Skocz do zawartości

Nowy Subaru Forester MY2013


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Miganie lusterka mam "prawie" wyjaśnione ( muszę jeszcze sprawdzić ). Tylna klapa jest też dla mnie tajemnicą, codziennie odwożę dzieciaki do szkoły i tuż po zakupie auta plecaki lądowały do bagażnika .... aż do buntu i braku reakcji na przyciski otwarcia, od tej pory lądują pod nogami ( zdecydowanie nie jest to wina akumulatora ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajnie, że otworzyli nam Południową Obwodnicę Warszawy. Pojechałem się właśnie wieczorem przejechać tak po prostu dla przyjemności sporym kawałkiem świetnej trzy pasmowej drogi na której można wykorzystać moc Forestera XT i wrócić do domu z dużym bananem na twarzy, który jest potwierdzeniem zdecydowanie dobrego wyboru kupna tego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydają się nowe drogi bez dwóch zdań. Czekam aż A1 będzie otwarta do samej Łodzi.

Ale na razie jestem bardziej na etapie poszukiwań ciekawych, lekko offroadowych tras na lato :) . Tak w obrębie trójmiasta, Kaszub...

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydają się nowe drogi bez dwóch zdań. Czekam aż A1 będzie otwarta do samej Łodzi.

Ale na razie jestem bardziej na etapie poszukiwań ciekawych, lekko offroadowych tras na lato :) . Tak w obrębie trójmiasta, Kaszub...

 

Pod nosem masz Kolibki :yahoo: ... tylko forek może tego nie przeżyć.

 

20.jpg

Edytowane przez MUrsus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakupić nakładki na błotniki, coś w ten deseń:

Ooo, są już dostępne? Miałem je w poprzednim forku i świetnie się spisywały - zatrzymywały bardzo dużo błota (nie chlapało tak po blachach za wnękami kół), do nowego też chciałem wziąć, ale nie było jeszcze w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod nosem masz Kolibki
Wiem :D , w okolicznych lasach też jest rochę ciekawych dróg już dla Forka dostępnych. Ja natomiast szukam czegoś ciekawego na Kaszubach - np okolice kamiennych kręgów w Odrach. Tam muszę się wybrać bo dawno nie byłem a przejazd Civicem leśną drogą skończył się dla auta boleśnie (zderzak, skraplacz, osłona silnika..) więc nigdzie dalej w teren nie mogłem się nim zapuścić.

Planuję zakupić nakładki na błotniki, coś w ten deseń:

Cześć - ładnie i porządnie to wygląda. Daj znać jak kupisz - też byłbym zainteresowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakupić nakładki na błotniki, coś w ten deseń:

Faktycznie fajnie sie prezentuja, zastanawiam sie tylko czy nie przyczynia sie do szybszego powstawania "ognisk zapalnych rdzy", no bo przeciez beda trzymac wilgoc, sol i inne badziewie dostepne na drogach w tych miejscach :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję zakupić nakładki na błotniki, coś w ten deseń:

Faktycznie fajnie sie prezentuja, zastanawiam sie tylko czy nie przyczynia sie do szybszego powstawania "ognisk zapalnych rdzy", no bo przeciez beda trzymac wilgoc, sol i inne badziewie dostepne na drogach w tych miejscach :huh:

Tribeca ma podobne nakladki juz z fabryki i jakos nie ma z nimi problemow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest "dwupunktowa" regulacja wysokości siedzenia, tzn., że można podnosić niezależnie przednią i tylną część siedziska i np. ustawić je tak, że "podpiera" uda, gdy część przednia jest wyżej niż tylna.

Nie wiem czy o to Ci chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem trochę, czy te elementy oprócz tego, że wyglądają :) sprawiają, że auto mniej się brudzi?...

Tak jak napisałem kilka postów wyżej - w Forku III sprawdzały się te nakładki bardzo dobrze. Dlatego jeśli się pojawią do IV to na pewno je kupię. Dużo mniej się auto brudzi od wszystkiego co leci spod kół - zostaje ten brud właśnie na tym plastiku i oszczędza lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze skojarzenie co do podparcia ud było takie jak rozwiązanie w Audi, czyli dodatkowo wysuwane siedzisko do przodu podpierające uda dostosowując się do wzrostu kierowcy. Jeśli masz na myśli regulację góra/dół to owszem, można powiedzieć że jest takowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,właśnie o to mi chodziło .Podparcie góra -dół to juz coś ,przynajmniej nie zjeżdżamy z fotela.A takie mam wrażenie w moim forku dieslu.

Wczoraj jeździłem xt....i decyzja zapadła .

Czy rzeczywiście kolory tzw perła rysują sie szybciej,sa bardziej nietrwale?czyli czarny biały Śliwka

 

Acha ,czy ktoś ma wiadomości odnośnie modelu z roku 2014 ,czy coś sie zmienia w spec platinum ,czy to ten sam model co 2013?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...