Skocz do zawartości

Malowanie i regeneracja felg, dyskusja rownież o kolorach


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

gpruszko- smerfne felgi- nieco awangardowy design, ale to podobno ma być hit w tym sezonie :wink:. Tylko nie pokazuj eddie_gt4, bo zaraz kupi (alufil jeden :wink:)

e tam, to jakis new-age'owy wynalazek, a mnie interesuja tylko klasyczne fele :idea: :cool: :mrgreen:

 

untitled-2.jpg

 

teraz poluje na takie, ciekawe czy byly z rozstawem 5x100 i czy wchodza na zacisk 4-tloczkowy FHI :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie mam tylko jeden komplet felg

 

Łeee - mięczak :mrgreen:.

 

A na poważniej: dobrze jest mieć drugi na zapas, szczególnie, gdy się ostrzej jeździ.

 

Znajde to kupię* :cool:

 

ATS DTM, ori WRX '06 lub inne ładne - 17'', ET <45, 5x100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rcin, zdejmujesz jedną fele, zakładasz zapas, idziesz z nią do piwnicy, oklejasz opone, szprajujesz na biało, poźniej bezbarwny i rano zakładasz :wink:

 

4 wieczory i 4 noce i problem z głowy :cool:, :arrow: dzień po dniu koła będą stawać sie białe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@rcin, zdejmujesz jedną fele, zakładasz zapas, idziesz z nią do piwnicy, oklejasz opone, szprajujesz na biało, poźniej bezbarwny i rano zakładasz :wink:

 

4 wieczory i 4 noce i problem z głowy :cool:, :arrow: dzień po dniu koła będą stawać sie białe :lol:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mało widziałem zdjęć srebrnych aut z białymi felgami żeby się zdecydować.

 

A za mną chodzi pomalowanie ori felg z WRX '06 na biało.

 

Też o tym myślałem, jednak wydaję mi się, że nie będą ładnie wyglądały. Nie mają odpowiedniego kształtu. Można też przeprowadzić eksperyment i pomalować je najpierw wapnem :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe pasują do wszystkich kolorów. Biały to poza tym najbardziej rajdowy kolor .

Jasne że to najbardziej rajdowy kolor ale chyba jednak najmniej pasują do srebrnego. Tak mnie się wydaje, chociaż wiemy że o gustach...

Ja chyba do srebrnego dam srebrne felgi, chociaż złoty mnie korci... eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktos kolor lakieru gun metal? cos a'la kolor felg ROTA albo jak w P1 na OZetach. musze pomalowac moje złotka i się właśnie zastanwiam:)
tym kodem to i ja bym się zainteresował :cool: na swoje OEMowe

 

the.wolf, jeśli u Ciebie mowa o felgach OEM z podpisu, to na biało, na biało je! :twisted: na niebieskiej budzie będą śliczniusie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

the.wolf, jeśli u Ciebie mowa o felgach OEM z podpisu, to na biało, na biało je! :twisted: na niebieskiej budzie będą śliczniusie :mrgreen:

 

 

nie nie :) mam zlote prodrive'y do malowania :)

 

oem pojda na biało na bank :)

 

szperam i nie moge znalezc tego koloru ale znalazlem inny zacny

KH2 - Gunmetal Grey

 

na samochodzie wyglada tak :twisted:

grey-r34-gtr-nur-ztune-kit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zmienilem lakierowacza od felg - bo ten na klasykow niestety ceny w kosmos wywalil ostatnio

 

teraz mam lakiernika, ktory lakieruje proszkowo po 70 PLN/ 17" - ma swoja lakiernie

 

i wlasnie swoje oddalem do malowania na ciemny grafit mat

 

leza juz i czekaja ale nie mam czasu po nie podjechac, a firma tylko do 17 tej jest

 

zeby nie bylo - na tego na Klasykow nie moge narzekac co do jakosci roboty - ale ceny to ma teraz zabojcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do malowania seryjne felgi z MY00, zaczęły się nieładnie łuszczyć. Ma ktoś może zdjęcie niebieskiego GTka na seryjnej ale białej feldze? :wink:

 

Jak nie znajdę jakiegoś fajnego koloru to pewnie pomaluje na seryjny srebrny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do malowania seryjne felgi z MY00, zaczęły się nieładnie łuszczyć. Ma ktoś może zdjęcie niebieskiego GTka na seryjnej ale białej feldze? :wink:

 

Jak nie znajdę jakiegoś fajnego koloru to pewnie pomaluje na seryjny srebrny.

 

Abt chyba mial swojego na bialej feldze MY00

Kudlaty :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...