Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

A tak serio, to przy takiej cenie (rozumiem, że zawierała złote nakrętki wentyli, pompowanie podtlenkiem azotu :lol: i obsługę diamentową łyżką z duuużą ilością wazeliny, ups, smaru miałem napisać :razz: ) wolałbym zamiast dwu przekładek w roku kupić drugi komplet felg - opony się mniej niszczą, przekładki robisz sam i szybciutko.

 

Dobra myśl, tylko że po jednym sezonie na naszych drogach trzeba wyważać niestety :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra myśl, tylko że po jednym sezonie na naszych drogach trzeba wyważać niestety

Hm... U mnie, w mało kawiorowym, ale za to solidnym warsztacie wzięli całe 20 PLNów za wyważenie czterech stalowych felg...

 

Z podniesieniem auta, demontażem i montażem ma się rozumieć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aluminiowe 40PLN - jak mam pieniądze przy sobie, a jak nie to 'na zeszyt'

Wyważarkę, podnośnik, sprężarkę mogę obsługiwać sobie sam, montażownicy nie ogarniam :smile:

 

A jak z kosza wygrzebię odważniki z odzysku to gratis :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zależy od miasta. W Jarocinie z przekładką opon, wywazenie alu + montaz/demontaz 45pln a w Poznaniu już za to wołają jakieś 20 od koła - dla stałych klientów - bez karty - 75 kpl

Ponieważ na forum siedzą sami mądrzy ludzie (i ja :smile: ), policzyli sobie z równania trzech (10%=20 zł, 100% = x) i im wyszło 200 PLN za przekładkę opon. :cool:

Dalej szukamy, skąd się wzięła ta astronomiczna kwota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie 5 z matury chyba miałeś :)

 

z kalkulacji im wyszło niemal 200, po obniżce 179, więcej się już nie kłóciłem bo i tak na firmę idzie, ale coś widzę, że do kawiorowego warsztatu trafiłem. A, no i za 17 też liczą sobie ekstra więcej niż za np. 15 calowe koła (to chyba dlatego, że więcej się nadźwigają ;) )

 

Dobra, to teraz jestem już mądrzejszy, ale żeby być jeszcze mądrzejszy to proszę poznaniaków o zarekomendowanie jakiegoś "nie tak drogiego" warsztatu/wulkanizatora.

obrazeko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedziłem myjnię i panowie za relatywnie nieduże pieniądze zrobili mi działo na bóstwo. Długo nie czekałem. Parking pod supermarketem, wszedłem tylko po chleb. Wracam, a tutaj wkoło auta chyba z sześć osób dwa wózki z zakupami i wszyscy podziwiają! Podchodzę dumny i blady, a najodważniejszy koleś: "piękne autko", patrzę a od strony pasażera chyba jego mama bo dobrze po pięćdziesiątce, zagląda do środka jak mali chłopcy, jak zaświecił kierunkowskaz od centralnego, wyprostowała się na równe nogi, spojrzała na mnie i mówi: "piękne cudo"!

Ach! To moje ego!

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale coś widzę, że do kawiorowego warsztatu trafiłem
żeby być jeszcze mądrzejszy to proszę poznaniaków o zarekomendowanie jakiegoś "nie tak drogiego" warsztatu

Ot, mądry Poznaniak po szkodzie :mrgreen:

Swoją drogą nieźli muszą być... Od Poznaniaka taaaką kasę wyrwać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym :?: Znalezione na allegro :idea: :?: :wink:

 

[ Dodano: Wto Kwi 06, 2010 7:32 pm ]

O ile dobrze sie zorientowałem jest to miejsce na : Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Kwi 06, 2010 7:38 pm ]

A ze subaru jest: to :!: :!: :!:

( WIELOFUNKCYJNY POJAZD :arrow: KOREAŃSKIEGO KONCEPTU :) :!: :!: :!: KANAPA, LEŻAKI, ANEKS JADALNO-KONFERENCYJNY. DRZWI PRZESUWANE Z OBU STRON, (MOŻLIWOŚĆ WJAZDU EUROPALETĄ)

MOTOR ŁADNIE PALI, NOWY AKUMULATOR, DO WYMIANY SPRZĘGŁO I WAŁ ( JEST W KOMPLECIE ) AUTO Z NAPĘDEM 4X4 Z ZAŁĄCZONYM PRZYCISKIEM W LEWARKU BIEGÓW. BADANIA DO KOŃCA MAJA, OC DO WRZEŚNIA, BLACHARKA OK WIZUALNIE ZEWNĄTRZ I WEWNĄTRZ. DODATKOWE INFO: TEL 784-028-155 LUB blazej-pruski@o2.pl Chyba takową opinia jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...