Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kashmere, rozumiem że to czerwone po prawej to killujesz bez problemu :mrgreen:

 

rpw, gratuluje zakupu :grin: tylko czemu wszyscy biorą te same kolory !? :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Lut 10, 2008 12:02 am ]

eddie_gt4, a gdzie spoiler STi ?? jakoś tak ubogo bez niego wygląda :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta - nie dzwoniłem, bo nie chciałem Ci już zawracać głowy w sobotnie popołudnie. :oops: Po za tym rzeczywiście trochę mnie pochłoneło. :mrgreen: Podobnie zresztą jak mojego kolegę, który cały drogę powrotną myślał jak tu szybko sprzedać Forda i kupić Legasia w dieslu. :mrgreen: Pozdrawiamy Białystok. :mrgreen:

 

SzamaN - o wypraszam sobie :twisted: Moja Małżonka twierdzi, że jest to kolor zupełnie nietypowy i jedyny w swoim rodzaju. :mrgreen: Ja się osobiście nie znam na kolorach ale żona i owszem więc na pewno nie jest w tej sprawie stronnicza i wypowiada się obiektywnie. :mrgreen:

 

A teraz wybaczcie ale lecę odpalać Forysia. Do zobaczenia na drodze. :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czemu wszyscy biorą te same kolory !?

Tak po prawdzie to specjalnego wyboru nie było...."Może Pan wybrać każdy kolor jaki przyjdzie Panu do głowy pod warunkiem, że będzie to kolor szary (45A) ;):mrgreen: "

Poza tym Forek bardzo ładnie się w nim prezentuje, w moim odczuciu jest równie ładny jak z kolorem czarnym.

A teraz wybaczcie ale lecę odpalać Forysia. Do zobaczenia na drodze.

O. Już go wzięło ;) Szerokości ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, a gdzie spoiler STi ?? jakoś tak ubogo bez niego wygląda :grin:

obecny spojler zamienie najwyzej na "nalesniczek" :cool: :mrgreen:

 

nie zamieniaj, chyba najładniejszy spoiler w GT EU

zartowalem - tak naprawde nie zamierzam zamieniac tego spojlera... choc zonka i narzeka czasem, ze obecny troche ogranicza widocznosc (dlatego i napisalem, ze w rachube wchodzi najwyzej zamiana na nalesnik, tj. na najmniejszy z mozliwych :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, to może w ogóle go zdejmij i nie zakładaj żadnego :mrgreen::twisted:

 

a ta nakładka na zderzak chyba by lepiej wyglądała gdyby była w kolorze nadwozia :wink:

moze i tak - ale tylko pod warunkiem, ze wszystkie pozostale "nakladki" (tj. progi i te na tylnym zderzaku) tez bylyby w kolorze nadwozia... ale jak na moj gust, to wczarnym kolorze te elementy wygladaja najlepiej, wiec tak i pozostanie (tak jak i oryginalny spojler :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Scotty71

Witam

 

Mam prośbę do wszystkich użytkowników Subaru, by zechcieli mi napisać czy warto kupić Subaru Legacy diesel. Obecnie jestem w trakcie zakupu auta, poprzednie auta od nowosci to samochody Mitsubishi(Carisma i Outlander), z których byłem zadowolony, takze biore pod uwage nową mazdę 6, która nie do konca mnie przekonuje. Aut Subaru nie znam wcale, nigdy nie jezdiłem i nie miałem z nimi do czynienia. Chciałbym kupic obecnie diesla ze wzgledu na niskie spalanie. Proszę o opinie na temat Legacy, czy to dobry wybór?

 

pozdrawiam

Scotty71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o opinie na temat Legacy, czy to dobry wybór?

 

Witamy na Forum. Tu raczej nie dowiesz się, by był zły. Był w historii tego forum JEDEN user, któremu jego legacy totalnie nie pasowało; reszta będzie się nad tym modelem rozpływać w zachwytach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps...pasazerka sie domyslila ze zdjecie bedzie na forum i sie pozaslaniala

No szkoda :sad:

 

Ale na plejady wpadniecie? :mrgreen:

 

to moj 3 rok z subaru, takze do 3 razy sztuka i mam nadzieje ze sie uda w tym roku

 

:mrgreen: moge wybierac czy trasa dla forkow, czy asfaltowa :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Lut 13, 2008 8:19 pm ]

zawsze prowadze bez butow, jak Cejrowski :mrgreen:

 

A herbatkę w takim śmiesznym kubeczku ze słomką też masz? :mrgreen:

 

mam 4 miejsca na kubki takze daje rade :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...