Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

rozwalił mnie komentarz na onecie po meczu z macedonią:

 

"Matusiak WON z reprezentacji

byles , jestes i bedziesz nieudacznikiem to sie nie zmieni" - rasialdo

 

:mrgreen:

p.s.

co do matusiaka to jest autentycznie żenada i tragedia... mówię również o finale PP z legią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam..

Jak sie wczorajszy meczyk podobal :mrgreen:

Ja sie niczego dobrego nie spodziewalem ale Pan W.K i M.B pozadnie mnie wkurzali swoimi glupimi docinkami..lubialem zawsze Borka ale w miedzyczasie zaczynam go bardzo nie lubiec :twisted:

Kowal tez za duzo krytykuje...

Dobrze ze pan Kolton w miare "beztronnicowo" wszystko widzi...

Dzis bedzie lepiej przeciwko Albanii ale nie oczekuje zadnej rewelacji...

Czas rozliczen przyjdzie ale po ME :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jedno co mogę powiedzieć na pewno, czemu Roger grał od 2 połowy?! po wejściu chyba nie tylko ja widziałem że miał kilka dobrych podać i 2-3 razy udało mu się łatwo ograć zawodnika niemiec... a poza tym, co Krzynówek robił na lewej stronie obrony pod koniec meczu :shock:

coś nie zagrało w koncepcji trenera i to jest pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się pytam się, gdzie my byli jak nam Niemcy zabierali Podolskiego? Czy nie przypadkiem wtedy PZPN był tak zajęty spolszczaniem niejakiego Manuela Elemele, że nie zauważył młodego, zdolnego, chętnego do gry. Podolski wybrał grę dla Niemiec bo PZPN nie odpowiadał na jego prośby/pisma w sprawie gry dla nas? prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podolski był chętny ale do gry dla Niemiec :lol:

 

"Na łamach Tempa w wydaniu z 18 grudnia 2003, zadeklarował swoje chęci grania w polskiej reprezentacji. Trener Edward Klejndinst kilkakrotnie rozmawiał z nim telefonicznie. Piłkarz potwierdził chęci, jednak nie chciał jednoznacznie zadeklarować się do występów w polskiej reprezentacji. Prezes PZPN Michał Listkiewicz wysłał do niego, oraz do występującego w FC Schalke 04 Michała Delury, który również ma polskie korzenie, list, w którym prosi o oficjalną deklarację, czy są zainteresowani występami w biało-czerwonych barwach. Podolski odkładał decyzję, a w końcu odmówił gry." (za wikipedią)

 

gra z orzełkiem na piersi wiele znaczy, szkoda że dla niektórych z czarnym miast białym :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy mecz to byl blamaż. Po raz kolejny turniejowe wystepy bialo-czerwonych maja ten sam scenariusz:

* mecz otwarcia

* mecz o wszystko

* mecz o honor

jestem zniesmaczony, najlepszym polskim reprezentantem wczorajszego spotkania byl... nie Polak Roger Guerreiro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno co mogę powiedzieć na pewno, czemu Roger grał od 2 połowy?!

 

To samo do znudzenia powtarzałem przez całą drugą połowę...

 

Błagam Beenhakkera: DARUJ SE PAN W KOŃCU ŻURAWSKIEGO! :evil: Przecież ten facet jedyne, co potrafi, to strzelać bramki marnym polskim ligowcom, gdy gra na niego cała drużyna, ma zero stresu, milion okazji, a przeciwnik nie jest wymagający. On w meczach o stawkę zawodzi na całej linii... :evil:

 

PS Nie muszę dodawać, że Żurawskiego nie znoszę, a jako kibic Legii cieszę się z postawy Rogera oraz z faktu, że co minutę jego wartość wzrastała, a co za tym idzie, przychody z transferu klubu, któremu kibicuję :twisted: (to, że Legia go będzie musiała sprzedać jest ponad wszelką wątpliwość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę dodać do tego tyle.. jak piłkarz może być nasza nadzieją kiedy nie gra nawet w swoim klubie? gdzie ogranie? czucie piłki?

jak dla mnie Żurawski, Krzynówek są do odstrzelenia

Roger powinien zostać ustawiony tak, by gra opierała się na nim w dużej części bo widać po wczorajszym meczu że ma chęć pokazania się na tym turnieju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...