Skocz do zawartości

Malowanie i regeneracja felg, dyskusja rownież o kolorach


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam zaklad na Instalatorow (Ochota). Bardzo solidni i rzeczowi. Koszt za 4 felgi to 4x 90 PLN + wywazanie + nowe wentylki = ok 500 PLN. Ale na prawde warto! http://www.renowacjafelg....a_felg_kontakt/

 

Tanio jak barszcz, ja za nowe 16 calowe ENZO dałem 1230 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem założyć podobny temat. W poniedziałek chyba daje swoje felgi do piaskowania, i chce je pomalować na biało. Polecicie mi jakiś lakier :?: W każdym sklepie jakim byłem maja albo srebrzanke albo biały spray. Do felg potrzebny specjalny lakier :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

odkurzę trochę ten wątek ponieważ sam chcę teraz pomalować swoje felgi. Szukając informacji o kolorach lakieru natknąłem się na takie oto zestawienie:

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

JDM STi v7 Wheels: W083G or volvo 451 (near of original) color yellow gold met

BBS gold STi 2004-2006: GK1 or Dupont F9657

RS 98 Gold wheels: 2C2B

OZ Rally Gold wheels: 57E81203 (lighter) or 7E81202 (darker)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

a tu jeszcze link do zestawienia kodów kolorów:

 

http://www.sikkenscr.de/img/mehralslack ... 1_2007.pdf

 

info dotyczy oczywiście felg złotych, wie ktoś może jaki kod koloru mają Roty (gunmetal)?

 

Ponieważ trochę czasu minęło od ostatniego posta w tym wątku chciałem zapytać czy ktoś ze Śląska już odnowił/pomalował swoje felgi? Jeśli tak to czy mógłby napisać z jakim efektem, gdzie i za ile? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskudne :???:

Ja wszystkie fele robiłem w Markach "za Tchibo"

http://www.regeneracjafelg.waw.pl/index.php

tzn. raz robiłem gdzie indziej, ale teraz robię już tylko u nich

 

,a tak poza tym

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... racja+felg

i inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p. Józio ul. Łucka

Ten zakład to chyba jeden z najlepszych, nawet u mnie jak ktoś ma problemy z felgami to wysyłają na Łucką do Wa-wy.

 

Tylko trzeba uwazac bo tam sie bardzo latwo pomylic. Obok maja warsztat tez tacy paszteciarze, ze lepiej tam nie trafic a zajmuja sie tym samym. Zreszta na Łuckiej wyglada wszystko, delikatnie mowiac... malo zachecajaco. Ten wlasciwy warsztat jest pierwszy w kolejnosci od wjazdu w Łucką. Ulica jest jednokierunkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem jechać do Żyrardowa, ale to kawał drogi :roll:

Zdecydowałem się na Marki i nie żałuję .

Felgi naprostowanie, pomalowane z założonymi oponami odbierałem po trzech i czterech dniach.

Ceny chyba najlepsze w Warszawie.

 

,ale jak się dowiedzą, że to do Evo, to na pewno spartolą :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko do osób, które oddawały felgi do malowania:

 

- jaki kod koloru wybraliście? Ja w sobotę zawiozłem swoje do renowacji i przeglądając te zestawienia RAL itd zdecydowałem się na RAL1036- pearl gold (proszek firmy pulverit) (taki z refleksami, jakby mica). Nie wiem czy słusznie zrobiłem...efekt końcowy ciężko przewidzieć i troszkę "peniam" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja robilem kolo przejazdu kolejowego na Tarchominie czy innej Bialolece - polecone przez Motomoto vel ZakutyLeb vel Adamusmax - ladnie robia i daja 2 lata gwarncji na lakier

 

O, brzmi nieźle. Tylko weź tam człowiecze dojedź, jak tam permanentnie korek... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, tylko, że jeżdżę na nich jeszcze.

 

MotoMoto - czy to ten namiar?

 

SERWIS OPON "CARSGUM"

UL. KLASYKOW 58

03-163 WARSZAWA

TEL. 022/884 23 84

022/425 35 56

 

jest to przy samym przejezdzie przy stacji WARSZAWA PLUDY

 

polecam ;)

 

czynny Pn-Pt 8-21 i So-N 8-18

 

O, są czynni w sobotę i niedzielę. A to zmienia postać rzeczy 8). (Pan na Łuckiej - tylko w tygodniu w godz. 8-16. A co. Bogatemu wszystko wolno :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...