Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Jak znam chojnego świąteczne wypady to na 200 km poszedł pełny bak

 

dokładnie to na 250 kilometrów 3/4 zbiornika :cool:

 

 

Spotkanie z chojnym w drugie święto i polatanie dwoma Subarakami po mieście dookoła komina jak to Lucek mawiał, uświadomiło mi straszny fakt !!!

 

TA CHOROBA NIE MIJA !!!

 

 

dosłownie, ręce mi się trzesły ale pedał w podłodze :twisted:

 

miło było polatać, szkoda że nie było sniegu i wigilijne, nocne szusowanie o sniegu nie wypaliło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko trzymam ją w domu, a do roboty Oplem jeżdżę, żeby mi jej nie obtarli...

 

nie rozumiem takiej mentalnosci "ofoliowanych pilotow od sprzetu RTV" :roll:

 

 

W rodzinie* Matiz jakis czas temu sie pojawil, nowka salonowy. Wlasciciele troskliwie okleili siedzenia folia, zeby sie nie zniszczyly.

 

Zawsze gdy słyszę takie historię przypomina mi się opowieść o znajomym mojego taty, który jakieś 20 lat temu kupił sobie komputer i zostawił go oklejonego folią "żeby się nie zniszczył". Sprzęt się zagrzał i "kaputt"... :twisted:

 

niedoszła na szczęście narzeczona zawsze na nowym telefonie nosiła folie na wyświetlaczu, przez jakieś pół roku może :mrgreen:

kolega z akademika wszystko miał zafoliowane :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

niedoszła na szczęście narzeczona zawsze na nowym telefonie nosiła folie na wyświetlaczu, przez jakieś pół roku może :mrgreen:

kolega z akademika wszystko miał zafoliowane :roll:

 

Ciekawe czy opakowanie z prezerwatywy też zakładał ... na czubek ..

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem gdzie to umieścić

 

Dziś odwiedziłem jeden z dużych sklepów że świecami. No proszę o świece, podałem jaka firma i model. Pan pracujący w tym sklepie się pyta czy oby na pewno będą pasować. Ja mu odpowiadam że tak na pewno.

Pan ze sklepu: A jaki to samochód ?? ... Pewnie jakiś lanos.....

Ja: Nie to Subaru

Pan ze sklepu: Pewnie LANCER ?? Jakiś starszy??????

Ja: Zaniemówiłem nie wiedziałem co powiedzieć..... po chwili mowie Legacy

 

Powiedziałem dziękuje i sobie poszedłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu byłem na małym spotkaniu branżowym, wieczór, spotkanie towarzyskie, piwko, drinki, w końcu rozmowa zeszła na motoryzację i zimową aurę:

Jeden z gości:

- Lexusem nie dało się przyjechać, bo zaraz po wyjechaniu z garażu trza było pchać i obciach był - podlecieliśmy Rangerem (chyba taki ford jest?), a ty czym przyjechałeś?

Ja:

- Subaru

Jeden z gości:

- Imprezą?

Ja:

- Foresterem.

Chwilowa konsternacja, goście próbują w zakamarkach pamięci odnaleźć jak to ten Forester może wyglądać, wreszcie jeden mówi:

- Aacha...... to ten ręcznie składany?

Nic nie odpowiedziałem, bo szczerze - nie wiem czy ręcznie czy automatycznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę ostatnio do Kazimierza Wlk trasą lubelską. Potem jadąc od Warszawy odbija się na Puławy. No i tam po drodze do Puław, w środku pola stoi jedno-dystrybutorowa stacja pod szyldem ORLEN. Podjeżdżam zatankować bo niestety do Puław już bym nie dojechał. Wychodzi dziadek z budki i mówi:

Od razu słychać, że diesel. Za ile lejemy? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę ostatnio do Kazimierza Wlk trasą lubelską. Potem jadąc od Warszawy odbija się na Puławy. No i tam po drodze do Puław, w środku pola stoi jedno-dystrybutorowa stacja pod szyldem ORLEN. Podjeżdżam zatankować bo niestety do Puław już bym nie dojechał. Wychodzi dziadek z budki i mówi:

Od razu słychać, że diesel. Za ile lejemy?

 

cebula, bo moze Ty corollka podjechales? :razz:

 

ręcznie składany

 

to w Forku jest fotel :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kos, cebula, dobre!

 

 

Natomiast moja nastoletnia (15) córka jak wiozłem ją ostatnio ze szkoły do domu mówi do mnie: Tata! Ten samochód jest po prostu genialny!!! Wszystkie chłopaki się za nim oglądają!!! Już w tym momencie zacząłem myśleć o zmianie na skodę!

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast moja nastoletnia (15) córka jak wiozłem ją ostatnio ze szkoły do domu mówi do mnie: Tata! Ten samochód jest po prostu genialny!!! Wszystkie chłopaki się za nim oglądają!!! Już w tym momencie zacząłem myśleć o zmianie na skodę!

hehehe

dobrze ze przedemna dopiero taka perspektywa za kilka lat. :mrgreen: jak dorosnie moje zastepstwo. ja to bede autobusem pod szkole odwozil. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mnie Dyzio pogoni

Jeżeli pochodzisz z dobrej zamożnej rodziny, jesteś miły i sympatyczny, masz stałe źródło dochodów, wykształcenie, nieskazitelną opinię, cechy charakteru, które odpowiadają Dyziowi to ja osobiście nie widzę problemu!

Aha! Masz wielbłądy?

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... bardzo rzadko pije, nie pale, o czymś grubszym nie wspominam, miły, uprzejmy, gimnazjum zakończone z wyróżnieniem, chodzę do jednego z najlepszych liceów w mieście, a i najważniejsze - kocham Subaruu! :mrgreen: Wady - Skoda w rodzinie haha :mrgreen::mrgreen: i brak wielbłądów :twisted: Pozdrawiam i nie robię już OT :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...