk co z głośno robi jeszcze głośniej :twisted:

 

 

 

ciśnie się na usta klasyczne pytanie, żona wie ?

Ano wie - nawet widnieje jako nabywca na FV :P

 

 

 

Jak nie lubię "jajecznicy",

To nie do końca klasyczna jajecznica - to okreslenie dotyczy aut sprzed liftingu czyli 1997r-początek 2002r - kiedy lampy były ciut inne i miały pomarańczowy kierunkowskaz i faktycznie wyglądały jak jajecznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak nie lubię "jajecznicy",

To nie do końca klasyczna jajecznica - to okreslenie dotyczy aut sprzed liftingu czyli 1997r-początek 2002r - kiedy lampy były ciut inne i miały pomarańczowy kierunkowskaz i faktycznie wyglądały jak jajecznica.

O, nawet nie wiedziałem, dzięki! Są (wiejskie) pakiety, jak łatwo przerobić te światła na okrągłe, ale  te mają coś w sobie, są niedocenione. Trochę jak impreza bug ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważnie zarąbisty prosiak, nie wiem czy żona jest świadoma tego co zrobiła, ale przy tym u małolat stringi same z dupy spadają... ;)

 

 

Trzeba mocno uważać przepuszczając na pasach, żeby nie trącić przypadkiem  :biglol:​ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci toto boczurem po śniegu ? :)

Na letnich oponach na których teraz jest to na 100% - raczej jest problem żeby jechało prosto :D

 

Gratulacje!!!

Lubię takich ludzi jak Ty, wiele osób mówi, że to zrobi, a Ty to po prostu robisz ;)

Szacunek!

Tak sie jakoś poskładało ze się udało :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Kupił prosiaka i dziaduje :D 100 na 100 ma byc ;)

To bym utknął na autostradzie, bo na A1 stacje są w większych odległościach a przy zbiorniku około 55litrów to by na duzo nie starczyło ;)

Poza tym prawo jazdy jeszcze mi sie przyda :P


Dzisiaj dołozyłem kolejne 400 kilosów i było pięknie. Parę drobnych spraw wyszło, ale juz mam pomysł jak sobie usprawnić kilka rzeczy w wozie pod swoje upodobania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to krótkie podsumowanie wycieczki służbowej na lubelszczyznę.
Zawias jest jednak genialny, choć pewnie spory w tym udział innego rozkąłdu mas niż tradycyjnie. Twardoscia nie ustepuje temu Z STi czy S3, ale jest zdecydowanie bardziej harmonijny. W autach z sztywnym zawiasem i lekkim tyłem (w stosunku do przodu) zawsze jest problem z podbijaniem tyłu przy wiekszych nierównościach. O ile w STi czy S3 przód sobie świetnie radzi z dziurami i podbiciami o tyle tył już komfortu nie oferuje. Tam gdzie mnie w WRX, Sti i S3 i podbijało tylem aż podstakiwało sie na fotelu, w prosiaku przejężdza sie bez wiekszych atrakcji. Duże kołą tez pomagają w jeździe po dziurawych drogach. Jedyna skaza na komforcie na dużych nierównościach to okresowe trzeszczenie hardtopa, ale to niestety standard bo jest on mocowany w dwóch punktachz tyłu i z przodu tylko na środku ramy okiennej. Ale da sie z tym żyć, a z miekkim dachem dźwięku tego nie będzie. Wyciszenie jak na cabrio jest niezłe, bo nawet na autostradzie da sie komfortowo gadać przez telefon z głośnomówiącego - trochę poprawiłem uszczelki przy drzwiach kierowcy i jest zdecydowanie lepiej - niemniej jednak zakup nowych i tak mnie nie minie.
Precyzja układu kierowniczego jest porażająca  :o  Prowadzenie auta jest genialne, choć czuć tą masę za tylnymi kołami to zupełnie to nie przeszkadza.
Dźwieki z sportowego wydechu są bajeczne i robią pełno huku na zewnątrz (przy przyśpieszaniu raczej wszystkie głowy się odkręcają), ale o dziwo w środku nie męczą nawet po kilkuset kilometrach pod warunkeim ze ograniczamy sie do tych 150-160 km/h na autostradzie czy esce.
Fotele mogą być - szału dla mnie nie robią. Ewidentnie brakuje mi regulacji ledźwiowej i chyba będe musiał podjechać do tapicera na lekka korekte ich profilu, choć w końcu znalazłem w miare optymalne ustawienia.
Spalanie na trasie wyszło jakieś smieszne 10,5 litra :rolleyes: - nie gnałem jakoś specjalnie, ale z drugiej strony na jednopasmówkach nikt mnie przez te dwa dni nie wyprzedził - na ekspresówce i w mieście to już tak.
Auto mam juz miesiąc i wychodzi że zaraz stuknie prawie 3 tyś przelotu, czyli raczej mało weekendowe auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...