Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

piłkarsko irlandia to prze- kaszana

 

Na Polskę by wystarczyło, jestem niemal tego w 100% pewien. To wcale nie jest zły zespół, tylko z racji grupy, do której go przydzielili, musiał iśc do przodu aby cokolwiek ugrać. Nie udało się, ale kondycyjnie to konia by zalotali.

 

 

oraz nie będziemy wiedzieć co się dzieje z Gieksą

 

Spokojnie. MOD-m też puściły nerwy, bo musieli trocha tu posprzątać i w ramach nagrody, Ci co najwięcej pisali dostali po dupie. :wink: Skończą się mistrzostwa, to odpuszczą tak jak my odpuścimy i skupimy się na naszej lidze.

 

 

brunetki z lewej mańki z wyra bym nie wygonił

Ta z prawej też OK. Po kilku głębszych, to i obydwie bym obsłużył. Albo one mnie... :mrgreen:

 

 

też myśleli, że Sharon Cohen to kobieta

 

Skoro Kopernik była kobietą, to czemu nie Sharon Stone?

 

 

ciekawe czy Ukraina da radę awansować dalej czy podzieli los Polski

oby był ciekawy mecz z Anglikami

 

Nie da rady. Angole ich rozniosą. To wg. mnie będzie team, co będzie pod koniec dzierżył puchar :!:

CMON CITY :!: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Niech im tam w końcu tego kuratora wprowadzą.

 

Jasiu Tomaszewski by tam zrobił przesiekę. Ale wystarczy Sprytny Zbysio ponoć. Tak Tomaszewski powiedział. Fakt faktem TRZEBA TE BEZCHOŁOWIE POGONIĆ W TRZY WIATRY :!:

 

Co do dzisiejszych wyników to:

Anglia- Ukraina 3-1

Szwecja- Francja 1-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, ze w PZPN by się przydał ktoś, kto by strzelał bez ostrzeżenia i ich wszystkich wykosił, to Pan Jan Tomaszewski mógłby najpierw oddać świadczenia, jakie pobiera za grę w koszulce, której się wstydzi, a dopiero potem tyle gadać :)

Przepraszam, Towarzysz Jan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszewski Janek alias Spocony to skończony prymityw i niech lepiej sp. do Bangladeszu- patrzeć na niego nie mogą o słuchaniu nie wspomnę

Grzesio L też tyle samo wart co i Spocony Janek no chyba, że obaj popiją to pewnie gadką im się klei w inglisz :mrgreen:

Lato pewnie znów będzie kandydował i znów wygra.

Pis z tym Listkiewiczem to też dzołk roku :P

Kurator jaki @rwa kurator - 100 razy to przerabiano

Boniek ma na to wszystkow. - on woli robic biznes a nie siedzieć na stołku

Czarno to widzę :?

 

179194_399858513382797_391303451_n.jpg

 

Angielscy kibice na ulicach Doniecka wyraźnie dali do zrozumienia co sądzą o wypowiedziach Sola Campbella. Przypomnijmy, że były reprezentant Anglii odradzał fanom wyjazd na Euro w Polsce i na Ukrainie. "Nie ryzykujcie, bo z powrotem możecie wrócić w trumnie" - mówił Campbell w dokumencie BBC. "Jesteś w błędzie Campbell" - napisali fani na trumnie, z którą paradowali po ulicach ukraińskiego miasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

ciekawe czy Ukraina da radę awansować dalej czy podzieli los Polski

oby był ciekawy mecz z Anglikami

 

 

Nie da rady. Angole ich rozniosą

 

jakoś nie widać :roll:

 

a obydwa mecze słabe są dzisiaj :( brawa dla Błochina za zmiany w ustawieniu i szukanie wygranej :idea:

 

-- 19 cze 2012, o 20:53 --

 

jest gol dla Anglików 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na uwagę zasługuje wczorajszy piękny gol Zlatana. Jak żegnać się z mistrzostwami to tylko po szwedzku :)

Szykuje się dobry półfinał Hiszpania-Francja. Ci pierwsi po meczu z Chorwacją nie mogą czuć się już tak pewnie. A trójkolorowi wczoraj odpuścili mecz bez walki.

