Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się okazało u mnie piszczał środkowy pas w tym uchwycie na podsufitce. Chyba wystarczy go inaczej ułożyć.

Serwisant dał złotą rade...zapiąć pas. Średnio mi się takie rozwiązanie podoba...

Narazie inaczej ułożyłem i jest ok :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się normalnie eksluzywny Klub zaczyna robić ;) taki Forczysław, śmaki, a mój w alcantarze, a ja mam kolor, że niemaszPanpojęcia.

:) Fajnie

 

To ja mam jakąś low budget wersje jeśli chodzi o ten bagnet :) ani z jednej ani z drugiej strony...

 

lf1i.th.jpg

5elh.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że są dziurki oznaczające min i max. :) Muszę, sprawdzić, czy ja mam wersję premium :biglol:

U mnie po 8 tys. km od wymiany jakoś nie chce ubyć oleju. Za 2 tys. km dostanie nową oliwę.

 

A dla ciekawskich odnośnie spalania. Z ostatnich 8 tys. km na komputerze 10,8l - nie przykładałem się do eco drivingu. 80% poza miastem i autostrada.

 

Ostatnie tankowanie po 319km - weszło 43,5l. 100km po Krakowie, i 200km po A4 Kraków Katowice (spieszyło mi się) - średnia 13,6l - myślę, że nie jest źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na liczniku 5,5k od wekendu zauważyłem, że na wybojach coś piszczy.
Cześć! A może to mocowanie tego luźnego fragmentu rolety baganika - mocowanie jest na rozpórki? :huh: U mnie na razie cisza - jak znajdziesz przyczynę daj znać ;)
Się normalnie eksluzywny Klub zaczyna robić
To fakt - jakbym się postrzymał z zakupem na bank nabawiłbym się depresji zaglądając do tego wątku :biglol:

Zobaczycie, że jeszcze Madox kupi FBD :P:D

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazało u mnie piszczał środkowy pas w tym uchwycie na podsufitce. Chyba wystarczy go inaczej ułożyć.

Serwisant dał złotą rade...zapiąć pas. Średnio mi się takie rozwiązanie podoba...

Narazie inaczej ułożyłem i jest ok :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się normalnie eksluzywny Klub zaczyna robić ;) taki Forczysław, śmaki, a mój w alcantarze, a ja mam kolor, że niemaszPanpojęcia.

:) Fajnie

Myślę, że wystarczy kilka inteligentnych osób, żeby wątek nie był chlewem. Serdecznie pozdrawiam rozmówców.

 

Się normalnie eksluzywny Klub zaczyna robić ;) taki Forczysław, śmaki, a mój w alcantarze, a ja mam kolor,_ że niemaszPanpojęcia.

:) Fajnie

Myślę, że wystarczy kilka inteligentnych osób, żeby wątek nie był chlewem. Serdecznie pozdrawiam rozmówców.

Chciałem powiedzieć, że wszyscy rozmówcy na tym wątku są inteligentni. Proszę bez obrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powiedzieć, że wszyscy rozmówcy na tym wątku są inteligentni. Proszę bez obrazy.

No pięknie. :huh: Czyli w pozostałych wątkach pisują sobie,hmmm,inteligentni inaczej?! :P:biglol:

 

A w niektórych tylko inaczej.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz życzeń we właściwym wątku, specjane życzenia wesołych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w domu w gronie najblizszych specjalnie dla Kierowników i Kierowniczek forumowych Forków. :)

A pod choinką - aby znalazło sie to, o czym marzymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10% jak dla mnie to za dużo bezpieczeństwa :angry:

Odpaliłem GPSa jak zobaczyłem że wszystkie TIRy mają zepsute tachometry i jadą z prędkością ok 100km/h :biglol:

 

[edit]

 

możecie mi wytłumaczyć dlaczego kierunki w lusterkach migają podczas mycia samochodu ( przy zbliżaniu strumienia wody)?

Edytowane przez MUrsus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie mogę otworzyć automatycznie klapy bagażnika i musze ręcznie podnosić. Coś ją może blokować? Wtedy przy probie otwarcia jest takie podwójne pikanie i nie podnosi.

 

Miganie kierunkowskazów jest wtedy jak przy klamce strumieniem wody się leje tak jakby czujniki otwierania/zamykania na nią reagowaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie mi wytłumaczyć dlaczego kierunki w lusterkach migają podczas mycia samochodu ( przy zbliżaniu strumienia wody)?

 

Strumień wody, jeśli trafia na klamki przednich drzwi, zamyka i otwiera zamki (jeśli masz Keyless) :)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie mogę otworzyć automatycznie klapy bagażnika i musze ręcznie podnosić. Coś ją może blokować? Wtedy przy probie otwarcia jest takie podwójne pikanie i nie podnosi.
Z tego co wiem - tak zachowuje się system otwierania tylnej pokrywy, gdy jest słaby akumulator :huh: (to znaczy według jednostki sterującej ponizej pewnego progu aku trza oszczedzać na start silnika) Tak też Forkowy system uczynił podczas prezentacji otwierania pokrywy przez Pana w salonie :D:P.

Może jednak i inna przyczyna powoduje takie samo zachowanie.

 

Ale to chyba kluczyk musiałby być w dużej bliskości :-)
W kieszeni myjącego :) tzn metr. :D Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...