Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Kto się dziś ok. 11 spotkał z moją żoną na światłach pod Manhattanem? 2 czarne Forki stanęły obok siebie na światłach. Żona nie mogła się ścigać, bo teściową wiozła...

 

Co do dzisiejszego już spota - może ustalmy czas i miejsce. Tam gdzie ostatnio?

Pozdrawiam. Ale ja się nie ścigałem tylko na światło zielone chciałem zdążyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu masz szybką maszynę. Mamusia tak żonę zestresowała, że Cię w ostatniej chwili zauważyła. A tu taka okazja na stritrejsing się nadarzyła. Żona odpozdrawia.

 

A może parking w Alfie? Tam jest ogrzewanie :)

Brzmi bardzo dobrze. Edytowane przez dr.elich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

oddam za free Bridgestone 215/45R17 RE050A mięso z 4-5 mm
 

 

po sąsiedzku wojto79 właśnie takich szukał do przymiarki heee


 

 

mialby ktos uzyc kola z zimowkami 17"  5x100 na 1 dzien w przyszlym tygodniu ?
 

 

letnie bym miał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, choć nie powinienem się nawet przyznawać - wraz z kolegą w świeżo nabytym STI, zostaliśmy zlani jak dzieci przez wszystko co po tym torze jeździło, włącznie z Maluchami, Tico itd. Umiejętnościowy dramat... :wacko:, więc plan jest, aby regularnie trenować.

 

Niemniej jednak, impreza bardzo na plus, bardzo dobra organizacja - na początku była 10-minutowa sesja na torze, na raz jeździło ok. 4-5 aut, żeby poznać tor itd., następnie przejazdy na czas - łącznie pięć kółek. Czekania było na +/- 30 min pomiędzy sesjami, także też nieźle jak na Pszczółki.

 

Event pozamiatał Piter w swoim rajdowym GT'ku, drugi Piechur w wolnossącej Imprezie kombi, trzecie Evo IX, czwarte Legacy kombi - jak widać, reszta Subaraków pokazała klasę ;)

 

Na FB Pitera jest on-board z jego efektownych przejazdów:

https://www.facebook.com/PITER-DRIFT-Team-855881307777353/?fref=ts

 

W nadchodzący weekend jest Borsk - czy ktoś się wybiera? Ja się waham, trochę obawiam się, że tam będzie mocny wyryp, a na moim zawieszeniu trochę szkoda mi auta. Z drugiej strony są też Pszczółki organizowane przez ODTJ, ale wpisowe w wysokości 300 zł uważam za przeginkę - czekam na eventy organizowane przez ludzi z Rajdowego Trójmiasta.

 

Pozdr.

Kuba

Edytowane przez Qóba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nadchodzący weekend jest Borsk - czy ktoś się wybiera? Ja się waham, trochę obawiam się, że tam będzie mocny wyryp, a na moim zawieszeniu trochę szkoda mi auta. Z drugiej strony są też Pszczółki organizowane przez ODTJ, ale wpisowe w wysokości 300 zł uważam za przeginkę - czekam na eventy organizowane przez ludzi z Rajdowego Trójmiasta.

 

 

Hej. Do Borska to się raczej nie wybiorę ale jako, że auto ma już dotarte :) to pszczółki chętnie bym zaliczył ale w jakiejś rozsądnej cenie. Qóba, koniecznie dawaj znać w tym wątku jak będziesz znał już terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niemniej jednak, impreza bardzo na plus, bardzo dobra organizacja - na początku była 10-minutowa sesja na torze, na raz jeździło ok. 4-5 aut, żeby poznać tor itd., następnie przejazdy na czas - łącznie pięć kółek. Czekania było na +/- 30 min pomiędzy sesjami, także też nieźle jak na Pszczółki.

ok, ale ile km zrobiles przez caly dzien ?

bo dla mnie to ciagle impreza na caly dzien stania i zrobienia nie wiecej niz 10 km  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...