Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Ayo napisał:

 

trudno, co zrobic :P

 

ja sie ciagle zastanawiam ;) dronowac na pewno nie bede, czas pojezdzic, prognozy tylko srednio piknikowe

Pogoda bedzie psia to fakt, ale zbieraj sie bo tylko dwa subaraki zapisane na razie. Ja juz na letnich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2017 o 15:37, owad napisał:

Pogoda bedzie psia to fakt, ale zbieraj sie bo tylko dwa subaraki zapisane na razie. Ja juz na letnich ;)

Chciałem jechać, ale otworzyłem rano oczy, spojrzałem przez okno i załamka.  Śnieg pada i wieje. Nie ze mną takie numery. Poczekam na normalną wiosenną pogodę.  Kiedy są następne pojeżdżawki w Borsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano było kiepsko ale potem słoneczko. 

Właśnie wróciłem. Super zabawa. Przejechalem 5 rund i noestety paliwko sie skonczylo. 

Bylo tylko 20 kilka aut takze mozna bylo sie wyjezdzic. Zrobiłem z 60-70 km.

 

Niestety hamulce z sti daly ciała. Wymieniłem je wczoraj i po 3-4 kółkach juz nie hamowały. Dobre są do normalnej jazdy, ale tak to porażka. Nie zdawałem sobie z tego sprawy wcześniej.

 

Kolejne jazdy chyba dopiero jesienią, ale śmiało można polecić imprezę i pochwalić organizatora.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - ważne żeby ta stacja wiedziała o co chodzi - sam nawet nie wiem jak odpiąć napęd. Co do głośności wydechu to na ten moment się nie obawiam, bo jeżdżę na dość cywilizowanym Devilu, a dopiero po przeglądzie będę montował Blitz'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za poradą Yaro jeździłem do Lemar w Gdańsku. Ale nie pamiętam, czy mają tam jakieś specjalne rolki dla 4x4 - chyba nie. Jak na 1 hamowanie wjedziesz na zwykłe rolki to nic się chyba nie stanie.
Oni są dość dokładni. Pytałem więc, czy Forek na przelocie u nich przejdzie - powiedzieli, że najpierw sprawdzą i jeśli będzie za dużo dB to każą jechać gdzie indziej. Spaliny i głośność mierzą tylko gdy auto podejrzanie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemara NIE polecam. Ostatnio OBKiem ledwo mi podbił przegląd, czepiał się wszystkiego, łącznie z halogenami i innymi żarówkami, a najbardziej instalacji gazowej... godzinę mnie maglował :facepalm:

Aaaa... i jeszcze chciał, żebym ja osobiście wyjmowała koło zapasowe (mam pełne koło) z bagażnika. Po raz pierwszy mi ktokolwiek do butli zaglądał :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw na Milskiego już chyba od 2 lat mi auta nie rolkowali na przeglądzie....


Podejrzałem na stronie fotki - oni mają płyty a nie rolki.
Aga czego się czepili w instalacji dokładnie? Pytam, bo mamy tego samego instalatora. Może na PW napisz by nie zaśmiecać.

Jak ktoś chce bez problemów i czepialstwa to w Sopocie jest pewna stacja, gdzie się nie czepiają. Mi przeszło przegląd auto pomimo tego, że zaciął się zamek i maska się nie otworzyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 godzin temu, Qóba napisał:

Najlepiej Sopot lub Gdańsk, im bliżej Przymorza tym lepiej

 

SunCar ul. Śnieżna w Gdańsku, boczna od Marynarki Polskiej.

Nie mają rolek, tylko płyty, także bez obaw można tam jechać autem z AWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy, gdzie ubezpieczacie auto (chodzi o OC). Dziś miałem telefon o kontynuacje ubezpieczenia ALIANZ oszalał w zeszłym roku płaciłem z NW 575 złotych dziś chcą 1623 złotych (to jest ponad 280% zwyżki). Nie maiłem żadnych przygód.

Kojarzę, że ktoś z forum zajmował się ubezpieczeniami . Poradzicie ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qóba napisał:

Dzięki - ważne żeby ta stacja wiedziała o co chodzi - sam nawet nie wiem jak odpiąć napęd.

W Subaru? :blink:

 

1 godzinę temu, dr.elich napisał:

Aga czego się czepili w instalacji dokładnie? Pytam, bo mamy tego samego instalatora. Może na PW napisz by nie zaśmiecać.

Wszystkiego ;) gość się chyba uwziął, a jak mu powiedziałam, że jest lekko nadgorliwy to mi nie chciał podbić z powodu nie do końca dobrze świecącego halogenu ( :blink::lol: ) i przepalonej żarówki nad rejestracją :facepalm:

Zajrzał wszędzie gdzie się dało, mam gaz od kilku lat, ale takiego przeglądu to w życiu nie miałam. Na drugim stanowisku w międzyczasie przejechało co najmniej 5 aut, aż go kolega ponaglał ... że w ten sposób nic nie zarobią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...