Skocz do zawartości

I biorę sobie Ciebie EVO za żonę….


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

10643180_584087191697372_2020361745_n.jp

 

 

Kochani....

 

Nasz wielki dzień już za nami, pomału zaczynają opadać emocje ale radości w naszych sercach nie ubywa.

 

Bardzo, bardzo wam dziękujemy za towarzyszenie nam w tym wyjątkowym dla nas dniu, życzenia, wspólną zabawę i dobre wibracje!!

 

Bardzo dziękujemy również za życzenia, które otrzymaliśmy pocztą, SMSami, telefonicznie, mailowo, przez Forum... nie spodziewaliśmy się....

 

Na Subarową rodzinę zawsze można liczyć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila wytchnienia... i powrót do rzeczywistości. 

 

Dzień wesela pozostanie na zawsze w naszej pamięci jako jeden z najszczęśliwszych dni w życiu, nie spodziewałem się, że będzie to mimo nerwów aż tak pozytywny dzień.  

 

Chciałbym jeszcze raz bardzo podziękować wszystkim przybyłym na naszą mała uroczystość, było nam niezmiernie miło was gościć i spędzić z wami ten wyjątkowy dla nas

dzień. 

 

Byliśmy z przodu ale z opowieści wiemy że kawalkada była wspaniała choć światła nam ja lekko poszarpały.

 

Gdybyście mieli zdjęcia to bardzo proszę o podesłanie, z tego szczęścia albo napięcia nawet grupowego nie zrobiliśmy  :mellow:

 

Dopiero w poniedziałek na spokojnie usiedliśmy i zastanawialiśmy się co można było poprawić, z kim nie zatańczyłem, z kim za krótko rozmawiałem... odpowiedź, ze wszystkimi, z każdym z was można noc przegadać, konie kraść a czasu tak mało. Mam nadzieję, że nadrobimy to przy najbliższej okazji!!

 

I kilka obiecanych zdjęć...   ;)

 

14.jpg

 

36.jpg

 

43.jpg

 

51.jpg

 

 

 

63.jpg

 

 

64.jpg


I prawie zapomniałem, Scooby na 3 godziny przed weselem się sfoszył ale na Subarową rodzinę można liczyć i po małej pomocy oraz wymianie akumulatora wszystko potoczyło się jak trzeba  ;)

 

FOT3886.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia :) miło patrzeć :) gratulacje :) i szczescia :)

 

 

Zdjęcia są dziełem Adama czyli forumowicza pontapreta, któremu to bardzo, bardzo dziękujemy za zdjęcia, które spełniły co do joty nasze, bardzo wysokie oczekiwania ;)  

 

 

PS. ostatnie robiła Magda... telefonem  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...