Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Eryk, ładna sztuka.

Wracając do tematu, nowe czy używane, to jest tak jak ktoś napisał, jeden woli to drugi tamto. Ja tak właśnie kupiłem swoje pierwsze Subaru kilka tygodni temu, tylko u mnie różnica była taka czy kupić Sti z rocznika 2005-2006 z przebiegiem ok. 80tyś. km czy WRX z rocznika 08-09. Po namowie żony padło na Wrx 08 w sedanie z przebiegiem 27tyś.km, ale nie ukrywam, że ciągnie mnie do tego "starszego" Sti. Z Wrx jestem bardzo zadowolony, tylko jest parę rzeczy które w autku chciałbym zrobić (typu, remap, zegary itp.)a finansów już nie za dużo i sam zacząłem się zastanawiać czy nie kupić jednak starszego i ewentualną różnicę dodać w udoskonalenie auta.

No, ale zobaczymy. Na razie płynie do mnie wydech, jak zamontuję to się pochwalę i wtedy też kilka zdjęć umieszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qba-epp11, co to kurna :?: :!:
skiba STI, obstawiam motolotnie 8)

 

Nie do końca. To napęd od paralotni, założony na bagażnik rowerowy co by mi w aucie paliwem nie śmierdziało. No i odpada kwestia składania go przed lotem jak to dotychczas robiłem. Najlepsze były reakcje ludzi jak się gdzieś pojawiałem z tym zestawem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek z autkiem i jego opisem i poprosić o rady?

Tutaj masz dział techniczny http://forum.subaru.pl/viewforum.php?f=21 a w tym wątku możesz pokazać siebie i auto :mrgreen:

Pozdro

 

Dzięki ;) Siebie to może niekoniecznie tutaj, w końcu to temat MOJE SUBARU a nie kierowca + auto :lol:

 

Oto dziadek ;) Ma niestety jak na dziadka przystało, pomarszczoną "skórę" ;) Ale za to wewnętrznie jak na 19-latka przystało, daje radę :mrgreen::mrgreen:

 

dsc00816m.jpg

dsc00814mx.jpg

dsc00817m.jpg

dsc00821my.jpg

dsc00819mu.jpg

 

 

Pewne rzeczy mi się w nim nie podobają, ale na razie tak być musi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto dziadek

 

Raczej babcia. :idea:

 

Dziadek czy babcia ;) dla mnie obojętne ;)

 

Maska i naklejka turbo .... konieczny wylot !

 

Tak jak pisałam, kilka rzeczy mi się nie podoba.

 

Maska?

 

Dla mnie jedynie srebrne wloty są tragedią. Naklejka turbo pewnie zostanie, bo wolę naklejkę niż miejsce po naklejce o innym odcieniu lakieru ;) ;) co jest baardzo prawdopodobne przy tym lakierze, który jest w stanie tragicznym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki, srebrne wloty, srebrny grill, dołożone prostokątne halogeny, to wszystko musi zniknąć!

 

Masz rację, ale nie wszystko się uda zrobić :)

 

Naklejki chyba zostaną, bo lakier jest w takim stanie, że lepiej żeby były niż zostały po nich miejsca widoczne.

Srebrny wlot i grill będzie czarny, innej opcji tu nie widzę. Powinien być w kolor, ale to nie przejdzie. Halogeny znikną na pewno :)

 

Założę jakiś temat, bo tu chyba nie miejsce na takie dyskusje :)

 

Temat: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=21&t=156304&p=1683080#p1683080 Zapraszam do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze piszą,halogeny,i naklejki out i to zdecydowanie,kurnik i wloty od biedy niech będą,byle pod kolor :wink:

Tomek Sliwa (Rajdowy Wrocław)ma u siebie porobiony wydech ,do tego kurnik w masce i ja głupi na pierwszy rzut oka wziałem to za GT :mrgreen:

 

-- Pn sie 06, 2012 8:26 pm --

 

Wróciłem z urlopu gdzie musiałem stuningować Outbacka na 5WD :mrgreen:

 

[ https://lh5.googleusercontent.com/-ZAENzPnLlPE/UB6VhJfam4I/AAAAAAAALFw/oamOfYhvVtE/s800/DSC08454.JPG ]

 

 

piekna sprawa,sam bym od razu leciał z aparatem aby focic takie cudo :shock: :shock: :mrgreen::mrgreen:

Ostatnio podczas tankowania zajechało Cinquecenta pickup z dużą lotks na blaszce ryflowanej i fotelem od RS6( :shock: ) a a co do czego to była pełna gruba 40 konna wersja CC700 young :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...