Skocz do zawartości

Malowanie i regeneracja felg, dyskusja rownież o kolorach


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wyglądają po malowaniu moje felgi - proszę o opinie. Lakier to HELIOS MOBIHEL 415 (pigment).

 

http://img222.imageshack.us/img222/2695/dscf8156ld5.jpg

 

http://img353.imageshack.us/img353/149/dscf8157ma2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam Pana z Żyrardowa. Robi naprawdę dobrze. Już kilka razy naprawiałem felgi u niego. Trochę mały wybór lakierów (malowanie tylko proszkowo) na miejscu ale może być. Złotego nie miał jak dobrze pamiętam.

 

ps. najlepiej jechać późną zimą lub wczesną wiosną bo w lecie to dłuugo się czeka a można nawet odejść z kwitkiem... :shock: (wiem coś o tym :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także polecam Pana z Żyrardowa. Robi naprawdę dobrze. Już kilka razy naprawiałem felgi u niego. Trochę mały wybór lakierów (malowanie tylko proszkowo) na miejscu ale może być. Złotego nie miał jak dobrze pamiętam.

 

Ja zostawiłem u niego felgi we wtorek (11.03). Jak dobrze pójdzie do odbioru będę miał już przed świętami (ale trzeba negocjować :) )Złoty ma, ale taki trochę ciemniejszy (ja dałem BBS-y złote od STI MY06 - jak się orientujecie). Bardzo fajny człowiek. Jak odbiore dam znać jak są zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi malowane proszkowo są głatkie w dotyku ale wyglądają jak by były "porowate". Czy brzydsze... To kwiestia gustu na pewno bardziej wytrzymałe (oczywiście chodzi mi o malowanie :wink: )

 

Mam felgi BBS'a pomalowane na grafitowo jak zrobię zdjęcia to wrzucę dla porównania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mamusiu, może do renowacji lepiej będzie - w końcu to Rolex :lol: Pozdrawiam gorąco

 

P.S. W realu są odrobinę ciemniejsze - nie biją tak po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm bylem w Colorexie i dowiedzialem sie, ze przy dwuczesciowych felgach trzeba je najpierw rozlozyc, usunac uszczelniacz, potem polakierowac, uszczelnic i zlozyc :| Boje sie to robic. Chce ktos kupic riale 19ki nowki sztuki? Jak tak, to prosze na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanko:

Czy w Lublinie lub okolicach moze ktos polecic warsztat regenerujacy alusy?

 

Cześć, kiedyś mój ojciec miał kawałek rantu ukruszony, i gdzies w Lublinie, wiem, że to zrobił. Podpytam wieczorem i dam znać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak w temacie, potrzebuje pomalować cztery felgi 17 które są w bardzo dobrym stanie ale kolor mi nie odpowiada i mają być złote. Kto wie gdzie malują dobrze, i w odpowiednim odcieniu złotego ( a nie pomarańcz ) i w rozsądnej cenie. Interesują mnie firmy na terenie Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdublowany wątek.

 

Chwilowo zamykam, potem doklejam do tamtego.

 

Mi chodzi o konkretny adres a nie o czytanie dyskusji.

 

Zwracam uwagę na formę. Nie jest to forma przyjęta na tym forum. Forum to właśnie dyskusje, a nie sklep, w którym się zamawia informację z dostawą "na już", nie licząc się z tym, że ktoś inny już o tym pisał... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Możecie dać jakieś namiary na zakład który mi pomaluje oryginalne aluski od subarki?.

Może już ktoś to robił i będzie wiedział ile taki interes będzie mnie kosztował za 4 aluski?

Dotyczy Warszawy i okolicy

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy Warszawy i okolicy

Na forum kilkukrotnie polecano już warsztat przy ul. Łuckiej. Wygląda obskurnie, ale ma świetną opinię. Przemeq ostatnio coś malował na biało i wrzucał foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...