Co do meczu drugiego meczu to wydaje mi się, że tutaj żadni sędziowie za bramką nie pomogą skoro takie babole przechodzą jak wczoraj. Albo wejdą chipy albo takie sytuacje niestety będą się powtarzały. Bramka była bardziej niż ewidentna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do mieszkańców i gości Poznania, W-wy, Gdańska i Wrocławia:

Jak waszym zdaniem wygląda Euro - biorąc pod uwagę wcześniejsze czarne scenariusze mediów - od strony korków, kolei, transportu miejskiego, cen w sklepach, dróg wlotowych, dojazdów do stadionów, pracy, domu?

Jak to teraz wygląda w świetle zapowiadanego ogólnego paraliżu i niewydolności komunikacyjnej i organizacyjnej?

Myślę, że już można pokusić się o takie oceny, bo największy tłok powoli mija, gości ubywa. Gorzej już chyba nie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wejdą chipy albo takie sytuacje niestety będą się powtarzały. Bramka była bardziej niż ewidentna

Czytałem gdzieś głosy, że to bez znaczenia bo i tak ze spalonego - ale nie widziałem, więc ciężko mi się wypowiadać. Szkoda Ukraińców i Szwedów - dzielnie walczyli. A trójkolorowych i tak nie lubię - tym większy smutek, że opuścili grupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do mieszkańców i gości Poznania, W-wy, Gdańska i Wrocławia:

Jak waszym zdaniem wygląda Euro - biorąc pod uwagę wcześniejsze czarne scenariusze mediów - od strony korków, kolei, transportu miejskiego, cen w sklepach, dróg wlotowych, dojazdów do stadionów, pracy, domu?

Jak to teraz wygląda w świetle zapowiadanego ogólnego paraliżu i niewydolności komunikacyjnej i organizacyjnej?

Myślę, że już można pokusić się o takie oceny, bo największy tłok powoli mija, gości ubywa. Gorzej już chyba nie będzie?

 

W Poznaniu już się zakończył turniej, generalnie nieodczuwalne poza samym rynkiem i strefą kibica no i dniem meczowym w okolicach stadionu. Ruch praktycznie taki sam jak normalnie a miałem odczucie, że nawet jakby mniej samochodów przez ten czas w Poznaniu. Widać było campery z flagami i trochę ludzi na ulicach.

Ceny jakoś nie skoczyły do góry, przynajmniej nie zauważyłem.

Jednym słowem na plus chyba wyszło.

 

Motyla noga zamknęli dział "kibice" na kibice.net dla niezarejestrowanych :/ no i rejestracje na forum też zablokowali, nie mam co czytać w robocie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym w zasadzie napisać to samo, co Wolu$.

Pracuję w samym centrum, ale starałem się jak mogłem omijać strefę kibica i wychodzić wcześniej z pracy w dniu meczu i spokojnie dało radę przeżyć, a wręcz było wrażenie, że na pozostałych ulicach mniejszy ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do mieszkańców i gości Poznania, W-wy, Gdańska i Wrocławia:

Jak waszym zdaniem wygląda Euro - biorąc pod uwagę wcześniejsze czarne scenariusze mediów - od strony korków, kolei, transportu miejskiego, cen w sklepach, dróg wlotowych, dojazdów do stadionów, pracy, domu?

Jak to teraz wygląda w świetle zapowiadanego ogólnego paraliżu i niewydolności komunikacyjnej i organizacyjnej?

Myślę, że już można pokusić się o takie oceny, bo największy tłok powoli mija, gości ubywa. Gorzej już chyba nie będzie?

 

Straszyli tym Euro i straszyli a tu? Nikogo nie zamordowali, nikt się nie lał na ulicach, komunikacja zakłócona jedynie w dniach meczowych ale nieznacznie. Da się żyć. Podobno tylko taksówkarze próbują dorobić się na "leszczach z Europy". Ceny podobno zawyżają nawet o 300%. Poza tym wszystko gra i buczy.

Aha! I najważniejsze! Już w piątek grają u nas Niemcy a miasto jeszcze nie płonie :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...