Skocz do zawartości

wysoki kierowca w SI :p


vincent86

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawosci zapytam...

 

Nie siedzialem w SI jeszcze nigdy, a ostatnio mnie ktos zapytal czy jak kupie wymarzone SI, to czy sie zmieszcze w tym samochodzie... :P

 

Wiec pytam doswiadczonych uzytkowników.. Czy SI zwykla miec szeroki zakres regulacji fotela kierowcy?? Czy raczej tylko dopasowany do malych Japonców? :P

Ja mam 199cm i w niektorych autach sie naprawde niewygodnie prowadzi...

Ma ktos z was moze ok 2m wzrostu i doswiadczenia w SI ? :)

 

pozdro

 

[ Dodano: Wto Sie 22, 2006 5:33 pm ]

Dodam ze moj cel to pierwsze roczniki produckji, max 95r...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w imprezie siedzi sie dosyc wysoko (2005 nie wiem jak w poprzednich wrxach i GT), byłem tym zaskoczony mam ustawiony na max nisko i przesiadając sie z innych samochodów siadam jak na stołku, jest wyżej niż np w bmw 3 nie mówiąc o hondzie gdzie tyłkiem po ziemi szorujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 188cm i w WRX z fotelem na maxa w dole szoruję głową o sufit (wersja z szybrem). Podejrzewam, że w pozycji półleżącej dałbym radę jechać, ale w prawidłowej bez szans. Zresztą - było już gdzieś o tym i to sporo.

 

Hmm to ja nie wiem jakiego mam WRXa jakiegos podwyzszonego? :mrgreen: Przy 194 cm i fotelu wcale nie najnizej mam jeszcze miejsce nad glowa, o obcieraniu nie ma mowy. W ogole to w seryjnym aucie z miejscem bylo super, przy zmiania kierownicy na OMP +90 mm zrobilo mi sie ciasno przy klatce piersopwej, ale niewiele jest osob ktore zmieniaja serykna kierownice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Imprezie w starszej budzie, o dziwo, nie będziesz miał problemu. Ja mam 194cm i jest gicior. Siedzisko na maxa do tyłu, ale oparcie najbardziej pionowo (szkoda, że totalnie w pionie nie można postawić)-takie ustawienie najlepiej mi odpowiada. Niedawno u Zdanowicza przymierzyłem się do Imprezy '06 RC. Jakiez było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że się do niej niespecjalnie mieszczę. Cholera mnie lekka wzięła, bo jakim bym wielkim fanem tego auta nie był, to go po prostu nie kupię. Mam tylko nadzieję, że w WRX/STI fotele bardziej na glebie leżą i są mocniej wyprofilowane na siedzisku. Wtedy te parę cm może jeszcze uratowac sytuację. Jeżeli jest identycznie, jak w RC, to ja pasuję. W ostateczności na dzień dobry jakiś kubeł z ruchomym oparciem musiałbym nabyć.

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności na dzień dobry jakiś kubeł z ruchomym oparciem musiałbym nabyć.

 

pzdr

Seb@

 

to jest wyjście chociaż ja bym polecał tradycyjny kubeł bez regulacji oparcia. kurcze w żadnym innym fotelu tak nie czujesz auta. ma to tylko tę wadę, że każdy następny fotel w jakim przyjdzie Ci siedzieć będzie sie wydawał niewygodny i nie bedziesz mógł w nim znaleźć miejsca... nawet w mojej imprezie nie siedzi mi się tak wygodnie jak w poprzednich autach z kubełkami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...