Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Szlag....jako moderator nie mogę..

 

moze nieuwaznie czytasz ale :

 

1/ sugeruje nabywcom Forestera D. Sport wizyte u psychiatry... :huh:

 

2/ stale podaje jakas cene z sufitu za nieistniejacy model auta wprowadzajac ludzi w bład ( For. D. sport ecvt ) :o

 

3/ sam nie chce skorzystać z wizyty o ktorej wspomina w pkt. 1 ;)

 

to mało..? ja tu widzę urlopik dla ochłoniecia.....tym bardziej , ze Volvo przestalo mu sie podobać :( ..wiec sprawa sie przeciagnie...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy subaru z haldexem?Za 172?

Mimo że do tej pory jakby rozumiałem Twój tok rozumowania i widziałem podstawnośc pewnych zarzutów co do wysokości ceny vs jakość lub to co oferują niektóre z modeli Subaru (sam to nie raz punktowałem i uzasadniałem, ale nic na siłe bo każdy wydaje swoje pieniądze na to co chce) to starałem się na Twoich postów nie komentować, bo nie dotyczyły one moich wypowiedzi, choć uważałem że Twój sposób komentowania i pewna natrczywość oraz mylenie faktów jest trochę nie na miejscu.

Jednakże to co napisałeś powyżej tyczy się bezpośrednio mojego porównania dostyczącego napędu w CVT, ale chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem moich słów. Nigdzie nie napisałem że XT ma Haldexa, a jedynie że temu rozwiązaniu w CVT jest bliżej do Haldexa niż do Standardowego S-AWD znannego ze skrzyń manualnych. Twoich wyimaginowanych 172 tyś nie wiem gdzie szukać - na dzisiaj takiej wersji Forka ( diesel + automat) nie ma, a jak będzie to pewnie Twoje wyliczenia wezmą w łeb, bo dodawanie cen wyposażenia do taniej wersji zazwyczaj wychodzi duuuuzo drożej niz gotowa wersja bogatsza - dotyczy to praktycznie wszystkich marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zara

2/ stale podaje jakas cene z sufitu za nieistniejacy model auta wprowadzajac ludzi w bład ( For. D. sport ecvt ) :o

Wyliczam cenę zapowiadanego Subaru diesla z automatem ,zakładając koszt automatu na 8tys zł.Oczywiście mogę się pomylić,o ile?1,2tys?Będzie 170 zamiast 172?Ok ,nie ma problemu

Koledzy piszą ,że Subaru w automacie ,ma w zasadzie Haldexa i nic im nie mówicie

Co to w ogóle jest?PZPR,Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ,Korea Północna?Prześladowania za poglądy?No tak ,"prześladujecie" ,tych ,którzy kupili auto w innym Państwie Unii,strasząc ich ,jakie to mogą mieć w związku z tym problemy,podważając tym samym,to o co walczyliśmy jako naród kilkadziesiąt lat,to możecie zbanować i mnie,oraz w ramach cenzury (jak to w Korei)usunąć moje posty

Edit-lukass ,ja użyłem pewnego skrótu myślowego,co jako inteligentny człowiek ,doskonale rozumiesz,więc nie wiem po co to piszesz.

Oczywiście,że Subaru nie ma Haldexa ,bo nigdy takiego rozwiązania nie kupiło ,ma zbliżony układ ,z tego ,co obydwoje wyczytaliśmy,w każdym razie bliżej,jak sam powiedziałeś temu rozwiązaniu do Haldexa ,niż do s-awd.To samo miałem na myśli i jest to oczywiste

Edytowane przez madox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle jest?PZPR,Towarzystwo Wzajemnej Adoracji ,Korea Północna?Prześladowania za poglądy?No tak ,"prześladujecie" ,tych ,którzy kupili auto w innym Państwie Unii,strasząc ich ,jakie to mogą mieć w związku z tym problemy,podważając tym samym,to o co walczyliśmy jako naród kilkadziesiąt lat,to możecie zbanować i mnie,oraz w ramach cenzury (jak to w Korei)usunąć moje posty

 

no i doszedl pkt 4/. Porównanie forum do PZPR.... :drool::facepalm:

Edytowane przez Andrzej Koper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Będzie mniej Foresterów podszywających się pod XT. Wersja Platinum w 2.0D powinna mieć Harman/Kardon tak jak XT. Bez reszty bajerów z wersji Sport za ekstra 2500 EURO da się przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera cofania jest w każdej wersji oprócz 2.0D Active. Było już mówione, że w przypadku normalnego radia obraz jest wyświetlany na ekranie pomocniczym (tym małym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...