Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

:oops: ...chciałbym wszystkim podziękować za ciepłe słowa... :oops:

 

obniżony kupiłem - koła i kierownik moje. W kierownicy nitro...tzn. na razie klakson :lol: Lakier oryginalny - ale uwierzcie mi zdjęcia wyjątkowo się udały z bliska jest kilka rzeczy do poprawienia.

 

Azrael - w ręce miszcza czeba dać :wink: ( teraz jest na zimowych - fuj! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to fotki mojego szuwarka które obiecałem wystawić :) Niestety autko jest brudne, ale od trzech dni warunki na drodze sprawiają, że mycie go jest pozbawione na razie sensu.

 

.... czy Ty przypadkiem nie parkujesz na rogu Lubicz i Ariańskiej :?: :roll: ...

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego subaru legacy na samym poczatku to mam identyko wózek ;] tyle ze zlote fele ^^ i pare bajerków , respecta dla tego samochodu

 

..... no to trzeba pokazać, a nie ukrywać przed światem, takie rodzynki miło jest ogładać 8) .....

 

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba faktycznie lepiej z komentarzami - bedzie fajniej.

 

to moj " mocno zaturbiony antyk " :wink:

 

Ależ mi sie podoba ten "antyk". chyba se takie kombi kupie...koniecznie w takim kolorze... :)

Jest zajefajny, cudeńko. jak bedziesz chcial go sprzedac to daj znac...:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się prezentuje i ta kierownica :shock: kierowca bombowca... No i z Luzern przyjechał. Ładne miasto. Skąd Ty takie ekstra felgo wziąłeś?

 

felgi tez tam znalazlem - przy okazji :wink:

dokladnie to kupilem we wsi w gorach kilkadziesiat km pod Luzern - wies = gospodarstwo w dolince miedzy gorami na wysokosci 1600mnpm z 12 swiniami i 9 czlonkami rodziny. Kolega i 6 rodzenstwa + plus rodzice i co za tym idzie....8 Subaru ( Justy, 2 x forester, 3x legacy, 2x GT w tym GT kombi na 19" :lol: ). A jedyny sasiad obok mial 550KM RS4 8)

 

Jest zajefajny, cudeńko. jak bedziesz chcial go sprzedac to daj znac...
- mam nadzieje ze nigdy nie bedzie takiej potrzeby :wink: ale jak masz czas to proponuje pojechac tam gdzie napisalem wyzej i mozna znalezc niezle rozdzynki :)

 

Miszcza? No tak miszcz to moze ze mnie jest - szkoda że nie mistrz :-(

to nie mial byc ten "miszcz" tylko "mistrz" po krakowsku trz=cz..przeciez wiesz ze jestes mistrz co wczoraj pokazales :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...