Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

11 godzin temu, kriskristoffers napisał:

Modele spakowane ;-)

Już zapomniałem z tego wszystkiego Faza to Ty masz te końcówki wydechu czy Platon?

 

ja mam te końcówki wydechu. Jutro Ci sprawdzę średnicę i długość.

Edytowane przez m4ver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele spakowane ;-)

Już zapomniałem z tego wszystkiego Faza to Ty masz te końcówki wydechu czy Platon?

Ja mam końcowy wydech na sprzedaż, tyle, że do Lanosa a chyba nie o ten Ci chodzi :-)

 

ps. Kris, jeszcze raz szacun dla Ciebie za kolekcję modeli!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, m4ver napisał:

 

 

ja mam te końcówki wydechu. Jutro Ci sprawdzę średnicę i długość.

A no widzisz się pogubiłem dzięki za info.

 

Dzięki Faza20 za uznanie - cieszę się że ktoś "z branży Subaru" docenił moje wypociny ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2017 o 17:45, Aga napisał:

Taaa.... jasne :facepalm:

pałą to się raczej takich spraw wyjaśniać nie powinno. Czasem spokojna rzeczowa rozmowa i przyznanie się do nie swojego oczywiście błędu zamiata gościa tak jakby największą pałą po workach dostał. Zdziwiony, ale dumny z tego jakim jest macho wraca do swojego np. czarnego BMW 316 ( empałer ) i mówi swojej pani, że będzie dzisiaj długo i mocno wieczorem ( ok. 2-3 minut ) :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, atlas1977 napisał:

pałą to się raczej takich spraw wyjaśniać nie powinno. Czasem spokojna rzeczowa rozmowa i przyznanie się do nie swojego oczywiście błędu zamiata gościa tak jakby największą pałą po workach dostał. Zdziwiony, ale dumny z tego jakim jest macho wraca do swojego np. czarnego BMW 316 ( empałer ) i mówi swojej pani, że będzie dzisiaj długo i mocno wieczorem ( ok. 2-3 minut ) :))))))

lol, spokojna rozmowa z idiota ktory wyskakuje z samochodu z zamiarem obicia komus mordy ?

 

batona warto wozic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ayo napisał:

lol, spokojna rozmowa z idiota ktory wyskakuje z samochodu z zamiarem obicia komus mordy ?

 

batona warto wozic 

dokładnie tak...spokojna rozmowa. Jak gość z pyskiem leci powiedz po prostu sorki chłopie, masz rację moja wina oczywiście, zagapiłem się. Zobaczysz jak taki dureń jeden z drugim robi minę jakby mu wibrator po rękojeść wlazł. Zgaszenie 100% i wycofka do auta. Wtedy się tylko śmieję bo startują często małe konusy i zdziwienie jak z auta człowiek wysiada.....i łagodnie gada jak do imbecyla. Skutkuje 100%. Poza wszystkim gdyby jednakowoż mój sposób nie zadziałał - bo materiał doświadczalny bywa różny i ktoś chciał przysłowiowym batonem mnie lub moich pasażerów potraktować - strzelałbym w kolana. To pozostawia refleksję na całe życie - szczególnie w przy wsiadaniu do auta z pozycji wózka inwalidzkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2017 o 11:18, Ayo napisał:

no nie wiem, moze i dziala, psycholoszkiem nie jestem, ale agresja na drodze mnie przeraza, zwlaszcza, ze czesto sam mam ochoty wysiasc z auta po lbie baranom natluc.

wiem i rozumiem Cię w 100% ale właśnie dlatego że ta agresja to niezłe gówno- nawet nie będąc psycholoszkiem jak to ładnie ująłeś - coś trzeba z tym zrobić :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...