Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

ta, najpierw wie co to silnik bokser, pozniej co to wiskoza, zaczynaja sie pojawiac pytania co to szykana, ile mozna napierac na zakrecie 90 stopni, czy zapinanie boka jest trudne.... a pozniej nie znajdujesz kluczyków od Subarynki :roll:

ale Ty wtedy masz czas iść po zakupy, upiec ciasto, poprasować :mrgreen: :wink:

 

p.s. znam kilka które wiedzą z motoryzacji i klimatów "około motorsportowych" mogą zawstydzić niejednego faceta :cool:

 

Hej Moniqa, może zaproś koleżanki na forum ?? :wink: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ty wtedy masz czas iść po zakupy, upiec ciasto, poprasować

 

posprzatac, pozmywac, uprac, skoczyc po piwko ok ale do gotowania to mnie nie mieszać :!:

 

 

Piatkowskie Koło Kurów Domowych pozdrawia :mrgreen:

 

i prawidłowo !!!

 

wolisz blacharę z różowym laptopem?

 

 

zależy jakim :mrgreen:

 

Na strzelanie boków??

 

How you doin' :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pracy na Dolnym Śląsku dojeżdżam z Wawy raz forkiem, raz saabikiem. Oba w tym samym kolorze: metalu-szaraku. Strażnik na bramie: -- Ooooo, to pan, znowu nie poznałem. Ale co się dziwić, bo to u nas nie ma takich marek. -- Jakich? -- No, tych pana szarych... :mrgreen:

 

Fakt, w Lubinie królem aut jest AUDI. A dla pań TOYOTA. A TYCH SZARYCH nikt na oczy nie widział (parę obitych saabów jeździ po okolicy, ale to wszysko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac z wyborow pomyslalem, iz byc moze bedzie co pocelebrowac, stad do tesco po najtansze musujace podjechalem. parkuje, wychodze, a na przeciw ustawia sie a4, takie z tych pierwszych, z tylu juz czterocalowycalowa home-made dwururka a la captain hook, felgi z kapciem jakies kolejne cztery cale ponad linie blotnika wystawaly. normalnie wypas w hard techenko malina 156o.gif

ze srodka dostojnie i z rozmachem zamachem wychodzi para, pan bialy sweterek i czarna skorka, pani biale kozaczki i gesta platyna na glowie.

i pan nagle rzuca patrz k**wa a pani z afektem o ja pier**le . krotko, zwiezle i na temat 185o.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzimy ze znajomymi w sobote i gadamy na rózne tematy, kolega coś o samochodach zaczął: a słuchaj czy miałbyś szanse z pasatem 2.0 w dyszlu, skrzynia gds (dsg czy jakos tak...), wiesz jeździłem nim ostatnio i wow ?, ja na to ..więc w zasadzie to chyba tak (lekko się uśmiechając pod nosem), na to kolega: ale wiesz ten pasek to straszne odejście ma itd itd; w końcu nie wytrzymalem i pytam: a jeździleś kiedyś imprezą ? (odpowiedź była taka jak się spodziewałem tj. NIE). więc zaryzykowałem i pojechaliśmy, ja na prawym. po krotkiej jeździe, kolega, ktory się podczas jazdy w ogóle przestal odzywać, mowi: wiesz cofam wszystkie głupie pytania :)))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj jak mijałem na pasach grupkę młodocianych twardzieli przechodzących na czerwonym opluto Imprezę... pewno właściciele golfów albo bMW.... :mad:

 

Dobrze że zauważyłem chary na masce dopiero na stacji benzynowej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...