Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, kriskristoffers napisał:

Widzę mattew, że Ty też w stajni masz Subaru i Volvo :biglol:

 

Się na spota się mogę zapisać tylko kiedy, bo trzeba w robocie majówkę odrobić :) 

Cześć, tak planowałem najpierw Subaru a koniec końców wyszło na Volvo, wszystko fajnie spoko tylko na parkingach się nim namorduję :P

też masz Volvo? ;)

subi volvo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kriskristoffers napisał:

Klasyk 440-ka ;)

 

gallery_838_845_116165.jpg

elegancko:)

Impreze jeszcze masz czy już poszła?

3 godziny temu, Platon napisał:

to jak ze spotem ?

Ktoś, coś w tym tygodniu? 

może zamiast czwartku, piątek 12ego ;) ?

Edytowane przez mattew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Aga napisał:

Terenową jedziesz? :mrgreen:

zawias podkręca ;)

42 minuty temu, Ayo napisał:

jedno upalanko na ten m-c musi wystarczyc.

Poznań to nie jest upalanko. To przecież normalna jazda jak na autostradzie. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim!

 

Mam do Was wielką prośbę. Proszę Was o radę ew pomoc.

Kuzyn chce spełnić marzenie swe i kupić Fieste ST MK6.

Powiem Wam tak: trudno znaleźć dobrą Fiestę ST, ale jeszcze trudniej znaleźć dobrego sprzedającego.

 

Pojawiła się wczoraj ST która bardzo się podoba kuzynowi:

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-fiesta-ID6yT9ff.html

 

Właściciel wydaje się być bardzo w porządku i fajnie opowiada o swej fieście, ale to mi nie wystarcza.

 

Z racji tego, iż oboje pracujemy i nie uśmiecha nam się ot tak jechać z Krakowa na wycieczkę do Gdańska zobaczyć samochód który może być w odmiennym stanie niż zapewnia właściciel, chce Was zapytać gdzie w Gdańsku można wysłać właściciela z tym autem, aby dokładnie i fachowa prześwietlili to auto i rzetelnie napisali co i jak i czy warto.

 

Może ktoś z Was był by tak dobry i pomógł by, aby wszystko zakończyło się pomyślnie i powrót zamiast pociągiem był fiestą :)

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i ew rady/pomoc.

 

Mateusz   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, OWOC napisał:

Dobry wieczór wszystkim!

 

Mam do Was wielką prośbę. Proszę Was o radę ew pomoc.

Kuzyn chce spełnić marzenie swe i kupić Fieste ST MK6.

Powiem Wam tak: trudno znaleźć dobrą Fiestę ST, ale jeszcze trudniej znaleźć dobrego sprzedającego.

 

Pojawiła się wczoraj ST która bardzo się podoba kuzynowi:

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-fiesta-ID6yT9ff.html

 

Właściciel wydaje się być bardzo w porządku i fajnie opowiada o swej fieście, ale to mi nie wystarcza.

 

Z racji tego, iż oboje pracujemy i nie uśmiecha nam się ot tak jechać z Krakowa na wycieczkę do Gdańska zobaczyć samochód który może być w odmiennym stanie niż zapewnia właściciel, chce Was zapytać gdzie w Gdańsku można wysłać właściciela z tym autem, aby dokładnie i fachowa prześwietlili to auto i rzetelnie napisali co i jak i czy warto.

 

Może ktoś z Was był by tak dobry i pomógł by, aby wszystko zakończyło się pomyślnie i powrót zamiast pociągiem był fiestą :)

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i ew rady/pomoc.

 

Mateusz   

Miałem taką po lifcie przez rok. Zrobiłem nią ok. 30tkm. Kapitalne auto ale ma swoje wady jak na polskie drogi. Gdybym tylko miał trochę więcej czasu :( Ale i tak specem nie jestem. Wieczorem przyjrzę się dokładniej temu ogłoszeniu. W domu przy kompie. 

23 godziny temu, OWOC napisał:

Dobry wieczór wszystkim!

 

Mam do Was wielką prośbę. Proszę Was o radę ew pomoc.

Kuzyn chce spełnić marzenie swe i kupić Fieste ST MK6.

Powiem Wam tak: trudno znaleźć dobrą Fiestę ST, ale jeszcze trudniej znaleźć dobrego sprzedającego.

 

Pojawiła się wczoraj ST która bardzo się podoba kuzynowi:

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-fiesta-ID6yT9ff.html

 

Właściciel wydaje się być bardzo w porządku i fajnie opowiada o swej fieście, ale to mi nie wystarcza.

 

Z racji tego, iż oboje pracujemy i nie uśmiecha nam się ot tak jechać z Krakowa na wycieczkę do Gdańska zobaczyć samochód który może być w odmiennym stanie niż zapewnia właściciel, chce Was zapytać gdzie w Gdańsku można wysłać właściciela z tym autem, aby dokładnie i fachowa prześwietlili to auto i rzetelnie napisali co i jak i czy warto.

 

Może ktoś z Was był by tak dobry i pomógł by, aby wszystko zakończyło się pomyślnie i powrót zamiast pociągiem był fiestą :)

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i ew rady/pomoc.

 

Mateusz   

Obejrzałem (ogłoszenie). Moim zdaniem - warto za powiedzmy 14.000, max.15.000. Przebieg może się wydawać nierealny, ale takie się zdarzają w ST-kach. Mój miał niekręcone niecałe 90 tkm, jak kupowałem 10-letniego. Często są to auta "kolekcjonerskie" na Zachodzie i bardzo mało jeżdżone. Zdarzają się też takie z przebiegami 200 lub więcej, ale to rzadziej. Ciężko mi powiedzieć, co to za koła: 16 czy 17. Jeżeli 17, to do normalnego jeżdżenia po np. Gdańsku lub po podrzędnych drogach po prostu się nie nadają. Ja dokupiłem 16-ki z zimówkami i było lepiej. Auto ogólnie kapitalne na co dzień, jako drugie w rodzinie lub dla singla. Bagażnik całkiem całkiem. Tylko prześwit bardzo mały i strasznie nisko wisi przedni zderzak. W zimę to duża wada. Urwiesz, połamiesz na pierwszej zmrożonej zaspie. Wbrew obiegowym opiniom nadaje się do zagazowania dobrą instalką np. z dotryskiem Pb. Pali średnio w cyklu mieszanym 10-11 LPG, na trasie można zejść do 9. Największa zaleta - MOOOCCC przy tej masie auta kapitalna. Elastyczność też świetna mimo braku turbiny. To nie żaden "dołnsajzing", tylko prawdziwa mocny wolnyssak. Praktycznie bezawaryjny a części raczej tanie. Ale się rozpisałem...  Niestety nie pomogę w oględzinach. Nie mam jeszcze nawet swojego Forka (naprawiają go) i jeżdżę od miesiąca żony Fordem i komunikacją publiczną. Permanentny brak auta i czasu... Jak szukacie ST-ka, to zgłoś się do Głogowa - macie chyba bliżej - komis "alle-electro" - uczciwy raczej gość lub do innego, co sprowadza auta tylko ze Szwajcarii.

Pozdrawiam

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...