Skocz do zawartości

Malowanie i regeneracja felg, dyskusja rownież o kolorach


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem też u nich.

Zakład nie robi dobrego wrażenia, ale rzeczywiście parę osób poleca ich usługi.

Ja osobiście nie wierzę w tę gwarancję. Tzn. oczywiście może ona dotyczyć niewielkich zarysowań spowodowanych uderzeniem kluczem czy łyżką, albo w czasie zakładania/ściągania opony z felgi, ale na pewno nie będzie dotyczyć uszkodzeń wynikających z agresywnej jazdy po luźnych nawierzchniach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem jechać do Żyrardowa, ale to kawał drogi :roll:

Zdecydowałem się na Marki i nie żałuję .

Felgi naprostowanie, pomalowane z założonymi oponami odbierałem po trzech i czterech dniach.

Ceny chyba najlepsze w Warszawie.

 

,ale jak się dowiedzą, że to do Evo, to na pewno spartolą :lol: :wink:

Tak z ciekawości - ile biorą ludzie za malowanie felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem jechać do Żyrardowa, ale to kawał drogi :roll:

Zdecydowałem się na Marki i nie żałuję .

Felgi naprostowanie, pomalowane z założonymi oponami odbierałem po trzech i czterech dniach.

Ceny chyba najlepsze w Warszawie.

 

,ale jak się dowiedzą, że to do Evo, to na pewno spartolą :lol: :wink:

Tak z ciekawości - ile biorą ludzie za malowanie felg?

http://www.regeneracjafelg.waw.pl/index.php?menu=cennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

suba.Widziałem fajny kolor felg- lakier nazywa się Hyper Silwer- chromowo- grafitowy. Pytanie gdzie kupić taką farbę i czy malowanie wymaga jakiś szczególnych warunków.Proszę o podpowiedzi ,bo chcę moje 17-tki tak pomalować.dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pojechałem dziś do firmy polecanej przez adamusa. Jak mnie podliczyli, to się zgiąłem :twisted:.

 

Fakt, że trzy felgi były pokrzywione ( :!: polskie drogi...), ale jak się dodało prostowanie, lakierowanie, przełożenie opon, to wyszło ponad osiem stów :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dziś do firmy polecanej przez adamusa. Jak mnie podliczyli, to się zgiąłem :twisted:.

 

Fakt, że trzy felgi były pokrzywione ( :!: polskie drogi...), ale jak się dodało prostowanie, lakierowanie, przełożenie opon, to wyszło ponad osiem stów :twisted:.

 

Bua! :shock: Osiem stów!!! Ja za prostowanie felgi płaciłem 40zł za zdjęcie, założenie pompowanie azotem, wyważenie następne 25zł :mrgreen:

To są tak zwane korzyści nie mieszkania w Stolycy :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dziś do firmy polecanej przez adamusa. Jak mnie podliczyli, to się zgiąłem :twisted:.

 

Fakt, że trzy felgi były pokrzywione ( :!: polskie drogi...), ale jak się dodało prostowanie, lakierowanie, przełożenie opon, to wyszło ponad osiem stów :twisted:.

Ja też do nich pojechałem jakiś czas temu... I jak ostatnia pierdoła dałem się naciąć na te .... stów :oops:

A najgorsze jest to, że cwaniaki przyoszczędzili na lakierze i machnęli całe felgi na czarno (oryginalnie były całe srebrne), a srebrny położyli na to tylko od przodu... Na szczęście wyszło całkiem nieźle, więc w zamian za rabat przestałem protestować...

Absolutnie nie polecam.

 

Także Przemeq ciesz się że nie skorzystałeś, bo mógłoby się okazać, że Twoje felgi nagle zmieniły kolorek... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także Przemeq ciesz się że nie skorzystałeś, bo mógłoby się okazać, że Twoje felgi nagle zmieniły kolorek... :roll:

 

Ja też zrobiłem "niezły" interes :roll:. Kupiłem używane, srebrne ATSy (2 felgi miały jedynie rant do naprawy). Oddałem do renowacji, piaskowania i lakierowania proszkowego. Kolor wybierałem z próbek zamieszczonych w reklamówce, późnym popołudniem (zaczynało się ściemniać). Pomalowane profi, ale... zamiast złotych mają teraz sraczkowato-brązowy kolorek :shock:. Zawiozłem je dzisiaj do ponownego proszkowania i kupiłem komplet lakierów (podkład alu, kolor-gold safari- podobno do subaru i klar). Po piaskowaniu kolejne lakierowanie- na mokro. Tak więc koszt całkowity felg (doliczając paliwo zużyte podczas jeżdżenia z nimi tam i siam) prawie zrównał się z ceną nowych felg. Jestem jakieś 200-300 zł do przodu- :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowane profi, ale... zamiast złotych mają teraz sraczkowato-brązowy kolorek

 

Normalka. Widziałem niejednego subaraka na felgach o podobnym kolorku i wygląda to... słabo :twisted:.

 

Mi jeden komplet pomalowali na złoto i jest ok - jest to kolor bliski seryjnego z '03-'05 (od '06 były dużo jaśniejsze tj. bardziej srebrne). Ale wiem, że to kwestia szczęścia :twisted:.

 

A co do kosztów, to jak sobie teraz policzę to mi wychodzi, że deal jest na granicy opłacalności :twisted:.

 

[ Dodano: Sro Mar 04, 2009 9:30 pm ]

Jurek Krzemień, ładny ten złoty kolor! Gdzie robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suba Przemeg!. Dzięki że Ci się podoba, bo długo szukałem takiego koloru (żeby być zadowolony). Jak patrzyłem na forum to dużo aut jest zeszpeconych z powodu nieodpowiedniego odcienia złotego.Pytałeś gdzie robiłem- malowałem sam!!.Co do felg, to kupiłem je krzywe(500 zł.)proszczenie-(280 zł) farby (100 zł.) myślę że drogo mnie nie wyszły !? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tu się dyskutuje o kolorach to możecie podpowiedzieć jaki kolor wybrać do srebrnego samochodu?

Najbardziej chyba srebrne pasują, ale może złote albo na sporotwo białe...?

Bierz złote... :wink: :razz:

 

9f89a2204e5ddb30m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tu się dyskutuje o kolorach to możecie podpowiedzieć jaki kolor wybrać do srebrnego samochodu?

Najbardziej chyba srebrne pasują, ale może złote albo na sporotwo białe...?

 

Ja montowałbym czarne z cienkim czerwonym rantem. Białe felgi fajnie wyglądają w samochodach w kolorach czarnym i czerwonym.

 

EDIT: swoją drogą, ciekawe, jakby wyglądał na grafitowych :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...